PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپم دیگه روشن نمیشه

shahab_f
13-11-2011, 20:45
لپ تاپ وایو مدل EA2GFX دارم. داشتم باهاش کار میکردم که یه دفعه خاموش شد (انگار که برق بره، در حالی که برق نرفت و باطری هم وصل بود). و دیگه از اون به بعد روشن نمیشه (با باتری، بی باتری، با شارژر متفاوت). به نظرتون اشکال از چیه؟ لطفا نگید مادربورد سوخته :41: اگه سوخته باشه حدودا چقدر برام آب میخوره؟

shahab_f
15-11-2011, 22:14
کسی پاسخش رو نمیدونه؟

mehrdad8086
16-11-2011, 20:32
لپ تاپ وایو مدل EA2GFX دارم. داشتم باهاش کار میکردم که یه دفعه خاموش شد (انگار که برق بره، در حالی که برق نرفت و باطری هم وصل بود). و دیگه از اون به بعد روشن نمیشه (با باتری، بی باتری، با شارژر متفاوت). به نظرتون اشکال از چیه؟ لطفا نگید مادربورد سوخته :41: اگه سوخته باشه حدودا چقدر برام آب میخوره؟

دوست من زمانی که شارژر متصله چراغ شارژت روشن میشه یا خیر؟

shahab_f
17-11-2011, 10:44
دوست من زمانی که شارژر متصله چراغ شارژت روشن میشه یا خیر؟
بله میشه.
البته عرض کردم، با شارژر متفاوت هم امتحان کردم روشن نشد، چه با باتری و چه بی باتری

asstubirs
17-11-2011, 11:04
با سلام
مادربورد به این سادگی ها نمیسوزه به احتمال زیاد مشکل از پاور هست
ببر نمایندگی یه تست بکنه.
معمولا لپ تاپ ها از رم وپاور بیشتر خراب میشن تا از مادر بورد .

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

البته مادر بورد ها هم تعمیر میشن اما اصلا توصیه به این کار نمی کنم .
چون وایو ببر گارانتی ایران رهجو

hamid.7003
17-11-2011, 14:23
کار خاصی از دستت بر نمیاد اگه گارانتی داره ببر گارانتی اگه نه ببر یه تعمیرکار درست حسابی

shahab_f
17-11-2011, 17:33
گارانتی متفرقه داشت که اونم دوره اش تموم شده، الان بردم گارانتی امرتات که 5 روزه دستشونه هنوز جواب ندادند.
آخه دیدم این تعمیرکارا هرچی میشه میگن مادربورد باید عوض شه

mehrdad8086
17-11-2011, 17:42
گارانتی متفرقه داشت که اونم دوره اش تموم شده، الان بردم گارانتی امرتات که 5 روزه دستشونه هنوز جواب ندادند.
آخه دیدم این تعمیرکارا هرچی میشه میگن مادربورد باید عوض شه

دوست من خیلی به حرفهای تعمیرکارها هم اطمینان نکن.مادربرد به این راحتیها نمی سوزه.اگرهم بسوزه معنیشاینه که چیپی چیزی روش سوخته که قابل تعویض هست و نیازی به تعویض کلش و هزینه هنگفت نیست.

شما یحتمل مشکل پاور داری که نبایستی هزینه آنچنانی ببره:46:

You & I
24-11-2011, 00:12
شما بوق سلامت مادر بورد رو شنیدی یعنی مادر بورد سالمه و اگر بوق رو نشنیدی شاید مادر بوردت سوخته باشه !

shahab_f
13-02-2012, 18:31
دوستان بعد از 3 ماه این لپتاپ من درست نشده هنوز. اول بردم امرتات، تشخیص داد مادربورد سوخته، اما مادربورد این مدل رو نداشت. بعد بردم یه تعمیرگاه ایران رهجو (نه گارانتی مرکزیش)، اونم گفت مادربورد باید تعویض شه و بعد از کلی بالا پایین کردن، گفت مادربورد EA3 رو دارم که بهش میخوره ولی گرافیکش ATI 5470 که خیلی ضعیفتر از 5850 ایه که روی مادربورد خودم (EA2) هست.
حالا یه جا دیگه همین مادربورد خودم رو پیدا کردم 450 قیمت میگه و میگه آکبنده. به اولی میگم این قیمت داره، میگه قیمت رو داره زیادی پایین میگه و احتمالا مشکل داره مادربوردش.
حالا من چیکار کنم؟ شما قیمت دارید، یا اگه ندارید تعمیرات مطمئن سراغ دارید پ.خ. بزنید.

shahab_f
16-02-2012, 14:38
کسی کمکی نمیتونه بکنه بهم؟