PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین مکان برای خرید گوشی

emadd87
12-11-2011, 02:42
سلام دوستان.من بعد از کلی تحقیق و با توجه به نیازم از گوشی به این نتیجه رسیدم که n8 nokia می تونه برام مناسب باشه .فقط گفتم قبل از رفتن به علاء الدین یه تحقیقی در موردش بکنم که با گشتن تو چند تا سایت و انجمن مخم از این همه کلاهبرداری سوت کشید.حالا ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنید که از کجا گوشی بخرم که سرم کلاه نره.یا حداقل چه کارایی کنم که مطمئن شم گوشی اصله و یا دست دوم نیست(منظورم اون کد های نوکیاست که اگه بزنی همه چیز مشخص می شه)البت اگه زحمتی نیست کدشم بگید:46: راستی من توی ستارخانم و سمت فلکه اول صادقیه چند تا پاساژکوچیک موبایل هست به نظرتون از اونجا بگیرم بهتره یا علاءالدین؟(البته خواهشا اگر خرید کردین بگین نه صرفا به خاطر تنفرتون از علاءالدین:weird:) ببخشید خیلی پر حرفی کردم اگر بخوام نرم افزار واسه گوشیم بریزم چه نرم افزاری رو اونا باید حتما برام بریزن ؟این سیدی هایی که همه نرم افزارهای مربوط به گوشی توشه چطورن؟دستتون پیشاپیش خیلی خیلی درد نکنه از مدیران با کفایت این انجمن هم بسیار بسیار ممنونم که اینجا رو راه اندازی کردن که ما بیایم و هر چه می خواهد دل تنگمان بگیم:40::11::40:

Pedram_mrn
12-11-2011, 15:28
این تاپیکو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emadd87
14-11-2011, 01:29
فکر کنم از نمایندگی بگیرم از همه بهتره.نه؟اگر آره بی زحمت آدرس یه نمایندگی سونی رو تو غرب تهران بهم بدید