PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز ایکس پی روی سون

noghte
14-11-2011, 10:03
سلام

حال و احوال بچه های محل:20:
خوبید:11:

ببنید من می خواستم روی نوت بوک "که سی دی رام نداره و ویندوز روش سونه"" ویندوز ایکس پی نصب کنم.
ولی وقتی ایکس پی رو روی فلش کپی می کنم که از روی اون اجرا بشه،
گزینه install ویندوز غیر فعاله.

چی کار کنم"بدون نصب یه سی دی اکسترنال"

اینو بگم که موقع نصب سون رو ایکس پی همچین مشکلی رو نداشتم.

وای وای.. کمکم کنید:40:

mafaman2003
14-11-2011, 10:30
اگه از توی سون اقدام کنید همین مشکل هست چون ویندوز جدیدتر امکان نصب ویندوز قدیمی رو نمیده

شما باید از طریق بوت کردن اینکار رو بکنید فلش بوت ویندوز اکس پی بسازید و ویندوز رو نصب کنید
توی بایوس هم هارد باید تو مد ide باشه اگه رو مد ساتا باشه در هنگام نصب ویندوز باید درایور اون رو روی دیسکت یا سی دی داشته باشید

از تاپیک همین انجمن میتونید استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

noghte
14-11-2011, 14:52
شما باید از طریق بوت کردن اینکار رو بکنید فلش بوت ویندوز اکس پی بسازید و ویندوز رو نصب کنید
توی بایوس هم هارد باید تو مد ide باشه اگه رو مد ساتا باشه در هنگام نصب ویندوز باید درایور اون رو روی دیسکت یا سی دی داشته باشید

این طریقه فلش بوت درست کردنو میشه یه بار واسه ما هم توضیح بدی.
آخه توو اون ادرسی که دادی، چیزی از این فلش بوته نگفته بود .
- یا من پبدا نکردم

jafarian
14-11-2011, 14:59
داخل دو تا پست پایین آموزش با دو تا برنامه مختلف هست درضمن شما ویندوز xp رو اول نصب کنید بعد 7 بهتره چون غیر اینصورت باشه شاید تو منوی بوت سیستم تداخل بوجود بیاد بعدش برای درست کردنش از برنامه easy bcd باید استفاده کنید:20:

noghte
14-11-2011, 19:25
توجه!

رو سیستمه سون نصبه، که من می خوام ایکس پی رو روش نصب کنم.

یعنی..
یعنی فقط ایکس پی روش باشه

..مخسی

jafarian
15-11-2011, 00:05
منظورم اینه که لوب xp رونصب کنید بعدش 7 اما شما اگر xp رو بعداز 7 نصب کنید تو منوی بوت امکان داره تداخل بوجود بیاد اگر منوی بوتتون بهم ریخت از تاپیک پایین استفاده کنید با همون برنامه easy bcd که معرفی کردم برای بوت کردن فلش هم ازاون دو تا برنامه ای که معرفی کردم میتونید استفاده کنید .