PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با حدود 400، 450 ت؟

fireboy8766
17-11-2011, 20:33
اولویتم با خرید HTC هست ولی با وجود اینکه یکی از باتری، دیگری از محدودیت نرم افزارها و یا موارد ریز و درشت ایراد میگیرن یکم به مشکل میخوریم.

کاربردهام بیشتر ورد و اکسل و خوندن مطلب و برنامه های کاربردی ریز و درشت دیگه هست و مشکلات باتری نمیخوام داشته باشم و امثال چیزهایی که در اینجا در موردش صحبت شد.

سراغ برندهای دیگه هم ترجیحا نمیخوام برم چون یک سری بازار رفتم و اوضاع سامسونگ خیلی نابسامان بود و سونی اریکسون هم فعلا بهش نمیخوام فکر کنم.

سپاس

h!tman
17-11-2011, 20:40
Samsung galaxy S
بهترین تو این رنجه( گوشی سال اروپا شد اگر تو قدرتش شک دارید )

اچ تی سی تو این رنج چیز شاخی نداره بخوای بری طرفش
نمیدونم چقدر گرون شده ولی شاید Desire S رو 500 گیر بیاری

fireboy8766
17-11-2011, 21:05
مرسی. البته دنبال چیز شاخ نیستم به اون شکلی که گوشی باز ها هستند ولی خوب مشکل اینه که سانسونگ هم گارانتی درست و درمون نداره که که اگه به احتمال 1% هم مشکلی پیش اومد بشه روس حساب کرد.
قیمت گلکسی اس چنده الان؟ و دلیل اینکه مورد انتخاب شما هست چیه؟ دیزایر اس همین مدل HTC نیست که روی باتری مشکل داره؟

h!tman
17-11-2011, 21:40
مرسی. البته دنبال چیز شاخ نیستم به اون شکلی که گوشی باز ها هستند ولی خوب مشکل اینه که سانسونگ هم گارانتی درست و درمون نداره که که اگه به احتمال 1% هم مشکلی پیش اومد بشه روس حساب کرد.
قیمت گلکسی اس چنده الان؟ و دلیل اینکه مورد انتخاب شما هست چیه؟ دیزایر اس همین مدل HTC نیست که روی باتری مشکل داره؟

هممم سامسونگ که الان بازارش خیلی خوبه
گارانتیش هم مایکروتله که از نظرم تو ایران هیچ گوشی ای گارانتی نداره و چیز مسخره ای هست و ارزش پول دادن نداره

Galaxy S الان حدود 430 هست
دوربین قابل قبول و خوبی داره بچه ها عکساشم گذاشتن تو فروم
ساپورت خوبی از طرف دولاپر ها داره
صفحه نمایش فوق العاده ای داره
و این که خیلی گوشی قوی ای هست توی تک هسته ای ها
در مورد دیزار اس هم کلهم پیشنهاد نمیکنم
ولی چون گفتید HTC گفتم اون یا اینکردیبل که گرونه

fireboy8766
17-11-2011, 23:04
من دوربین تقریبا اصلا برام مهم نیست سال به سال با دوربین گوشی عکس نمیگیرم.
با گوشی اندروید خیلی کم کار کردم. و اصلا خودم نداشتم قبلا.
دولاپر ها منظورتون چی هست؟ نشنیدم اسمش رو قبلا.
صفحه نمایش این گوشی از دیزایر اس بهتر هست یا در همون حده؟ البته هنوز توی gsparena چک نکردم اینهارو.
البته تا انتخاب نهاییم مونده هنوز چون یکم باید روش بیشتر کار کنم.
وضعیت باتری گالکسی اس چطوره؟ و محدودیت نرم افزارها و این مواردی که در بالا پرسیدم + تفاوتهاش با اس 2

FA6161
17-11-2011, 23:09
در ضمن نکسوس اس قراره به اندروید 4 اپدیت بشه و جزو اولین گوشیها هست

h!tman
17-11-2011, 23:14
من دوربین تقریبا اصلا برام مهم نیست سال به سال با دوربین گوشی عکس نمیگیرم.
با گوشی اندروید خیلی کم کار کردم. و اصلا خودم نداشتم قبلا.
دولاپر ها منظورتون چی هست؟ نشنیدم اسمش رو قبلا.
صفحه نمایش این گوشی از دیزایر اس بهتر هست یا در همون حده؟ البته هنوز توی gsparena چک نکردم اینهارو.
البته تا انتخاب نهاییم مونده هنوز چون یکم باید روش بیشتر کار کنم.
وضعیت باتری گالکسی اس چطوره؟ و محدودیت نرم افزارها و این مواردی که در بالا پرسیدم + تفاوتهاش با اس 2

پس هیچی دوربین رو بیخیال میشیم هر چند دوربینش در حد خوبیه
ببینید گوشی مثلا اگر سامسونگ آپدیت نکنه یک سری ادم هستند آپدیت جدید رو بر روی مدل گوشی شما یک جور ه ک میکنن که بتونید ازش استفاده کنید
صفحه نمایشش در بین تمام هم رنج قیمت های خودش بهترینه!
باطری هم با ورژن 2.3.4 حدود 2.5روز نگه میداره! محدودیت نرم افزاری هم برای آندرویده که نداره و تفاوت با گلکسی اس 2 رو میگید ؟!
اون دو هسته با دوربین بسیار قوی تر و صفحه بهتر و رم بیشتر و کلا خفن تره:دی

fireboy8766
17-11-2011, 23:20
آخه ببینید مثلا من خوندم در همین فروم که مثلا فلان مدل htc مشکل و محدودیت نرم افزاری داره و یا حتی برای sms زدن یا باز کردنش با کندی مواجه هست. این مسئله خیلی مشکله وقتی شما گوشیه حتی 200 تومنی بگیری چه برسه به 400 به بالا

Scud_MD2
17-11-2011, 23:35
دوست عزیز تو این رنج گلکسی اس بهترینه
سخت افزارش یه سروگردن از بقیه گوشیها بالاتره
فقط دوربینش فلش نداره البته کیفیت عکس واقعا خوبه
نکسوس اس هم گوشی خوبیه
سخت افزارش عین گلکسی اس دوربینش فلش هم داره ولی صفحش Super Clear LCD
و در آپدیت هم فعلا از بقیه گوشیها بالاتره اندروید 4.0 هم که قراره واسش بیاد

h!tman
17-11-2011, 23:41
آخه ببینید مثلا من خوندم در همین فروم که مثلا فلان مدل htc مشکل و محدودیت نرم افزاری داره و یا حتی برای sms زدن یا باز کردنش با کندی مواجه هست. این مسئله خیلی مشکله وقتی شما گوشیه حتی 200 تومنی بگیری چه برسه به 400 به بالا
مشکل محدودیت نرم افزاری همه با آپدیت حل میشه نگرانش نباشید
در گلکسی هم اصلا ندیدم
دلیل پافشاریم بر گلکسی اینه که خیلی امتحانشو پس داده و گوشی عالی ای هست

دوست عزیز تو این رنج گلکسی اس بهترینه
سخت افزارش یه سروگردن از بقیه گوشیها بالاتره
فقط دوربینش فلش نداره البته کیفیت عکس واقعا خوبه
نکسوس اس هم گوشی خوبیه
سخت افزارش عین گلکسی اس دوربینش فلش هم داره ولی صفحش Super Clear LCD
و در آپدیت هم فعلا از بقیه گوشیها بالاتره اندروید 4.0 هم که قراره واسش بیاد
دقیقا:دی
البته من قول میدم همزمان با نکسوز اس برای گلکسی هم بیاد! ساپورت دولاپریش محشره

fireboy8766
17-11-2011, 23:55
من مدل دقیق این Galaxy s رو توی gsm arena پیدا نمیکنم. همه به همراه مدلهای دیگه هستند.
Super Clear LCD نکسوز از صفحه گلکسی اس ضعیفتر هست؟ اگر بله در چه حد ضعیفتر؟ و قیمت نکسوز اس؟
خود مدل نکسوز هم با چند مدل هست ...

Scud_MD2
18-11-2011, 12:39
اسمش Samsung I9000 Galaxy S هستش
اینم مشخصاتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بله صفحه نمایش Galaxy S خیلی بهتر از Nexus S هم کیفیتش بالاست و هم از هر زاویه ای به صفحش نگاه کنی هیچ گونه افت رنگی رو مشاهده نمیکنید
بله نکسوس مدلهای مختلف داره
Nexus S i9020A و Nexus S i9023
که البته Nexus S i9020A دیگه تولید نمیشه
ولی Nexus S i9023 هستش قیمتش هم بین 420 تا 460 تومنه
موفق باشی

fireboy8766
18-11-2011, 15:03
امروز با گوشی htc دیزایر HD یکی از دوستام کار کردم هم مشکلی نداشت باهاش و هم کیفیتش خوب بود با galaxy s مقایسه کردمش تو gsmarena ظاهرا که کیفیتشون در حد هم هستند ولی htc یکم بزرگتره که مهم نیست و کیفیت دوربینشون هم که مهم نیست برام.
تنها موردی که میمونه راحتی کار توی محیط کاربریش هست. نظرتون در موردش چیه دوستان؟
galaxy و دیزایر hd چون سخت افزارهاشون رو هم مقایسه کردم گالاکسی خوب بود ولی تنها موردم محیط کاربریشه. حس میکنم htc خیلی راحت و روونه؟

h!tman
18-11-2011, 15:10
امروز با گوشی htc دیزایر HD یکی از دوستام کار کردم هم مشکلی نداشت باهاش و هم کیفیتش خوب بود با galaxy s مقایسه کردمش تو gsmarena ظاهرا که کیفیتشون در حد هم هستند ولی htc یکم بزرگتره که مهم نیست و کیفیت دوربینشون هم که مهم نیست برام.
تنها موردی که میمونه راحتی کار توی محیط کاربریش هست. نظرتون در موردش چیه هست دوستان؟
galaxy و دیزایر hd چون سخت افزارهاشون رو هم مقایسه کردم گالاکسی خوب بود ولی تنها موردم محیط کاربریشه. حس میکنم htc خیلی راحت و روونه؟

همم
دیزایر اچ دی خیلی ضعیف تر از گلکسی هست
Cpu Arm قوی تر از کوالکوم هست
شما باید با صفحه Super AMOLED کار کنی تا ببینی که اصلا نمیشه با LCD کار کرد
روونی که بسته به رم و سی پی یو هست و از نظر من Galaxy روون تره حتی!
اما میمونه رابط کاربری یا اینترفیس که HTC بهتره ولی میشه با لانچر کل رابط کاربری رو تغییر داد و عوض کرد
وزن اچ تی سی نیز بیشتره خیلی!
اگر از نظر سخت افزاری بخوایم بررسی کنیم گلکسی کفش سنگین تره
فقط میمونه انتخاب خودتون

دقیقا همچین حسی نسبت به سامسونگ رو درک میکنم که عموم مردم میگن سامسونگ که گوشی نیست
ولی این که galaxy S گوشی سال اروپا شد و سامسونگ بزرگترین اسمارت فون ساز دنیاس خودش یک سند برای کیفیت محصولاتشه

fireboy8766
18-11-2011, 15:27
ببین در رابطه با معروفیت یا برنده شدن و گرفته رتبه به نظرم آدم باید حواسشو جمع کنه که گول این قضیه رو نخوره
مثلا در مورد آی فون چون من خودم قبلا با imac کار کردم و محیط سیستم عامل رو دیدم ولی به نظرم محصولات اپل ضعفهای شدیدی داره. مثلا میاد نرم افزارهای جنگولک بازی و بازیهای آنچنانی میزنه واسه گوشی ولی... شما هنوز از خیلی افراد میشنوی و میبینی که سر یک باتری مشکل داره و مشکلش رو نتونسته حل کنه خوب درسته که خیلی کلفت هستن تو دیزاین ظاهری محصولات ولی این چیزیه که فقط چشمو باهاش درگیر میکنه اون هم با این مبلغ گرون و ...
قضیه سامسونگ مشکل خواصی باهاش ندارمخ ولی من از زمانی که دیدم یک سری گوشی مشابه سری های E نوکیا زد یکم حسم بد شد نسبت بهش. کامل شاسی ها و فرمت گوشی کپی نوکیا زده بود ولی با کیفیت پایینتر.
با این وجود بلخره اگر گزینه ی بهتری باشه خوب انتخابم میره روی گلکسی. اگر راحتی کار باهاش هم مثل همین دیزایر HD باشه که باهاش کار کردم مشکلی ندارم باهاش.
کاربردم هم بیشتر برای کارهای صوتی / ورد و اکسل و GPS هست.

h!tman
18-11-2011, 15:46
ببین در رابطه با معروفیت یا برنده شدن و گرفته رتبه به نظرم آدم باید حواسشو جمع کنه که گول این قضیه رو نخوره
مثلا در مورد آی فون چون من خودم قبلا با imac کار کردم و محیط سیستم عامل رو دیدم ولی به نظرم محصولات اپل ضعفهای شدیدی داره. مثلا میاد نرم افزارهای جنگولک بازی و بازیهای آنچنانی میزنه واسه گوشی ولی... شما هنوز از خیلی افراد میشنوی و میبینی که سر یک باتری مشکل داره و مشکلش رو نتونسته حل کنه خوب درسته که خیلی کلفت هستن تو دیزاین ظاهری محصولات ولی این چیزیه که فقط چشمو باهاش درگیر میکنه اون هم با این مبلغ گرون و ...
قضیه سامسونگ مشکل خواصی باهاش ندارمخ ولی من از زمانی که دیدم یک سری گوشی مشابه سری های E نوکیا زد یکم حسم بد شد نسبت بهش. کامل شاسی ها و فرمت گوشی کپی نوکیا زده بود ولی با کیفیت پایینتر.
با این وجود بلخره اگر گزینه ی بهتری باشه خوب انتخابم میره روی گلکسی. اگر راحتی کار باهاش هم مثل همین دیزایر HD باشه که باهاش کار کردم مشکلی ندارم باهاش.
کاربردم هم بیشتر برای کارهای صوتی / ورد و اکسل و GPS هست.

شما حتما باید صفحه نمایششون رو توی عمل ببینید
روون بودن رو شک نکنید
اتفاقا الان گلکسی ها (دو داداش:دی) پرفروشن بسیار! و این که ناراضی هاشون بسیار کم هستن
من خودم تا الان حدود 11تا گلکسی اس 2 خریدم برای فک و فامیل و هنوز کسی نگفته یک جاش ایرادی داشته باشه

fireboy8766
18-11-2011, 16:02
احسنت به جوون خوبی مثل شما که انقدر خوبی.
حالا زیاد هم نگیر وگرنه میشه مثل 5800 اکسپرس میوزیک ها که هر جا میبینی یکی هست :D

ضمنا من قبلا یه گوشی سونی اریکسون گارانتی غیراصل گرفته بودم طرف فامیل هم بود دیگه نمیشد برم پس بدم بعد فهمیدم که بعله ... هم باتریشو انداخته بود بهم و هم هدستهاشو که اصل نبودن و قبول هم نکرد ازم دیگه.
اگر قطعی شد خرید گلکسیه من کجا بگیرم به نظر که به این مشکلا نخورم؟
خیر ببینی جوون ;)

h!tman
18-11-2011, 16:23
احسنت به جوون خوبی مثل شما که انقدر خوبی.
حالا زیاد هم نگیر وگرنه میشه مثل 5800 اکسپرس میوزیک ها که هر جا میبینی یکی هست :D

ضمنا من قبلا یه گوشی سونی اریکسون گارانتی غیراصل گرفته بودم طرف فامیل هم بود دیگه نمیشد برم پس بدم بعد فهمیدم که بعله ... هم باتریشو انداخته بود بهم و هم هدستهاشو که اصل نبودن و قبول هم نکرد ازم دیگه.
اگر قطعی شد خرید گلکسیه من کجا بگیرم به نظر که به این مشکلا نخورم؟
خیر ببینی جوون ;)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به اینجا یک سر بزن بپرس
هم از گوشی هم از خرید

yee_pesare
18-11-2011, 18:36
دوست عزیز دیزایر اچ دی باطریش بده خیلی, گالاکسیم خاستی بگیری i 9000 خوبه ,
اپتیموس بلک هم خوب بود البته با گارانتیش ٤٢۰ تومنه

fireboy8766
18-11-2011, 18:40
هیتمن جان من هنوز پیدا نکردم توی تاپیکی که گفتی خریدم رو از کجا بکنم که مطمئن باشم جنس قاطی پاطی نندازه و گیر نداشته باشم روش!

....

دوست عزیز دیزایر اچ دی باطریش بده خیلی, گالاکسیم خاستی بگیری i 9000 خوبه ,
اپتیموس بلک هم خوب بود البته با گارانتیش ٤٢۰ تومنه
دوست من اتفاقا همین امروز یکی از دوستانم رو دیدم و راجع به دیزایر hd کامل ازش پرسیدم و باهاش یکم کار کردم. بهم گفت نه گیری داشته باهاش و نه مشکل باتری. چند ماهی هم هست که دارش.

fireboy8766
20-11-2011, 21:31
هیتمن جان من کماکان جایی رو پیدا نکردم برای خریدش!
میخوام جایی باشه که بتونم با گارانتی اصلیش رو هم قیمتشو چک کنم و احتمالا با گارانتی اصلی بگیرم چون توی تاپیکی که لینک کرده بودی گفتن که i9000 ظاهرا بعضیاش با مشکل 3 دکمه روبرو هست و باید حتما تست بشه.(البته مبحث به اواسط سال 2010مربوط میشه ولی نمیدونم هنوز هم این مشکل پابرجاس روی این i9000 یا نه)
و میخواستم بپرسم این 10 - 11 تایی که شما گرفتی این مشکل رو نداشته؟ چون گفتی حتی یکی هم به مشکل نخورده. نگران شدم از هرجایی بدون گارانتی بگیرم به مشکل بخورم!

yee_pesare
21-11-2011, 10:32
منظورت از جا سایته؟ فکنکنم با گارانتیش پیدا شه دیگه, مشکل سه دکمه ام واسه قبل بود الان نیست
با گارانتی پلاسش هست که با اینکه پردازنده قویتری داره ولی به نظرم معمولیش بهتره

fireboy8766
21-11-2011, 11:26
در درجه اول نه منظورم سایت نبود میخواستم حضوری خریداری کنم جای مطمئن ولی با این مسئله که شما در مورد 3دکمه میگی پس به گارانتی دار نیاز پیدا نمیکنم؟ چون حوصله دنگ و فنگ بعدشو ندارم.

مورد بعد اینکه امروز از چند جا با گارانتیشو پرسیدم زیر 515 با گارانتی پیدا نکردم و بدون گارانتی هم 475 ت پایینترین قیمت بوده. این بالا نیست؟ چون توی صفحه های قبل گفتن حدود 420 و 430 تومن که؟!

shahabprince
21-11-2011, 11:45
دوست عزیز به نظرمن گارانتی یه خیاله محضه
مخصوصا تو ایران:31:
بیخیال گارانتی شو

fireboy8766
21-11-2011, 12:01
میدونم. منم خودم یه عمری عذاب کشیدم سر این مسئله تقریبا از هر جایی یه چیزی کشیدم که نگو!
بیشتر نظرم روی اون قضیه 3 دکمه و اینا بود که ظاهرا حله بنابر این مشکلی نیست.
الان مسئلم بیشتر روی این مورده:

مورد بعد اینکه امروز از چند جا با گارانتیشو پرسیدم زیر 515 با گارانتی پیدا نکردم و بدون گارانتی هم 475 ت پایینترین قیمت بوده. این بالا نیست؟ چون توی صفحه های قبل گفتن حدود 420 و 430 تومن که؟!

yee_pesare
21-11-2011, 12:04
منم با شما موافقم گارانتی .., ولی از لحاظ اینکه وسایل جعبرو برنداشتن و باطری ....عوض نکن ادم خیالش راحته, اونم فقط گارانتی اصل مثلا برایه سامسونگ مایکروتل
ببین دوست عزیز اگه میخای بدون گارانتی بگیری برو بازار موبایل یا طبقه ٥ و ٦ علاالدین چون اونجا کاری به جعبه و محتویات ندارن,من اطلاعی از قیمت جدید ندارم ولی با حافظه داخلی ١٦ ٤٨۰ و با حافظه ٨ گیگ فکر کنم ٤٥۰ بعدم بگو
Samsung galaxy s i9000 اگه با گارانتی مایکروتلم میخای
فککنم باید galaxy s i9001 پلاس رو بخری که اونم از بازار موبایل یا طبقه ٥ و ٦ بگیر,البته گالاکسی اولی بهتره
در ضمن طبقه ٥ یا ٦ نمایندگی مایکروتلم هست اونجا یه سوال کن قیمتو .و

fireboy8766
21-11-2011, 12:10
منم با شما موافقم گارانتی .., ولی از لحاظ اینکه وسایل جعبرو برنداشتن و باطری ....عوض نکن ادم خیالش راحته, اونم فقط گارانتی اصل مثلا برایه سامسونگ مایکروتل
ببین دوست عزیز اگه میخای بدون گارانتی بگیری برو بازار موبایل یا طبقه ٥ و ٦ علاالدین چون اونجا کاری به جعبه و محتویات ندارن,من اطلاعی از قیمت جدید ندارم ولی با حافظه داخلی ١٦ ٤٨۰ و با حافظه ٨ گیگ فکر کنم ٤٥۰ بعدم بگو
فککنم باید galaxy s i9001 پلاس رو بخری که اونم از بازار موبایل یا طبقه ٥ و ٦ بگیر,البته گالاکسی اولی بهتره
در ضمن طبقه ٥ یا ٦ نمایندگی مایکروتلم هست اونجا یه سوال کن قیمتو

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

در ضمن طبقه ٥ یا ٦ نمایندگی مایکروتلم هست اونجا یه سوال کن قیمتو

این قیمت رو که بالا گفتم همین 10 دقیقه پیش تلفنی از چندجا گرفتم البته.
نظرم روی همون i9000 هست. با گارانتی حتی تا 550 هم قیمت دادن 16 گیگو. پایینترین قیمت باگارانتی 515 تومن بود. به نظرم 515 خیلی بالا میره واسش!!
475 هم بدون گارانتی پایینترین قیمت بود.

سوال!! میخواستم بپرسم روی چه حسابی این رو گفتید؟

ببین دوست عزیز اگه میخای بدون گارانتی بگیری برو بازار موبایل یا طبقه ٥ و ٦ علاالدین چون اونجا کاری به جعبه و محتویات ندارن
دلیل خواصی داره؟ یعنی اگر بدون گارانتی بخوام بگیرم برم طبقه 5 به قول شما میتونم مطمئن باشم روی باکسی که میخرم یا نه؟ روی چه حسابی آخه میشه مطمئن بود با باکس موبایل کاری ندارن اونجا؟

yee_pesare
21-11-2011, 12:42
تجربه خودمه, چندین بار برا دوستان رفتیم خریدیم, در ضمن ریختن برنامه هم اجبار نیست در حالیکه پایین اجباریه کلی پولم ازت میگیرن, بالا قیمتم کمتره و چون عمده هست کاریم به جعبه ها ندارن, سرم در نمیارن اصلا

fireboy8766
21-11-2011, 12:47
تجربه خودمه, چندین بار برا دوستان رفتیم خریدیم, در ضمن ریختن برنامه هم اجبار نیست در حالیکه پایین اجباریه کلی پولم ازت میگیرن, بالا قیمتم کمتره و چون عمده هست کاریم به جعبه ها ندارن, سرم در نمیارن اصلا
فروشگاه خواصی مدنظرت هست توی طبقه 5 یا 6؟ که از اون خرید کنم یا تفاوتی نداره ؟

yee_pesare
21-11-2011, 13:12
نه فرقی نداره بگرد قیمت بهتر پیدا کردی بگیر,

fireboy8766
23-11-2011, 11:38
دوستان دیشب خریدم 430ت
طبقه اول قیمت کردم تو علائدین قیمت خوب بود. رفتم بالا و خرید از بالا رو بیخیال شدم.
اومدم پایین یکی از مغازه ها که خرید کردم بعدش کارت گارانتی رو آورد به اسم گارانتی اصلی ولی کارت گارانتی "پارس ماکروتل" بهم داد.
منم دوزاریم افتاد اصلی نیست ولی چیزی بهش نگفتم و چون قیمتش خوب بود به نسبت جاهای دیگه دیگه صداشو در نیاوردم و خریدم.
میخواست یه سری برنامه به زور بریزه و 40 - 50 تومن کاسب بشه ولی با هر شکلی که بود پیچوندمش

با تشکر از همه دوستان که زحمت کشیدن راهنمایی کردن :)

MasoudiT
23-11-2011, 11:53
سلام دوست عزیز

مبارک باشه

h!tman
23-11-2011, 13:42
ببخشید به این تاپیک سر نزدم
اگر با گارانتیه خوبه 430 تومن
Galaxy S دیگه؟

fireboy8766
23-11-2011, 13:50
بله گلکسی اس 9000
با گارانتی هست ولی اول نامرد گفت گارانتی اصلیه. بعد که کارتو چپوند توی باکس گوشی منم از اون تو برداشتم چک کردم دیدم زده پارس ماکروتل نه پارس مایکروتل. دیگه منم خریدم صداشو در نیاوردم. فعلا که راضی هستم ;)

تازه خیر سرشون بالای مغازه تابلوی بزرگ سامسونگ داره. خاک بر سر اون ناظران نمایندگی ها.

h!tman
23-11-2011, 13:54
مهم نیست
گارانتی چیز مزخرفیه
قیمتش که خوب داده
مشکلی نداره ؟
مبارک باشه
به سایت Xda -Developers و موبایلستان و آندروید.ir سر بزنید رام آپدیت کنید بازی مازی بریزید حالشو ببرید:دی
مبارکه