PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیج شدم!! چی بهتره؟؟

AliReza-M
14-11-2011, 11:41
سلام .

من چند روزه تو اینترنت دارم میگردم تا با پولی که دارم( 200 الی 300 هزار) یه گوشی باب میلم رو پیدا کنم. ولی انقدر نظرات متفاوته که آدم نمیتونه تشخیش بده چی بهتره.

برای خود من کیفیت دوربین گوشی اصلا اهمیت نداره، اصلا دوربین نداشت هم نداشت!!

یکی میگه آنروید عالیه. یکی میگه آنروید امنیتش پایینه یا محبوبیتش زودگذره و به زودی منسوخ میشه....

خلاصه یکی تعریف میکنه و یکی بد میگه. هرکدوم هم دلایل خودشون رو دارند.

به هرحال من با این پول دنبال یه گوشی میگردم که از لحاظ نرم افزاری کم نیاره. یعنی تنوع نرم افزارهایی که داره زیاد باشه. از طرفی چون من معتاد آهنگ گوش دادنم، میخوام از لحاظ باتری و حافظه قوی باشه و گوش دادن آهنگ باهاش حال بده.

حافظه اس ام اسش هم مثل بعضی از مدلای سونی اریکسون محدود نباشه. مثلا مثل نوکیا بره رو رم و نامحدود باشه.

اگه کسی با این پولی که من دارم، میتونه مدل خوبی بهم معرفی کنه و منو از سردرگمی در بیاره، واقعا ازش ممنون میشم :40:

turkughly
14-11-2011, 11:55
HTC Wildfire S خوبه سییستم عاملش اندرویید هست . vivaz pro هم خوبه سیمبین هستش

Pedram_mrn
14-11-2011, 14:48
Wildfire S به دلیل cpu ضعیفش توصیه نمیشه
Live with walkman سونی بهترین گزینست واسه موزیک از اسمش معلومه:31:
اندروید تنوع نرم افزاریش واقعا خیلی سرتر از سیستم عامل های دیگست البته با این بودجه شما IOS که نمیتونی بخری اونم با کلی محدودیت که واسش هست
در رابطه با اس ام اس هم خیالت راحت حافظش تقریبا نا محدوده :5:
قیمتش 320 تومنه یه گوشی دیگه هم هست صفحش 0.2 اینچ کوچیکتره یعنی 3.0 اینچه قیمتش 275 تومنه => Xperia mini

ahmadx4u
17-11-2011, 12:53
اگه برای موزیک میخوای سیستم سیمبیان رو بهت پیشنهاد میکنم که باتریشم خوب دوام میاره

Scud_MD2
17-11-2011, 13:25
منم Sony Ericsson Live with Walkman رو پیشنهاد میکنم