PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشود در محیط LAN برای کلاینتهایی که دارند از ADSL ...

mehrdad_a
12-11-2011, 10:10
با سلام به همه اساتید شبکه
ما در مدرسه یه خط ADSL با سرعت 128 داریم و وقتی چند تا از سیستمها بطور همزمان از آن استفاده می کنند سرعت خیلی پایین میاد وای به حال اینکه کسی بخواد دانلود هم بکنه من میخواستم ببینم که آیا راهی است که بشه با یه نرم افزار واسه بعضی از کلاینتها پهنای باند تعریف کرد که اون رو محدود بکنیم خیلی برام ضروری ممنون اگه راهنمایی کنین

Amir Varasteh
12-11-2011, 13:46
سلام.

شما محیط Workgroup دارین یا Domain ؟

mehrdad_a
12-11-2011, 17:15
سلام.

شما محیط Workgroup دارین یا Domain ؟
نه محیط ما workgroup و ویندوزها همه xp هست-----با تشکر

Amir Varasteh
12-11-2011, 18:07
میتونی از نرم افزار CCProxy استفاده کنی اما محدودیتی که داری اینه که باید یکی از سیستمهات که اینترنت رو Share میکنه همیشه روشن باشه.

این هم آموزش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehrdad_a
14-11-2011, 08:13
میتونی از نرم افزار CCProxy استفاده کنی اما محدودیتی که داری اینه که باید یکی از سیستمهات که اینترنت رو Share میکنه همیشه روشن باشه.

این هم آموزش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست من ما اصلا اینترنت رو share نمی کنیم چون مودم رو pppoE ست هستش و مستقیم به سوئیچ وصله و ما هر وقت مودم رو روشن کنیم اینترنت داریم من یادمه قدیما سویچهایی بود مثل Mikrotel اگه یادتون باشه یه نرم افزار داشت که قشنگ میشد توش مثلا برای یه آدرس IP خاص تعریف کرد که از پهنای باند مثلا64k استفاده کنه من یه چیزی تو این مایه ها میخوام تا بتونم واسه آون سیستمها که همش دانلود میکنن محدودیت ایجاد کنم و بتونم پهنای باند رو محدود کنم در ضمن بتمونن خلاصه دانلود هم داشته باشن مرسی از جوابتون بازم منتظرم تشکر

mehrdad_a
16-11-2011, 10:17
دوست من ما اصلا اینترنت رو share نمی کنیم چون مودم رو pppoE ست هستش و مستقیم به سوئیچ وصله و ما هر وقت مودم رو روشن کنیم اینترنت داریم من یادمه قدیما سویچهایی بود مثل Mikrotel اگه یادتون باشه یه نرم افزار داشت که قشنگ میشد توش مثلا برای یه آدرس IP خاص تعریف کرد که از پهنای باند مثلا64k استفاده کنه من یه چیزی تو این مایه ها میخوام تا بتونم واسه آون سیستمها که همش دانلود میکنن محدودیت ایجاد کنم و بتونم پهنای باند رو محدود کنم در ضمن بتمونن خلاصه دانلود هم داشته باشن مرسی از جوابتون بازم منتظرم تشکر

آقا يه متخصص شبكه نيست من رو كمك كنه؟:21:

behrooz.shie
16-11-2011, 22:43
روتر برد های میکروتیک کارتون رو راه میندازه
اگه اطلاعات بیشتری میخواید بگید تا باز راهنمایتون کنم