PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر هارد اکسترنال وسترن؟؟؟

nimahandsomboy
12-11-2011, 15:37
با سلام

هارد 500 اکسترنال وسترن دارم

به تازگی خراب شده وقتی وصل میکنم به ----- ....----- هنگ میکنه

وقتی وصل میکنم به کامپیوتر....ویندوز هنگ میکنه و به هیچ وج نمیتونم فرمتش کنم

چنتا مغازه کامپیوتری هم بردم ولی اوناهم نتونستند

در تهران کدام شرکت هست که هارد اکسترنال وسترن را تعمیر میکنه؟؟؟

ادرس هم بزارید

خیلی ممنون

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

مشکا من هم چنان پا برجاست

هارد اکسترنال 500 وسترن را کجا میتونم بدم تعمیر کنند؟؟؟

به هیچ وج فرمت نمیشه

یهتی هیچ شرکتی تو تهران نیست هارد وسترن را تعمیر کنه؟؟؟

1navid
12-11-2011, 16:36
گارانتیتون چه شرکتیه؟

nimahandsomboy
12-11-2011, 17:30
گارانتیش تموم شده

گارانتیشو گم کردم
یادمه که خور مغازه گارانتی کرد

Rainbow
12-11-2011, 18:35
گارانتی اصلیش مال شرکت سازگار ارقام هست که البته باید ببینی خارج از گارانتی برای شما تعمیر می کنن یا خیر . در غیراینصورت
تعمیر کاران سخت افزارکه مستقل کار می کنند باید برای شما تعمیر کنن .

1navid
12-11-2011, 20:10
گارانتیش تموم شده

گارانتیشو گم کردم
یادمه که خور مغازه گارانتی کرد
گارانتیتون یا سازگار باید می بود یا فیوچر که وارد کننده هارد هست حالا که تمام شده فکر کنم اگه یه سری به سازگار بزنید با هزینه براتون تعمیر کنند

ata.royalfalcon
12-11-2011, 20:22
دوست خوبم سلام
اگر اطلاعات مهمی دارید پیشنهادم اینه که به مراکز تخصصی در زمینه هارد مراجعه کنید .
یه نمونه که خودم هارد رو برای ریکاوری بردم اونجا ، البته خیلی گرون حساب میکنن ولی تخصص اصلی اونها در زمینه هارد هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تبلیغ این شرکت در قسمت مشکلات هارد دیسک و ابزار ذخیره سازی اطلاعات این انجمن گزاشته شده .

nimahandsomboy
13-11-2011, 21:09
ادرس شرکت سازگارا میزارید
خیلی ممنون

ata.royalfalcon
13-11-2011, 21:15
ادرس شرکت سازگارا میزارید
خیلی ممنون

اگه اشتباه نکنم خیابان میرزای شیرازی بالاتر از خیابان شهید مطهری خیابان ناهید پلاک 17

hosseinare
24-01-2014, 21:17
دوستان یه سوال از متخصصان هارد داشتم من یه هارد اکسترنال 512 دارم این ضربه خورد ..بعدشم وصلش میکردم چند تا بوق میزد وهیچ صدایی ازش در نمیومد ..(صدای چرخیدن دیسک هارد)تو یه سایت خوندم که باید دیسکشو در جهت عقربه های ساعت بچرخونی ..چون خودم نعمیر کار موبایل بودم یه زمانی بازش کردم و با احتیاط دیسکشو چرخوندم ودیسکش جا افتاد ووقتی وصل میکردم صدای هارد میاد ودیسکش میچرخه ولی هاردمو نمیشناشه اصلا انگار وصل نیست میخواستم ببسنم هزینه تعمیرش چقدر میشه..اصلا امیدی به تعمیرش هست یا نه ؟ و اگه بخوام اطلاعاتشو در بیارم چقدر هزینه داره؟