PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش کامل و بسیار آسان نصب رام رسمی و فارسی روی سامسونگ گلکسی تب / SAMSUNG Galaxy Tab - Farsi Offical Rom 2.3.3

V A L L I O
13-11-2011, 00:17
سلام ، والیو هستم .
در اینجا آموزش نصب رام رسمی و فارسی گلکسی تب به صورت کامل و واضح برای کسانی که مبتدی هستند قرار داده میشه .

این رام توسط خودم روی گلکسی تب اصلی سفارشی یک اپراتور چینی نصب شده .

نوع :

رام آندروید رسمی Gingerbread کاملاً فارسی 2.3.3

عکس از محیط رام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش نصب :

1- ابتدا رام اصلی Gingerbread 2.3.3 رو نصب کنید با همون اودین که پایین لینکشو دادم ، از لینک زیر دانلود کنید :

لینک مستقیم از راپید باز خودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- فایل pit مخصوص رام 2.3.3 رو هم از لینک رو برو دانلود کنید :

3- فایل dbdata رو هم از لینک روبرو دانلود کنید :

4- فایل اصلی رام 2.3.3 فارسی رو هم از لینک روبرو دانلود کنید :

5- برنامه odin رو باز کنید ، فایل pit رو جای خودش و فایل اول رو هم بعد از اکسترکت در جای pda قرار بدین و تیک repartirion رو هم بزنید و تبلت رو به حالت دانلود مود ببرید ( برای حالت مود یا همون ریکاوری مد باید دکمه پاور و دکمه - صدا رو بگیرید ) و بعد از شناسایی توسط odin دکمه استارت رو بزنید و صبر کنید تا فلش تمام بشه :

لینک دانلود اودین :

6- بعد از اتمام فلش و قبل از ریست شدن تبلت دوباره به دانلود مود برید ( نگذارید تبلت بوت بشه ) .
7- فایل dbdata رو که دانلود کردید در قسمت pda قرار بدین و دوباره دکمه استارت رو بزنید و صبر کنید تا تبلت فلش بشه و ریستارت بشه و بوت بشه و بیاد بالا .
8- همه تنظیمات رو next کنید و بعد از بالا آمدن کامل رام ، دوباره به دانلود مود برید .
9- فایل اصلی رام رو که دانلود کردید اکسترکت کنید ، برنامه odin رو باز کنید و فایل pit رو در جای خودش و فایل اصلی رو هم در جای pda قرار بدین و فلش کنید و صبر کنید تا فلش بشه و بالا بیاد .

هون اول که رام بالا میاد یک ذره طول میکشه ، تبریک میگم ، اینم تب شما با زبان شیرین فارسی .

:11: .

alamto
18-01-2012, 11:55
با سلام و ضمن تشکر از زحمات دوستان
لین لین راپیدباز خودم غیر فعاله لطفا همون غیر مستقیمش را هم اینجا بذارید کار ما رو راه میندازه:40:

PersiAndroid
18-01-2012, 13:09
بفرمایید اینم لینک وررژن جدیدک

1=رام رو از لینک زیر دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F129546961%2Fee2a59b%2FP1000JPJPC.rar.html)

پسورد:samfirmware.com

2=فایل پیت رو دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FZL9HDOGI5V)

لطفا از این به بعد مسائل تخصصی تبلتتون رو اینجا دنبال کنین:

مسائل تخصصي تبلت هاي اندرويدي | روت , آپديت , نصب رام و ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzad1354
08-03-2012, 18:09
با سلام
کمک فوري لطفا
اين لينک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دادي من دانلود کردم
براي extract پسوورد ميخواد چيه پسووردش چرا توي سايت نميزاريد 200 مگه بابا

مرسي
فرزاد

hasan.arabi
22-05-2012, 23:20
man chetori ina ro dl konam hame linka kharabe

parsland
13-07-2012, 16:31
یک سوال
آیا میشه این رام رو بر روی دستگاهی که سامسونگ نیست نصب کرد؟

h!tman
13-07-2012, 19:51
یک سوال
آیا میشه این رام رو بر روی دستگاهی که سامسونگ نیست نصب کرد؟
نه به هیچ وجه

با سلام
کمک فوري لطفا
اين لينک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دادي من دانلود کردم
براي extract پسوورد ميخواد چيه پسووردش چرا توي سايت نميزاريد 200 مگه بابا

مرسي
فرزاد
samfirmware.com

hesam55
11-09-2012, 02:14
سلام ، والیو هستم .
در اینجا آموزش نصب رام رسمی و فارسی گلکسی تب به صورت کامل و واضح برای کسانی که مبتدی هستند قرار داده

1- ابتدا رام اصلی Gingerbread 2.3.3 رو نصب کنید با همون اودین که پایین لینکشو دادم ، از لینک زیر دانلود کنید :

2- فایل pit مخصوص رام 2.3.3 رو هم از لینک رو برو دانلود کنید :

3- فایل dbdata رو هم از لینک روبرو دانلود کنید :

4- فایل اصلی رام 2.3.3 فارسی رو هم از لینک روبرو دانلود کنید :

5- برنامه odin رو باز کنید ، فایل pit رو جای خودش و فایل اول رو هم بعد از اکسترکت در جای pda قرار بدین و تیک repartirion رو هم بزنید و تبلت رو به حالت دانلود مود ببرید ( برای حالت مود یا همون ریکاوری مد باید دکمه پاور و دکمه - صدا رو بگیرید ) و بعد از شناسایی توسط odin دکمه استارت رو بزنید و صبر کنید تا فلش تمام بشه :

لینک دانلود اودین :

6- بعد از اتمام فلش و قبل از ریست شدن تبلت دوباره به دانلود مود برید ( نگذارید تبلت بوت بشه ) .
7- فایل dbdata رو که دانلود کردید در قسمت pda قرار بدین و دوباره دکمه استارت رو بزنید و صبر کنید تا تبلت فلش بشه و ریستارت بشه و بوت بشه و بیاد بالا .
8- همه تنظیمات رو next کنید و بعد از بالا آمدن کامل رام ، دوباره به دانلود مود برید .
9- فایل اصلی رام رو که دانلود کردید اکسترکت کنید ، برنامه odin رو باز کنید و فایل pit رو در جای خودش و فایل اصلی رو هم در جای pda قرار بدین و فلش کنید و صبر کنید تا فلش بشه و بالا بیاد .

هون اول که رام بالا میاد یک ذره طول میکشه ، تبریک میگم ، اینم تب شما با زبان شیرین فارسی .

:11: .
سلام
دوست عزیز فایلها پاک شدن لطفا دوباره آپ کنید . با سپاس

Lord Farshad
11-09-2012, 13:27
درود.

سلام
دوست عزیز فایلها پاک شدن لطفا دوباره آپ کنید . با سپاس

دوست عزیز ، شما کدوم لینک رو میخواید ، اگر میدونید تا لینک دانلود رام رو واستون توی حساب خودم مستقیم شده اش رو قرار بدم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

hesam55
12-09-2012, 13:21
درود.

دوست عزیز ، شما کدوم لینک رو میخواید ، اگر میدونید تا لینک دانلود رام رو واستون توی حساب خودم مستقیم شده اش رو قرار بدم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.
ممنون دوست عزیز ...اگه زحمتی نیست براتون هر 5 لینک رو میخوام . با سپاس

sorooshjavan2013
31-01-2013, 07:52
salam dooste man hichkodoom az linkha kar nemikard

bahador-1984
28-04-2013, 01:06
سلام لطفا لینک های جدید برای رام فارسی گالگسی تب p1000 بزارین با تشکر لینک ها قدیمی \اک شدن ؟!!!!!!!۱

magy toraman
17-11-2013, 14:55
با سلام و خسته نباشید، لطفآ اگر امکانش هست لینکهای نصب را هم برای من بفرستید؛ چون سایت رپیدباز قبول نمیکنه و از سایت (هات فایل) نیز حذف شده. ممنون.

eleman15
01-03-2014, 22:06
سلام و کمکککککککککککککک
آقا من همه کارایی که گفتی انجام دادم اما وسطش ویندوزم هنگید و ادین بسته شد.
منم تبلتو از کامپیوتر کشیدم و خاموش کردم
حالا نه روشن میشه نه رو صفحه دانلودینگ میره نه هیچی هیچی هیچی
دکمه خاموشم می گیرم چراغ قوه ش روشن میشه!!
آقا تورو خدا کمک بنما
تبلتم از دستم رفت…..!!

olgu
06-08-2014, 09:40
من می خوام تبلت تب3 فارسی بشه اما این لینکا هیچ کدوم جواب نمیده چرا؟