PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل گرافيك 9800GT

shahrashoob
12-11-2011, 09:02
چند روز پيش يگ گرافيك استوك 9800GT گرفتم . اين گرافيك را روي سيستم نصب كردم و سيستم اصلا بوت نشد اما وقتي كه برق 6 پين را قطع مي كنم و و سيستم را روشن مي كنم سيستم روشن مي شود و فن هاي پاور پردازنده و حتي گرافيك به كار مي افتد اما سيستم باز بوت نمي شود و فقط دو سه بار بوق بلند و كوتاه مي زند به نظر دوستان اشكال اين گرافيك در چه حدي هست چون كارت گارانتي ندارد .

EXTREME
12-11-2011, 09:20
پاور سیستمتون چیه ؟
شما اگه پاورتون قوی وخوب باشه و گرافیک روی یه سیستم دیگه هم همینطوری باشه اونموقع میتونید بگین گرافیک ایراد داره
درصورتی که گرافیک روی یه سیستم دیگه درست باشه و پاورتون هم سالم و کافی باشه مشکل از یک جای دیگه ای هست

shahrashoob
12-11-2011, 11:10
پاور سیستمتون چیه ؟
شما اگه پاورتون قوی وخوب باشه و گرافیک روی یه سیستم دیگه هم همینطوری باشه اونموقع میتونید بگین گرافیک ایراد داره
درصورتی که گرافیک روی یه سیستم دیگه درست باشه و پاورتون هم سالم و کافی باشه مشکل از یک جای دیگه ای هست
پاور سيستم من گرين مدل GP-535 هست كه توان روي شاخه 12 ولتش 440 وات هست و يك اتصال 6 پين دارد و همانطور كه گفتم وقتي گرافيك را قرار دادم و برق 6 پين را وصل كردم اصلا سيستم روشن نشد . سيستم من هم يك سيستم قديمي AM2 با پردازنده اتلون مي باشد

EXTREME
12-11-2011, 11:13
پاور سيستم من گرين مدل GP-535 هست كه توان روي شاخه 12 ولتش 440 وات هست و يك اتصال 6 پين دارد و همانطور كه گفتم وقتي گرافيك را قرار دادم و برق 6 پين را وصل كردم اصلا سيستم روشن نشد . سيستم من هم يك سيستم قديمي AM2 با پردازنده اتلون مي باشد
پس اون مورد دیگه ای که گفتم چک کنید

Hamed DC
12-11-2011, 14:43
سلام.
این بوق برای بایوس Awardنشان دهنده خرابی در گرافیک یا یکی از مدخلهای خروجی به CPUهست.
شما مادربرد رو با یه گرافیک دیگه تست کنید.
گرافیک رو هم روی یه مادر برد دیگه تست کنید.
پاور هم برای این کار کاملا مناسبه. در ضمن ناکافی بود پاور:
باعث بوت نشدن اولیه سیستم نمیشه.یا کلا سیستم روشن نمیشه یا روشن میشه و بعد از چند ثانیه یا دقیقه خاموش میشه.

shahrashoob
13-11-2011, 10:05
سلام.
این بوق برای بایوس Awardنشان دهنده خرابی در گرافیک یا یکی از مدخلهای خروجی به CPUهست.
باعث بوت نشدن اولیه سیستم نمیشه.یا کلا سیستم روشن نمیشه یا روشن میشه و بعد از چند ثانیه یا دقیقه خاموش میشه.

با سلام
منظور شما از مدخلهاي خروجي به CPU را نفهميدم اما در اولين فرصت گرافيك را روي يك سيستم ديگر حتما چك مي كنم و نتيجه را اعلام مي كنم

Hamed DC
13-11-2011, 12:14
با سلام
منظور شما از مدخلهاي خروجي به CPU را نفهميدم اما در اولين فرصت گرافيك را روي يك سيستم ديگر حتما چك مي كنم و نتيجه را اعلام مي كنم
همون شکافی که گرافیک درون اون قرار میگیره و مدارات اصلی.
معمولا خطاهای یکسانی دارن.

shahrashoob
15-11-2011, 12:09
سلام.
گرافيك را روي يك سيستم ديگر امتحان كردم و باز پاور پروتكت كرد و سيستم جديد هم روشن نشد پس گرافيك مشكل دارد
با تشكر از همه دوستاني كه كمك كردند ...

adnet2007
08-01-2014, 03:23
چند روز پيش يگ گرافيك استوك 9800GT گرفتم . اين گرافيك را روي سيستم نصب كردم و سيستم اصلا بوت نشد اما وقتي كه برق 6 پين را قطع مي كنم و و سيستم را روشن مي كنم سيستم روشن مي شود و فن هاي پاور پردازنده و حتي گرافيك به كار مي افتد اما سيستم باز بوت نمي شود و فقط دو سه بار بوق بلند و كوتاه مي زند به نظر دوستان اشكال اين گرافيك در چه حدي هست چون كارت گارانتي ندارد .

okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

adnet2007
08-01-2014, 03:24
با سلام من به مشکل شما کاملا آگاهم درایور ویندوز 8 64 بیتی شو در
وبلاگم گذاشتم می تونی برداری با خاطر جمع نصبش کنی ضمنا امکان پخش بازی
3D ش هم فعال میشه که عمرا تا حالا می دونستی که اینقدر گرافیک پر قدرتی
داری adnet2020.blogfa.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برو حالشو ببر