PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن فایل فلش از داخل صفحات وب

parisa_t
13-11-2011, 02:27
با سلام
دوستان لطفا این لینک رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من میخوام فایل فلشی که تو این صفحه هست رو بردارم
ایا راهی وجود داره ؟ خیلی ممنون میشم اگه کسی از دوستان میدونه راهنمائی کنه منو !

MaSoUd555
13-11-2011, 04:10
سلام

ازینجا میتونید save page as رو بزنید و saveش کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

raminramz
20-12-2011, 15:47
شماها از کجا میفهمید؟؟؟؟؟؟
من مثلا تبلیغات p30world رو بخوام سیو کنم کجا باید این کارو کنم؟؟؟؟؟؟
با تمام نرم افزار ها این کارو کردم نشد که نشد

raminramz
21-12-2011, 02:44
آقا مسعود بیا مارو راهنمایی کن

black.assassin
21-12-2011, 13:47
اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید این مسیر رو برید :

tools > page info > media

هر چیز گرافیکی داخل صفحه رو می تونید save کنید. فایل فلش ، ویدئو و عکس.

raminramz
21-12-2011, 14:13
ممنون با کروم چه شکلیه

black.assassin
26-12-2011, 13:55
ممنون با کروم چه شکلیه

کروم این قابلیت رو نداره و باید فایل رو از سورس صفحه پیدا کنی و بعد سیو کنی. کاری که مسعود عزیز انجام داده. برای این کار :

1- ctrl + u رو می زنید. داخل صفحه ای که فایل فلش هست. صفحه دیگه ای باز میشه که همون سورس صفحه هست.

2- ctrl + f رو می زنید و منوی find ظاهر میشه. عبارت swf. رو وارد می کنید و داخل صفحه می گردید.

3- لینکی رو که آخرش پسوند فلش یا همون swf. رو داره رو باز می کنید. ( کپی در ادرس بار مرورگر ) بعد به راحتی صفحه رو سیو می کنید. البته ممکنه چند تا لینک به این شکل باشه و تنها راحش اینه که

* اگر موقع سیو صفحه در قسمت save as type عبارت swf movie رو ندیدی. all files رو انتخاب کن و به آخر اسم فایلت swf. رو اضافه کن. ( البته اگر مطمئنی که صفحت فقط فایل فلش توشه و چیز دیگه ای نداره.) :10:

فایرفاکس به مراتب انعطاف پذیرتر از همه مرورگرهاست در این زمینه. دلایل زیادی هم داره. البته این کار فایرفاکس تا حدی نقض قانون کپی رایت هم میتونست محسوب بشه اما چون راههای ذخیره فایلها زیاد هست و فایرفاکس فقط راحتتر کرده کارو و از طرف دیگه کسی پشت تولیدکنندگان فایلهای تحت وب نیست زیاد جدی نگرفتن.

raminramz
26-12-2011, 14:09
کروم این قابلیت رو نداره و باید فایل رو از سورس صفحه پیدا کنی و بعد سیو کنی. کاری که مسعود عزیز انجام داده. برای این کار :

1- ctrl + u رو می زنید. داخل صفحه ای که فایل فلش هست. صفحه دیگه ای باز میشه که همون سورس صفحه هست.

2- ctrl + f رو می زنید و منوی find ظاهر میشه. عبارت swf. رو وارد می کنید و داخل صفحه می گردید.

3- لینکی رو که آخرش پسوند فلش یا همون swf. رو داره رو باز می کنید. ( کپی در ادرس بار مرورگر ) بعد به راحتی صفحه رو سیو می کنید. البته ممکنه چند تا لینک به این شکل باشه و تنها راحش اینه که

* اگر موقع سیو صفحه در قسمت save as type عبارت swf movie رو ندیدی. all files رو انتخاب کن و به آخر اسم فایلت swf. رو اضافه کن. ( البته اگر مطمئنی که صفحت فقط فایل فلش توشه و چیز دیگه ای نداره.) :10:

فایرفاکس به مراتب انعطاف پذیرتر از همه مرورگرهاست در این زمینه. دلایل زیادی هم داره. البته این کار فایرفاکس تا حدی نقض قانون کپی رایت هم میتونست محسوب بشه اما چون راههای ذخیره فایلها زیاد هست و فایرفاکس فقط راحتتر کرده کارو و از طرف دیگه کسی پشت تولیدکنندگان فایلهای تحت وب نیست زیاد جدی نگرفتن.
آقا ممنون توضیحاتتون خیلی واضح بود
کار با کروم راحت تره و سریع تره ولی فایرفاکس کارایش بشتره