PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدامیک از این سه مورد رو پیشنهاد میکنین؟ace/live with walkman/xperia mini

parishangard
13-11-2011, 13:46
سلام
یه گوشی میخوام با قیمت نهایت350
در موارد زیر از بقیه هم رده هاش قوی تر باشه
دوربین/ GPS/استفاده از برنامه های روز (زیاد اهل بازی نیستم با این حال اصلا نمیخوام سنگین و کند باشه)/استفاده از اینترنت/استفاده از تکست و پی دی اف /پشتیبانی از جاوا
خودم به ترتیب الویت موارد زیر رو در نظر دارم:

1.live with walkman
(میگن این گوشی چون مال شرکت سونی اریکسونه ساپورت خوبی نخواهد داشت)
ace.2
(مشکل من با این گوشی پردازنده 800 هستش که در مقابل دو مورد دیگه کمتره این تفاوت چقدر به چشم میاد؟)
xperia mini.3
(صفحه کوچکتری داره )
دوستان اگر لطف کنن معایب این گوشی ها رو بگن میشه زودتر به نتیجه رسید و اگر مورد دیگه ای مد نظرتونه بفرمایید.

adrenalin
13-11-2011, 14:16
سلام
یه گوشی میخوام با قیمت نهایت350
در موارد زیر از بقیه هم رده هاش قوی تر باشه
دوربین/ GPS/استفاده از برنامه های روز (زیاد اهل بازی نیستم با این حال اصلا نمیخوام سنگین و کند باشه)/استفاده از اینترنت/استفاده از تکست و پی دی اف /پشتیبانی از جاوا
خودم به ترتیب الویت موارد زیر رو در نظر دارم:

1.live with walkman
(میگن این گوشی چون مال شرکت سونی اریکسونه ساپورت خوبی نخواهد داشت)
ace.2
(مشکل من با این گوشی پردازنده 800 هستش که در مقابل دو مورد دیگه کمتره این تفاوت چقدر به چشم میاد؟)
xperia mini.3
(صفحه کوچکتری داره )
دوستان اگر لطف کنن معایب این گوشی ها رو بگن میشه زودتر به نتیجه رسید و اگر مورد دیگه ای مد نظرتونه بفرمایید.

کی گفته فعلا که ساپورت خوبی داشته ولی هنوز معلوم نیست واسش اندروید 4 بیاد
در مورد Ace هم باید بگم که به علاوه پردازنده ضعیف ترش از GPU ضعیفتری هم بهره میبره Adreno 200 استفاده می کنه در مورد اندروید 4 هم بگم به احتمال زیاد روی این گوشی هم نخواهد امد مگر به دست دولوپرها
در مورد این گوشی تنها مشکلش همون صفحه کوچیکش هست که اونم نمیشه گفت مشکل چون اسمش روشه دیگه مینی
اندروید 4 هم برای این گوشی تائید شده از سمت سونی اریکسون و به احتمال خیلی زیاد میاد
در مورد مشکلات و بقیه سوالات بهتره که تو تاپیک گوشی های که مدنظرتون هست بپرسید چون خیلی از دوستان هستن که این گوشی ها (سه مورد) رو دارن و میتونید ازشون اطلاعات کافی بگیرید و نهایتا گوشی مورد نظرتون رو انتخاب کنید :10:

evenger
13-11-2011, 14:20
xpria mini.........