PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای تبدیل فرمت MKV

mehran_pqqp
15-11-2011, 14:58
سلام
من یه فیلم با فرمت MKV دانلود کردم ، الان می خوام برای خواهرزادم این فیلمو رایت کنم ببره تو DVDPlayer خانگی نگاه کنه ولی مشکل اینجاست که DVDPlayer شون فرمت MKV رو نمی خونه ، با برنامه OJOsoft Total Video Converter می خواستم به فرمت دیگه تبدیلش کنم
بعد از تبدیل بعضی فرمت ها تو پی سی پخش نمیشه بعضیاشون هم فقط صدا دارن تصویر نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان راهنمایی کنید چطوری این فرمت MKV رو بریزم روی DVD که بشه تو DVDPlayer خونگی نگاه کرد؟

jafarian
15-11-2011, 16:29
برنامه های سایتهای پایین شاید بکارتون بیاد:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dariushtanha
16-11-2011, 00:46
سلام
من یه فیلم با فرمت MKV دانلود کردم ، الان می خوام برای خواهرزادم این فیلمو رایت کنم ببره تو DVDPlayer خانگی نگاه کنه ولی مشکل اینجاست که DVDPlayer شون فرمت MKV رو نمی خونه ، با برنامه OJOsoft Total Video Converter می خواستم به فرمت دیگه تبدیلش کنم
بعد از تبدیل بعضی فرمت ها تو پی سی پخش نمیشه بعضیاشون هم فقط صدا دارن تصویر نداره
دوستان راهنمایی کنید چطوری این فرمت MKV رو بریزم روی DVD که بشه تو DVDPlayer خونگی نگاه کرد؟
برنامه ConvertXtoDVD را بهت توصیه می‌کنم.مخصوص همین کاریه که شما می‌خواین انجام بدین:20:

milad_gta
16-11-2011, 01:00
بله ٬ همینطور که دستمون گفتن ٬ بهترین برنامه برا اینکار ConvertXtoDVD‌ هست .

آموزش استفاده از برنامه رو میتونی از اینجا دانلود کنی :

برنامه رو هم از اینجا :

mehran_pqqp
21-11-2011, 13:27
برنامه ConvertXtoDVD را بهت توصیه می‌کنم.مخصوص همین کاریه که شما می‌خواین انجام بدین:20:

خیلی ممنون

بله ٬ همینطور که دستمون گفتن ٬ بهترین برنامه برا اینکار ConvertXtoDVD‌ هست .

آموزش استفاده از برنامه رو میتونی از اینجا دانلود کنی :

برنامه رو هم از اینجا :

ممنون بابت لینک آموزش

چند تا برنامه رو تست کرده بودم هر کدوم یه سری مشکلات داشتن ، ولی این برنامه خیلی عالی بود