PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل فولدر معمولي به فولدر سيستمي؟

Pedram_IR
16-11-2011, 02:05
سلام
من هارد اكسترنالم وقتي به يه سيستم آلوده وصلش كرده بودم ويروس گرفته بود و به همين دليل تمام فولدرهاش تبديل به فولدرهاي سيستمي شده و مخفي شده بودن، به همين دليل بعد از ويروس يابي با سيستم خودم با دستور Attrib –h –s /d /s كليه فولدرها رو دوباره به حالت معمولي درآوردم ولي مشكلي كه دارم اينه اصلا حواسم به فولدرهاي سيستمي نبود حالا متوجه شدم كه فولدرهاي سيستمي مثل سطل زباله و System Volume Information هم به فولدر معمولي تبديل شدن، با اين حال من تونستم با دستور Attrib +h +s /d /s Recycled دوباره سطل زباله رو سيستمي كنم ولي نمي دونم چرا وقتي دستور Attrib +h +s /d /s System Volume Information رو مي زنم ارور ميده و ميگه پارامترها درست نيستن، دقت كه كردم فهميدم پوشه هايي كه از دو كلمه تشكيل شده و يك تكه نيستن و بين كلماتشون فاصله هست اين دستور روشون عمل نمي كنه، حالا راه حل براي اين مشكل چيه و من چطوري مي تونم فولدر System Volume Information رو دوباره سيستمي كنم ؟و غير از سطل زباله و اين پوشه ديگه چه فولدرهاي سيستمي در يك درايو هستن؟
اصلا چقدر اهميت داره كه System Volume Information سيستمي باشه يا نباشه؟

*Batman*
17-11-2011, 18:38
سلام.
اول اینکه بی احتیاطی کردید و باید از آنتی ویروسها و پاک کننده های مختلف استفاده میکردید.
دوم اینکه باید این اسامی را داخل Double Quote (نقل قول)قرار بدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اتمام کار مجوز کاربر رو حذف کنید تا فقط سیستم به این پوشه دسترسی داشته باشه.
به طوریکه اگر دوباره دستور فوق رو اجرا کردید پیغام Access Denied نشون بده.

tajrobenik
19-11-2011, 17:06
اصلا این پوشه مهم نیست ... پاکش کنید ...
این پوشه واسه ریستوری ه ویندوز است ... ...

ریستوری ویندوزتون رو غیر فعال کنید ...
پوشه ریسایکیبین رو هم پاک کنید ... اونم مهم نیست ...
وقتی فایل رو پاک کنید خوده ویندوز این پوشه رو می‌سازه.