PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : asus k53 sv رو بالاخره خریدم.

turkughly
16-11-2011, 23:07
سلام بچه ها
بالاخره بعد از هفته ها جست و جو و کمک شما دوستان لپ تاپ رو گرفتم.:46:
core i7
500gb 7200
usb3
graphic : 2gb
قیمت : 1300
:27:
....................................
چنتا سوال دارم::40:
1- به نظرتون کدوم انتی ویروس رو روش نصب کنم؟
2- با باتریش چیکار کنم ؟
3- آیا محافظ برای کیبرد میشه پیدا کرد؟
4- یکی هم این اورکلاک چیه ؟

ata.royalfalcon
16-11-2011, 23:24
سلام بچه ها
core i7
500gb 7200
2- با باتریش چیکار کنم ؟

سلام
مبارکتون باشه . برای محافظ کیبرد هم میتونین از کاورهای ژله ای که قیمت کمی دارن استفاده کنین . خودم خریدم 3 هزارتومن .
عکس زیر گویای همه چیز هست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir2im
18-11-2011, 13:19
سلام بچه ها
core i7
500gb 7200
2- با باتریش چیکار کنم ؟
مبارک باشه فنش برات بچرخه:31:
1- بین AVAST - AVG - NORTON هر کدومو ریختی خوبه همه شون سبکن . سیستمو سنگین نمی کنن
2-؟؟؟ یعنی چی چه کارکنی؟
3-اره دوستان گفتن عکس هم اوردن.خیلی راحت پیدا میشه
4- اورکلاک مال CPU هست که وقتی کارای سنگین انجام بدی اتوماتیک اورکلاک میشه:فناوری توربو بوست
آشنایی با تکنولوژی Turbo Boost در پردازنده های جدید اینتل(برگرفته از سایت:ویوا دانلود)

فناوری Turbo Boost برای اولین بار در نوامبر 2008 معرفی شد. این مشخصه یکی از ویژگی های جدید پردازنده های مبتنی بر Nehalem بود که در همان ماه وارد بازار شد. امروزه این فناوری در پردازنده های مبتنی بر Nehalem مانند Core i5 و Core i7 بکار برده می شود. این تکنولوژی بگونه ایی عمل می کند که سرعت ساعت پردازنده را بطور پویا افزایش می دهد. درحقیقت، Turbo Boost زمانی شروع به فعالیت می کند که سیستم عامل به بالاترین عملکرد پردازنده نیاز داشته باشد که ما غالباً چنین عملیاتی را overclocking می نامیم.

فناوری Bus Turbo Mode پهنای باند باس سیستم را افزایش می دهد و در همین راستا، هنگامی که CPU در حال اجرای عملیات پردازش در فرکانس های بالاست موجب کاهش فاصله زمانی ارسال دستور از CPU به باس حافظه می شود، بنابراین عملکرد سیستم بطورکلی افزایش می یابد.
پیشرفت تکنولوژی که (Intelligent Power Sharing (IPS پدید آورده بخشی از مکانیزم مدیریت برق مبتنی بر درایور است که فرایند اشتراک گذاری هوشمند برق را در بین هسته ها ایجاد می کند. با استفاده از این قابلیتها، عملکرد پردازنده و پردازشگر گرافیکی باتوجه به فعالیت سیستم و ظرفیت گرمایی آن افزایش یا کاهش می یابد. درنتیجه، بهترین عملکرد و مصرف برق بهینه ایی را ارائه می دهد.
با توجه به سخت افزار، فناوری Turbo Boost چندهسته ایی پردازنده مستقل از سیستم عامل، برنامه های کاربردی یا نرم افزار درایور، عملکرد شگفت انگیزی را بوجود می آورد. وضعیت فرکانس هسته های پردازنده در شرایط برقی موجود بطور پویا تنظیم می شود. با استفاده از این تکنیک، حجم کار پردازنده به شکلی کارآمد و بدون عبور از محدودیتهای گرمایی تعریف شده به خوبی کنترل می شود.
در واقع IPS عملکرد گرافیکی بسیار بالقوه ایی را برای سیستم فراهم می نماید. حالت توربو سخت افزار CPU در حال حاضر بسیار کارآمد است، بدین معنا که عملکرد CPU با IPS که صرفاً با حجم کار بسیار ویژه ایی سازگار است، افزایش می یابد. از طرفی، افزایش فرکانس ساعت رندر مستقیماً به عملکرد گرافیکی پیشرفته تبدیل می شود، که گاهی اوقات این پیشرفت به 20 درصد می رسد.
در عین حال، توربو گرافیک جهت بررسی دمای سیستم و نوسانات برق از درایور گرافیکی استفاده می کند و فرکانس های ساعت را برای دسترسی به بهترین تعادل بین عملکرد و میزان مصرف برق تنظیم می کند.
سی پی یو لپ تاپ
کلید اصلی IPS ، فناوریIntel Turbo Boost Technology Driver است که هم کارایی پردازنده و هم کارایی هسته های گرافیکی را در نقل و انتقال پیام ها و داده ها ارزیابی می کند و همچنین میزان مصرف برق را در این بسته بررسی می کند. اشتراک گذاری اطلاعات system-level این امکان را می دهد تا این عملکرد مقیاس گذاری شود بنابراین برق بطورکامل در اطراف پردازنده و پردازنده گرافیکی بمصرف می رسد. بکارگیری سورس های پردازنده در این روش تضمین کننده بالاترین کارایی و بهترین عملکرد است .

اطلاعات تکمیلی در اینجا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mojtaba-p30
19-11-2011, 11:01
سلام دوست عزیز پورت usb 3 داره؟
با چه گارانتی خریدی ؟
ازکجاخریدی ؟

mehrdad00
19-11-2011, 11:14
منم همین مدل خریدم..البته یکمی گرون تر!!!(رم 8 و هارد 750 1440ت)
usb3 نداره ولی تکنولوژی icecool داره که من به شخصه بعد 10 روز هنوز نتونستم لپ تاپ به گرمای بالا برسونم :دی
صفحه الومینیومی که داره خیلی باحاله...کارت گرافیکش هم اگه با اپدیت جدید باشه راحت بازی های روز با بالاترین کیفیت اجرا میکنه نمونش همین bf3 :دی
مبارک باشه دوست عزیز
برای اورکلاک کاری لازم نیست انجام بدی خودش انجام میشه(توربو بوست که دوستمون اشاره کرد)

amir2im
19-11-2011, 15:53
usb3 نداره ولی تکنولوژی icecool داره که من به شخصه بعد 10 روز هنوز نتونستم لپ تاپ به گرمای بالا برسونم :دی

در واقع فناوری icecool دمای cpu و لپ تاپ رو کاهش نمی ده بلکه با تغییرات طراحی و جابجایی cpu و دولایه کردن مادربرد مانع بالا امدن گرمای حاصل از کار سیستم به بالا(کیبورد و زیر دست کاربر) میشه و کاربر احساس گرما نمی کنه.
اطلاعات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

turkughly
19-11-2011, 20:11
اره usb3 و win7 اورجینال داره

turkughly
19-11-2011, 20:18
یه چیزی هم بگم که
به هیچ وجه کاور رو کیبورد نزنید امروز پرشسیدم گفتن مثله این میمونه که جاوی دهنه یه ادم رو گرفتی !

amir2im
20-11-2011, 12:27
یه چیزی هم بگم که
به هیچ وجه کاور رو کیبورد نزنید امروز پرشسیدم گفتن مثله این میمونه که جاوی دهنه یه ادم رو گرفتی !
چرا؟؟؟؟مگه چی میشه؟؟؟؟؟دلیل منطقی؟؟؟؟؟جلوی دهن یه ادمو بگیری دیگه نمی تونه نفس بکشه حالا لپ تاپ هم کنارش یه فن داره از همون جا دم و بازدم میکنه دیگه.بعد اگه تا حالا زیر کیبورد رو دیده باشی یه صفحه فلزی روی برد اصلی لپ تاپ قرار گرفته و هیچ اتفاقی هم نمی افته.(به قول شما :جلوی دهن لپتاپ مادرزادی گرفته است)هیچ دلیل منطقی برای انجام ندادن این کار وجود نداره:5:

mojtaba-p30
20-11-2011, 17:26
دوست عزیز مطمئنی usb 3 داره؟
راستی نگفتی کدوم گارانتی و از کجا خریدی؟
میشه یه عکس از لیبل بقل کارتن لپ تاپ بزاری لطفا!!!

turkughly
20-11-2011, 19:45
باشه میزارم
گارانتی اورجینال شرکت اسوس
از فروشگاه ماکس نت تبریز سری جدید k53s

mojtaba-p30
21-11-2011, 20:15
باشه میزارم
گارانتی اورجینال شرکت اسوس
از فروشگاه ماکس نت تبریز سری جدید k53s
ممنون پس زحمتش رو بکش
ولی فکر نکنم usb 3 داشته باشه چون اگه داشته باشه باید پورت مخصوص داشته باشه!!!

ashkan22
21-11-2011, 21:03
آقا مبارکه
بله سریهای جدید هم 7 دارن هم یو اس بی 3
فقط میخواستم بدونم مال شما کیبردش نقره ای (فلزی) هستش یا سیاه اگه بتونید عکس هم بزارید که دیگه بهتر راستی رمش چقدر بود؟

turkughly
22-11-2011, 22:54
مجتبی جان داره پورت مخصوص رو ابی رنگه توش
کیبردش هم برنزی هست البته بدنش و دکمه هاش سیاه هستند عکس رو گذاشتم خودت ببین
رم هم مال سری قبل 6 بود ولی اینا 4 هستند

amirkh121
14-12-2011, 18:22
سلا م لب تاب ایسوز خریدم سی دی درایور 32 بیتشو میخوام

milad_sabz
23-11-2012, 04:43
سلام دوستای که راجع به مشخصات این لپ تاپ دچار سردرگمی شدند عرض میکنم که. منم سری جدیدasus k53 s که سری جدیددارای گرافیک دوگیگ یواس بی ۳ ورم ۶ وهارد۷۵۰ و سی پی یو آی سون و یه چیزه باحال به نامه بلوری هم داره با بدنه آلمینیومی شکلاتی رنگ براق خیلی شیک که من این ورژنشو امروز ۱-۹-۹۱ توزاهدان۲۹۰۰۰۰۰ خریدم توتهرانش ۲۷۵۰ بود لطفا دوستان نظرتون رو راجع به همه چیزش بگین؟؟