PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد User Accunt

sajad_bahal
12-11-2011, 23:02
چطور میشه وقتی واسه یه اکونت, پسورد بزاریم ی کاربر دیگه نتونه اون پسوردو عوض کنه؟

winxp sp3

Ahmad
12-11-2011, 23:09
مگه یه کاربر دیگه می‌تونه پسورد رو عوض کنه.
مگه قبلش پسورد پرسیده نمی‌شه؟
در ضمن اکونت چیه؟ اکانت :31:

jafarian
12-11-2011, 23:37
ویندوز شما با یک برنامه Password Remover راحت پسوردش برداشته میشه بهترین راه استفاده از برنامه ID USB Lock Key یا که Access Lock که یک قفل سخت افزاری بصورت فلش درست میکنن به وسیله فایل syskey میشه که اونم معتبر تیسن بایک سیدی hiren boot cd راحت میشه حذفش کرد :20:

sajad_bahal
13-11-2011, 22:30
منظورم اینه که وقتی چند تا اکانت درس کنیم و واسه هر کدوم پسورد بذاریم براحتی میشه تو user accunt
پسورد اکانت یکی دیگه رو حذف کرد و واردش شد...
حالا چه میشه کرد؟ :13:

joe_satriani
13-11-2011, 22:33
منظورم اینه که وقتی چند تا اکانت درس کنیم و واسه هر کدوم پسورد بذاریم براحتی میشه تو user accunt
پسورد اکانت یکی دیگه رو حذف کرد و واردش شد...
حالا چه میشه کرد؟ :13:

با سلام
خوب به نظرم با دونستن پسورد قبلی قادر به عوض کردن پسود هستن در روش هایی که عرف هست توی ویندوز.

موفق باشید.

jafarian
13-11-2011, 23:52
چیزی که زیاده برنامه برای اینکارهست یک نمونه ساده هم Lazesoft Recover My Password هست که میشه پسورد اکانت شماره براحتی حذف کرد .

Erfan.B
14-11-2011, 02:42
ویندوز شما با یک برنامه Password Remover راحت پسوردش برداشته میشه بهترین راه استفاده از برنامه ID USB Lock Key یا که Access Lock که یک قفل سخت افزاری بصورت فلش درست میکنن به وسیله فایل syskey میشه که اونم معتبر تیسن بایک سیدی hiren boot cd راحت میشه حذفش کرد :20:
دوست من می شه بگی دقیقاً با کدوم نرم افزار HIREN می شه SYSKEY رو حذف کرد؟

jafarian
14-11-2011, 14:24
دوست من می شه بگی دقیقاً با کدوم نرم افزار HIREN می شه SYSKEY رو حذف کرد؟

پست پایین ببینید آموزشش هست برای اینکار به وسیله hiren boot cd بازم مشکل داشتین یک فیلم ازyoutube براتون قراردادم بازم اگر موردی بود ازبرنامه لینک 3 که بصورت iso هست حجمشم 3 مگ هست میتونید استفاده کنیدامیدوارم کارتون راه بیفته:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farzin11
14-11-2011, 14:33
شما ابتدا باید با یوزر ادمین لاگین کنید درانجا به هر تعداد که مایل هستید یوزر بسازید (بر روی مای کامپیوتر کلیک راست می کنید و manage بعد پنجره کامپیوتر منیجمنت باز می شه یوزر ها رو هم تعریف کنید برای هر یوزر سطح دسترسی شو تعیین کنید مثلا به کمک گروپ پلیسی می تونید یه سری محدودت ها رو برای هر یوزر تعیین کنید این بحث کمی تخصصیه ولی به سادگی می تونید به راحتی خواسته هاتونو اعمال نمایید )

tajrobenik
19-11-2011, 17:14
farzin11
با این که چهارمین پستشون بود اما خوب توضیح دادن ...

...

شما یوزری که می‌سازید نباید در حده ادمین باشد...

jafarian
20-11-2011, 00:09
farzin11
با این که چهارمین پستشون بود اما خوب توضیح دادن ...

...

شما یوزری که می‌سازید نباید در حده ادمین باشد...

درهر حدی باشه بازم پسورد با همون برنامه هایی که معرفی کردم راحت میشه حذف کرد برنامه دراین زمینه زیاده فقط تنها راهم تا اونجا که من میدونم برای xp استفاده از قفل سخت افزاری که اونم به وسیله فلش امکان پذیره راه سادش .

tajrobenik
20-11-2011, 13:55
درهر حدی باشه بازم پسورد با همون برنامه هایی که معرفی کردم راحت میشه حذف کرد برنامه دراین زمینه زیاده فقط تنها راهم تا اونجا که من میدونم برای xp استفاده از قفل سخت افزاری که اونم به وسیله فلش امکان پذیره راه سادش .

اون هیرن بوت ... می‌شه بوت توسط یک سیستم عامل دیگه ... نه توسط یوزره محدود ه همون ویندوز !!!
شما خودت امتحان کن ... اگه نرم افزار ی پیدا کردی که در ویندوزی در حده مهمان بود و تونست پسوورد یوزر دیگه رو تغییر بده !؟

=======
در ضمن سوال کلی این تایپیک بیشتر شبیه این ه که می‌گه یوزری داشته باشیم که نتونه پسوورد خودش رو تغییر بده ...
که بازم مربوط می‌شه به تنظیمات یوزر و محدودیتی که واسه یوزر می زاریم ...

Erfan.B
21-11-2011, 22:32
اون هیرن بوت ... می‌شه بوت توسط یک سیستم عامل دیگه ... نه توسط یوزره محدود ه همون ویندوز !!!
شما خودت امتحان کن ... اگه نرم افزار ی پیدا کردی که در ویندوزی در حده مهمان بود و تونست پسوورد یوزر دیگه رو تغییر بده !؟

=======
در ضمن سوال کلی این تایپیک بیشتر شبیه این ه که می‌گه یوزری داشته باشیم که نتونه پسوورد خودش رو تغییر بده ...
که بازم مربوط می‌شه به تنظیمات یوزر و محدودیتی که واسه یوزر می زاریم ...
خوب دوست من بشه سیستم عامل دیگه بشه داس بشه هر محیطی به غیر از خود ویندوز! چه اشکالی داره؟
مهم هــــــــک و نفوذه حالا از هر جا. وقتی این کار از هر قسمتی به غیر ار خود ویندوز قابل امکان باشه امنیت ویندوز یعنی حفره داره. شما دیدت رو وسیع کن و در حیطه ی یک شرکت بزرگ به این مضمون نگاه کن اون وقت ببین کوچک ترین حفره تو امنیت می تونه چه خساراتی رو به بار بیاره. اکس پی از لحاظ امنیتی خودش حرفی برای گفتن نداره مگه توسط برنامه های جانبی. فعلاً می شه به SYSKEY ویندوز 7 اعتماد کرد اونم نه کاملاً و به صورت موقت.
موفق باشي :40:

tajrobenik
21-11-2011, 23:02
خوب دوست من بشه سیستم عامل دیگه بشه داس بشه هر محیطی به غیر از خود ویندوز! چه اشکالی داره؟
مهم هــــــــک و نفوذه حالا از هر جا. وقتی این کار از هر قسمتی به غیر ار خود ویندوز قابل امکان باشه امنیت ویندوز یعنی حفره داره. شما دیدت رو وسیع کن و در حیطه ی یک شرکت بزرگ به این مضمون نگاه کن اون وقت ببین کوچک ترین حفره تو امنیت می تونه چه خساراتی رو به بار بیاره. اکس پی از لحاظ امنیتی خودش حرفی برای گفتن نداره مگه توسط برنامه های جانبی. فعلاً می شه به SYSKEY ویندوز 7 اعتماد کرد اونم نه کاملاً و به صورت موقت.
موفق باشي :40:
...
دید باز !!!

...
شما سوال رو بخون !!!
جواب رو بخون...
...
حالا چون ویندوز اکس پی رو می‌شه ه‍ک کرد و پسوورد رو پاک کرد ( یا حتی بدست آوورد ) دلیل نمی شه تو هر تایپیکی توضیح داده بشه !...
///

jafarian
21-11-2011, 23:16
به نظرم منم پسورد user ویندوز راحت میشه برداشت همیچنین syskey ویندوز xp رو اگر راهی میدونید که بگین انجام بدیم تا نشه وارد ویندوز یا user مورد نظر شد :20: