PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پردازنده های نسل جدید AMD

sabagarb-iri
15-11-2011, 13:49
سلام...
من به دنبال تغییر سیستمم هستم.. حدودا سه ساله از دنیای سخت افزار خداحافظی کردم و الان هم چیزهای کلی در مورد پردازنده های نسل جدید AMD و INTEL میدونم.... میخواستم لطف کنید منو راهنمایی کنید که پردازنده های نسل جدید AMD کی وارد بازار ایران خواهند شد؟ الان در سایر نقاط دنیا قیمتش چند دلاره؟ اگه به ایران بیاد قیمتش چقدر میشه؟ و اینکه مادربوردهای پشتیبانی کننده بولدوزر ایا وارد بازار ما شده اند؟ و اخرین سوال اینکه: ایا سری بولدوزر اساسا با یه سوکت متفاوت میان؟ یا اینکه AM3+ که میگن یه چیزی مثل AM2+ هست که فقط بایوس اپدیت میشه؟ ممنونم:11:

Hamed DC
15-11-2011, 22:37
سلام.
بهتره یه سری به تاپیک زیر بزنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sabagarb-iri
16-11-2011, 00:50
سلام.
بهتره یه سری به تاپیک زیر بزنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام....
دوست عزیز کسی جواب نمیده که! لطفا یه نفر همینجا جواب بده!!!:31: همونجا من چند بار سوال پرسیدم اما....
ما که کلا نا امید شدیم!!:5: همینکه من پامو تو انجمن گذاشتم کلا همه رفتن!!!!:41::2::41:

Hamed DC
16-11-2011, 13:28
دوست عزیز، شما اگر اون تاپیک رو به طور کلی میخوندین میتونستین در بیابید که اولا این سری ها ارزش خرید داره.
دوم اینکه در این سری ها کدوم مدلها بهتر ظاهر شدند.
تاریخ ورود رو دقیق نمیشه گفت!!!
ولی حدس میزنم تا قبل از عید وارد بشن.
سوکت بولدوزها مادربردهاشون توی ایران هست!سوکت از نوعAM3+هست!
در سریهای 2تا8هسته ای هستند.

Erfan.
16-11-2011, 15:35
دوست عزیز، شما اگر اون تاپیک رو به طور کلی میخوندین میتونستین در بیابید که اولا این سری ها ارزش خرید داره.
دوم اینکه در این سری ها کدوم مدلها بهتر ظاهر شدند.
تاریخ ورود رو دقیق نمیشه گفت!!!
ولی حدس میزنم تا قبل از عید وارد بشن.
سوکت بولدوزها مادربردهاشون توی ایران هست!سوکت از نوعAM3+هست!
در سریهای 2تا8هسته ای هستند.

حامد جان این سری 2 هسته ای نداره، از 4 هسته شروع میشه...

پیروز باشید.

Hamed DC
16-11-2011, 19:49
حامد جان این سری 2 هسته ای نداره، از 4 هسته شروع میشه...

پیروز باشید.
اشتباه تایپی:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sabagarb-iri
18-11-2011, 00:28
ممنون از دوستان.... من به این نتیجه رسیدم که این سری amd از قبل میدون رو به حریف واگذار کرده!!! انشاءالله انقدر قیمت رو پایین بیارن که بتونیم زیر 200 تومن پردازنده 8 هسته ای داشته باشیم!

Hamed DC
18-11-2011, 13:19
ممنون از دوستان.... من به این نتیجه رسیدم که این سری amd از قبل میدون رو به حریف واگذار کرده!!! انشاءالله انقدر قیمت رو پایین بیارن که بتونیم زیر 200 تومن پردازنده 8 هسته ای داشته باشیم!
جانا سخن از زبان من میگویی.
فکر کنم AMDتنها و بهترین فاییدش همین باشه:31: