PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با وصل شدن با گوشی سامسونگ گالاکسی به مودم linksys از طریق وای فای

peyman_nn
16-11-2011, 12:31
سلام
مودم من اینه Linksys Wireless-N WAG120N
خواستم با گوشی سامسونگ گالاکسی اس که سیستم عامل اندروید داره از طریق وای فای به اینترنت وصل بشم
اشتراک adsl دارم . ویندوز هم 7 است
قبلا هم با نصب مودم مشکل داشتم و فقط یک بار تونستم برم تو setting مودم با 192.168.1.1و اینترنت اکسپلور

بعد از نصب ویندوز دیگه نتونستم مودم رو کامل نصب کنم و فقط تا جاهایی میرم و ظاهرا مودم نصب میشه
حالا برای استفاده از مودم مشکلی ندارم و به اینترنت وصل میشم البته کمی دیر کانکت میشه
حالا میخام با گوشی از طریق وای فای وصل بشم
دیشب دو تا چیز رو شناخت ( به جای چیز باید چی بگم ؟:31: ) یکی مودم همسایه بود که اصلا پسوورد نداشت و یکی هم مودم خودم بود که کامل شناختش ولی پسوورد داشت
بعد از 2 ساعت گشت در اینترنت فهمیدم باید گوشیم رو روت کنم تا بتونم از طریق فایلی پسوورد وای فای مودم خانگی خودم رو پیدا کنم
ولی این راه حل دوم بود
راه حل اول این بود که پسوورد مودم رو بهش بدم . حال پسوورد کجاست ؟ تو سیتینگ مودم
به هیچ عنوان نتونستم برم سیتینگ
قبلش بگم که اگر تنظیمات مودم رو bridge باشه باید از نرم افزار خاصی استفاده کنم
اگر در حالت ppooe ( اگر درست نوشته باشم ) با خود گوشی میتونم وصل بشم که در هر دو حالت مشکلی ندارم
فقط مشکلم رد شدن از پسوورده
قبلا گفتن برای ایجاد اکانت در نت ورک کانکشن باید تنظیمات مودم رو bridge بذارم
ولی دفعه دوم که مودم رو نصب کردم نتوستم برم و دوباره بذارم رو bridge چون فقط ویندوز 7 رو پاک کردم و تنظیمات قبلی رو اکس پی مانده بود

-----

حالا خواهش های من :
1 - چرا بغل ایکون ساعت علامت وایرلس رو ندارم ؟
2 - چطوری برم تو سیتینگ مودم ؟ اصلا هیچ کدام از مرورگر ها 192.168.1.1 رو قبول نمیکنند ؟
حالا چی کار کنم ؟
فعلا تا اینجا کمکم کنید تا تا ببینم چه خاکی به سرم بریزم ( این یک جوک بود :21: ولی +18 است )
تشکر از شما که وقت میذارید

:11::11::11:

peyman_nn
21-11-2011, 11:20
سلام
یعنی هیچکی بلد نیست این مودم چطور میشه به وای فایش وصل شد در حالت bridge