PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی درباره اعتیاد

Mr Unknown
13-11-2011, 00:04
سلام دوستان
ماجرا از این قراره که ما یه آشنایی داریم که پزشکه...ولی متاسفانه چند سالی هست شیشه مصرف میکنه..
به جائی رسیده که ادعاهای عجیب و غریبی میکنه که من موقع شهید شدن چمران کنارش بودم و من جاسوسم و اینا
شک و سوء ظن نسبت به همسرشم که دیگه جای خود
فقط مشکلی که هست اینه که هیچ جوره قبول نمیکنه که مشکل داره واسه همین نمیشه پیش دکتر و اینا بردش
حالا میخوام بدونم جایی هست که ایشون و به زور برای درمان ببرن؟یعنی جوری که نتونه مقاومت کنه
اصلا درمان میشه؟
.
متاسفانه همسر ایشون دچار سوختگی 65% شدن...
طرف میگه خودسوزی کرده..ولی چون هیچکس ندیده چیزی معلوم نیست
پلیس هم همینو گفت...
واقعا انصاف نیست این..
کسی میدونه با این شرایط میشه کاری کرد؟ از نظر حقوقی و اینا

پ.ن:معذرت اگه بخش دوم مرتبط با این بخش نیست ولی چون مهمه گفتم شاید کسی بدونه:11:
ممنون

morsadr
13-11-2011, 09:34
این مطلب متاسفانه بسیار ناراحت کننده می باشد .
داروهای روان گردان مانند شیشه ایجاد حالات سایکوتیک و توهم می نماید که شما نمونه آن را دیده اید . پیگیری و درمان این حالات باید توسط روانپزشک صورت بگیرد و با توجه به شدت علائم فرد باید بستری و تحت درمان قرار بگیرد . بهتره که در ابتدا با یک روانپزشک مشورت و سپس در صورت نیاز ایشان را بستری کنید .

sanaz.joon
13-11-2011, 12:29
سلام دوستان
ماجرا از این قراره که ما یه آشنایی داریم که پزشکه...ولی متاسفانه چند سالی هست شیشه مصرف میکنه..
به جائی رسیده که ادعاهای عجیب و غریبی میکنه که من موقع شهید شدن چمران کنارش بودم و من جاسوسم و اینا
شک و سوء ظن نسبت به همسرشم که دیگه جای خود
فقط مشکلی که هست اینه که هیچ جوره قبول نمیکنه که مشکل داره واسه همین نمیشه پیش دکتر و اینا بردش
حالا میخوام بدونم جایی هست که ایشون و به زور برای درمان ببرن؟یعنی جوری که نتونه مقاومت کنه
اصلا درمان میشه؟
.
متاسفانه همسر ایشون دچار سوختگی 65% شدن...
طرف میگه خودسوزی کرده..ولی چون هیچکس ندیده چیزی معلوم نیست
پلیس هم همینو گفت...
واقعا انصاف نیست این..
کسی میدونه با این شرایط میشه کاری کرد؟ از نظر حقوقی و اینا

پ.ن:معذرت اگه بخش دوم مرتبط با این بخش نیست ولی چون مهمه گفتم شاید کسی بدونه:11:
ممنون

افراد شیشه ای چون خودشون رو معتاد نمیدونم حاظر به درمان نیستن شما میتونین با مراجعه به کمپ های مجاز درخواست کنین که بیان ایشون رو ببرن برای درمان

Alireza SM
13-11-2011, 13:11
از نظر پزشکی که شما که کاری ازتون ساخته نیست چون ایشون خودش یه پزشکه و هرچی بگین کلی دلیل میاره و انکارش میکنه هیچ ؛ شاید هم کلی دلیل بیاره و به خود شما ثابت کنه که معتاد خودتون هستین ! یکی از بستگان درجه یک ایشون میتونه ایشون رو تحت درمان اجباری قرار بده
مسیرش اینطوریه که معاونت امنیت اجتماعی ناجا که در برخی شهرها وجود داره و در برخی شهرها همون کلانتری ها کارش رو انجام میدن ؛ و یا امنیت اجتماعی ( با شماره تلفن 123 ) ایشون رو میبره کلانتری و دادگاه عمومی شهر ( بخش امنیت اجتماعی ) که معمولا یه شعبه توی دادگستری شهرتون داره مطابق گزارش پزشکی قانونی براش حکم صادر میکنه و تحت درمان اجباری قرار میگیره

فقط حواستون باشه که وقتی این کار رو میکنین هرچی مواد داره نابود کنین چون اگه 30 گرم شیشه ازش پیدا کنن ممکنه حتی براش حکم اعدام صادر کنن !

در ضمن اگه به جای این کارها ؛ خودش بره و خودش رو تحت درمان قرار بده نه تنها عاقبت کیفری متوجهش نیست بلکه میتونه بعدا به عنوان پزشک به شغلش هم ادامه بده حتی

در کل برای این کارها بهتره بستگان درجه یک ایشون از طریق یه وکیل اقدام کنن .

Saeed System
15-11-2011, 14:11
دوست عزیز شیشه همینه..هرکسی شیشه کشیده به اولین کسایی که مشکوک شده خانوادش و اطرافیانشه...

ولی من یه تجربه ای در مورد افراد شیشه ای دارم....اینکه اگر بفرستیشون کلینیک تخصصی ترک اعتیاد که برای بستری

3 ملیون تومن بدید اینا بهش بهترین غذا و امکانات رو بدن این وقتی بر می گرده خونه خیلی راحت تر امکان برگشتت به سمت اعتیاد هست...

ولی وقتی زنگ بزنی از کمپ ترک اعتیاد بیان 5 صبح 4 نفر آدم خشن بیان دهنشو ببندن سوار پرایدش کنن ببرنش کمپ ...

اونجا سختی بکشه و غذا درست حسابی نخوره ...سر خور بشه وقتی میاد بیرون میفهمه که دیگه نباید برگرده سمت شیشه..

من به 2 تا چشمام دیدم کسیرو که 3 دفعه بردیمش کیلینیک توی قلهک این 3 دفعش رو هم برگشت دوباره شیشه کشید...

10 ملیون تومن هم الکی به باد هوا رفت...

ولی دفعه 4 زنگ زدیم از کمپ توی شهریار اومدن 5 صبح یه اجازه کتبی هم از همسرش گرفتن اومدن به زور بردنش و این آدم

بعد از 2 دوره 20 روزه 40 روز که برگشت خونه الان 2 ساله که پاکه...و الان با زن و بچه هاش به خوبی و خوشی داره زندگی میکنه

sanaz.joon
15-11-2011, 14:22
اونجا سختی بکشه و غذا درست حسابی نخوره ...سر خور بشه وقتی میاد بیرون میفهمه که دیگه نباید برگرده سمت شیشه..

البته قبل از اینکه عامل دوپامین مغزش نابود بشه

Saeed System
15-11-2011, 14:41
البته قبل از اینکه عامل دوپامین مغزش نابود بشه

البته وقتی که بیمار از کمپ بر میگرده برای 1 هفته پرخواشگری شدید میکنه ( که چرا منو فرستادین کمپ من

چند وقته یه غذای درست و حسابی نخوردم اونجا مارو سر خور می کردن ) ولی کم کم تا 2 هفته تموم میشه و

همه خونوادشو در آغوش می گیره... و میفهمه که بخاطر سلامتی خودش فرستادنش کمپ بهبودی

sanaz.joon
15-11-2011, 14:53
البته وقتی که بیمار از کمپ بر میگرده برای 1 هفته پرخواشگری شدید میکنه ( که چرا منو فرستادین کمپ من

چند وقته یه غذای درست و حسابی نخوردم اونجا مارو سر خور می کردن ) ولی کم کم تا 2 هفته تموم میشه و

همه خونوادشو در آغوش می گیره... و میفهمه که بخاطر سلامتی خودش فرستادنش کمپ بهبودی

این العان چه ربطی به حرف من داشت دوست عزیز؟