PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین تا 500 هزار تومان ؟؟؟؟

gt333
16-11-2011, 16:17
سلام دوستان یه گوشی خوب تا 500 هزار تومان میخوام اندروید باشه ممنون میشم کمک کنید
من خودم بین اینها موندم چیزی هم سراغ دارید بهم معرفی کنید و بین اینها کدومو برتر میدونید
galaxy s i9000
xperia arc s
hte desire hd
motorola milestone 2
wave 8530

فورـــــــــــــی

مرسی

hasanmotori
16-11-2011, 16:37
wave که بادا هست تو این رنج قیمت نیست
دیزایر hd هم باتریش فاجعست
مایلستون 2 هم کلاً بدرد نمیخوره البته اگه کیبرد نخای

بین آرک و گلکسی بیشتر سلیقه ای هست هر دوتا خوب هستن

برتری های آرک :

صفحه بزرگتر
فلش دوربین و دوربین بهتر
پورت hdmi
آرک اس که usb host هم داره البته رو همون آرک هم میشه فعالش کنی

برتری های گلکسی
cpu و gpu قویتر
مموری داخلی 8
صفحه با کیفیتتر
ساپورت بهتر هم از طرف سامسونگ هم از طرف دولوپرها ... تا حالا که برای گلکسی 2.3.5 هم اومده و خیلی سریع آپدیت جدید میاد و آرک یکم ضعیفتره تو این مورد
فیلم برداری روونتر به خاطر مموری داخلی ... البته برای آرک هم مموری کلاس بالا بخری مشکلی نداره
جنس بدنه بهتر ... آرک قسمت بالاش ترک برمیداره البته همشون اینجوری نیستن

در کل اگه رام های بیشتر و سخت افزار قویتر و صفحه با کیفیت تر مد نظرته گلکسی و اگر دوربین و hdmi و usb host برات مهمتره arc

Scud_MD2
16-11-2011, 16:50
به نظر من اگر دوربین واستون مهم نیست گلکسی اس بگیر
البته دوربین گلکسی اس هم خوبه فقط فلش نداره
درغیر این صورت من آرک اس و پیشنهاد میکنم
موفق باشی

javadmm15
13-02-2012, 21:49
فقط یه چیزی گوشی هایی که گفتی مخصوصا galaxy s و xperia arc بالای 500 تومنه اگر زیر قیمت500 میخوای من galaxy ace رو پیشنهاد میکنم که تنها مشکلش باتریشه

adel.alizadeh1994
14-02-2012, 15:57
به نظر من بهترین گوشی که میتونی بگیری xperia arc s هست چون هم اندروید 4 براش اومده و هم تو اخرین رتبه بندی برترین گوشی های جزء چهارمین گوشی شد واقعا گوشیه خیلی خوبیه حتی میگن که سرعتش رو با گالاکسی اس 2 مقایسه کردن با اینکه تک هسته ایه این بهتر بوده اگه بخری مطمئنم پیشمون نمیشی

mohammad_dj96
14-02-2012, 17:27
به نظر من بهترین گوشی که میتونی بگیری xperia arc s هست چون هم اندروید 4 براش اومده و هم تو اخرین رتبه بندی برترین گوشی های جزء چهارمین گوشی شد واقعا گوشیه خیلی خوبیه حتی میگن که سرعتش رو با گالاکسی اس 2 مقایسه کردن با اینکه تک هسته ایه این بهتر بوده اگه بخری مطمئنم پیشمون نمیشی
قیمت این گوشی که شما میگی الان 650 هستش قیمتا به کلی عوض شدن:13:

.:PAR3A:.
14-02-2012, 19:10
تاپیک به شدت قدیمی بود و اومد بالا و منم حواسم نبود پست دادم...
لطفا بیخیال این تاپیک شین :دی