PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز XP

Juventus FC
16-11-2011, 23:41
تقریبا ، یه روز میشه که وقتی کامپیوتر روشن میکنم ، اون صفحه آبی هست قبل Welcome که میاد درایو ها را چک میکنه ، اون صفحه میاد و درایو C س(سیستم عامل) را تو سه مرحله چک میکنه و بعد صفحه Welcome میاد.

من یه سری سیستم هنگ کرد مجبور شدم از کلید استارت روی خود کیس استفاده کنم از اون به بعد هر دفه که سیستم روشن میکنم ، میگذارم این سه مرحله تا 100 چک بشه بعد صفحه Welcome میاد و میتونوم کار کنم.

jafarian
17-11-2011, 00:22
طبق سایت پایین غیر فعالش کنید چند روش گذاشته یا که ازروش سایت دوم که از طریق رجیستری گفته استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Juventus FC
17-11-2011, 00:35
مرسی دوست من از راهنماییت.

ولی آیا اگر این کارها را بکنیم ، به ویندوز و سیستم اینا آسیبی نمیرسه. چیزیش نمیشه؟ مخصوصا هاردم که خیلی سرش میترسم.

jafarian
17-11-2011, 14:22
آسیبی که به ویندوزنمیرسه ازسایتهای پایینم هم میتونید استفاده کنید پست آخرم ببینید.

tajrobenik
19-11-2011, 17:08
این صفحه باید یک بار بیاد و ارور های درایو رو چک می کنه ....

و دیگه نباید بیاد ...
مگه این که نزارین تنظیمات ش رو انجام بده و دکمه ای بزنید ...

اگه هر دفعه می‌یاد احتمالا درایوتون یک مشکلی داره ...

jafarian
20-11-2011, 00:06
این صفحه باید یک بار بیاد و ارور های درایو رو چک می کنه ....

و دیگه نباید بیاد ...
مگه این که نزارین تنظیمات ش رو انجام بده و دکمه ای بزنید ...

اگه هر دفعه می‌یاد احتمالا درایوتون یک مشکلی داره ...

این دوستمون هاردشون مشکل نداشته حین کار یک لحظه سیستم هنگ کرده بعدش مجبور شدن سیستم دستی ریست کنن بعد ازاین عمل تو ویندوز xp درایو هارد اسکن میکنه یا که باید کلید Esc از کیبورد بزنید یا که همونطوری که گفتم disable کنید این پیغام برای همین طریقه disable کردن این پیغام گذاشتم که هر دفعه بالا اومدن ویندوز این پیغام ظا هر نشه .

tajrobenik
20-11-2011, 13:58
... ویندوز فقط یک بار چک می‌کنه ... این طوری که من دیدم ... و دفعه های بعدی چک نمی‌کنه ...

jafarian
20-11-2011, 14:47
درسته که یکبار چک میکنه ایشون بنظرم پنجره رو با کلید Esc کنسل میکنن برای همین باز دوباره همین عمل تکرار میشه درضمن میتونن ازبرنامه های قویتربرای چک کردن درایورهای هارد خودشون استفاده کنن مثل برنامه tune up utilities .