PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لق بودن باطری لپ تاپ مدل 5110

hootas23
11-11-2011, 20:10
سلام رفقا
باطری لپ تاپ من کمی لقی داره و وقتی میزاریش روی پا کاملا تکون خوردن های کوچیکش حس میشه
آیا این یه عیب محسوب میشه یا فقط حساسیت بیجای منه؟
بهترین راه برای اینکه اون رو فیت کنم چیه؟
قفلهاش سالمه

Farshid72
11-11-2011, 20:16
تکون خوردنا شدیده ؟؟؟
وقتی تکون میخوره همراه با صداس تکون خودنش و یا اینکه فک کمی عجق جلو میشه ؟؟ اگه در حد میلی متری باشه مهم نیس ولی اگه فک میکنی بیشتره ..... البته اگه باتری خودشه که حتی اگه باتری رو هم عوض کنی بازم اینجوریه
مدل لپ تاپتون چیه ؟؟

hootas23
11-11-2011, 20:21
تکون خوردنا شدیده ؟؟؟
وقتی تکون میخوره همراه با صداس تکون خودنش و یا اینکه فک کمی عجق جلو میشه ؟؟ اگه در حد میلی متری باشه مهم نیس ولی اگه فک میکنی بیشتره ..... البته اگه باتری خودشه که حتی اگه باتری رو هم عوض کنی بازم اینجوریه
مدل لپ تاپتون چیه ؟؟ امروز 09:10
نه خیلی کمه...صدایی نمیده کمی بالا و پایین میشه که شاید حتی کمتر از یه میل باشه
ولی وقتی رو پاس حس میشه که چیزی داره تکون میخوره
با گذاشتن چیزی فیتش کنم؟مثلا کاغذی..یه تیکه لاستیکی چیزی؟

Farshid72
11-11-2011, 21:04
اگه زیرش فن داره اصلا نزارش رو پات چون باید گرما ازش خارج شه اگه خیلی کمه مهم نیس ولی سعی کن بیشتر رو همون پد بزاریش و کمتر بهش فشار بیاد که بالا پایین شه و جا باز کنه

hootas23
12-11-2011, 09:44
تو خونه و سرکار کول پد زیرشه اما بیرون تو محیط باز و دانشگاه نمیشه کول پد رو برد سنگینه و بزرگ
برای همینم روی پام میزارمش
به نظر خودم سعی کنم سفتش کنم بهتره چون فکر میکنم اینطوری باعث خراب شدن پینهای اتصال باطری به مادربرد میشه درسته ؟

Farshid72
12-11-2011, 11:06
آره اگه بتونی سفتش کنی که قطعا بهتره ولی سعی کن با کاغذ اینکارو کنی نه با خمیر یا چیز دیگه که بار منفی رو از باتری بگیره و اونو ضعیف کنه

asstubirs
12-11-2011, 11:31
خداییش دیگه گند این این لپ تاپ های دل در اومده بخصوص رنج قیمت های پایینش .

hootas23
12-11-2011, 13:34
خداییش دیگه گند این این لپ تاپ های دل در اومده بخصوص رنج قیمت های پایینش .
یه مشت آشغال تولید میکنن حالا این عیب کوچیکترین عیبی که من باهاش دارم.
دست رو دلم نذار که خونه

آره اگه بتونی سفتش کنی که قطعا بهتره ولی سعی کن با کاغذ اینکارو کنی نه با خمیر یا چیز دیگه که بار منفی رو از باتری بگیره و اونو ضعیف کنه
چسب زدم:31:چسب شیشه ای:2:
دیده نمیشه زیرشه
ای خدا ببین 1 تومن پول لپ تاپ دادم باید با چسب شیشه ای نگهش دارم(آیکون غش و ضعف نداره اینجا؟)

italia88
12-11-2011, 23:24
یه مشت آشغال تولید میکنن حالا این عیب کوچیکترین عیبی که من باهاش دارم.
دست رو دلم نذار که خونه

چسب زدم:31:چسب شیشه ای:2:
دیده نمیشه زیرشه
ای خدا ببین 1 تومن پول لپ تاپ دادم باید با چسب شیشه ای نگهش دارم(آیکون غش و ضعف نداره اینجا؟)

متاسفانه این روزا شاهد این هستیم که خیلی از دوستان لپ تاپ حدیدی که خریدن مشکلات ریز و درشت زیادی داره و دوباره متاسفانه مراکز گارانتی هم بدرستی پاسخگو نیستن ...:41:

You & I
24-11-2011, 00:05
اگه کارانتی داره برو بده تا تعویزش کنه اگه نداره خب مال خودته ضمنان میتونی با گزاشتن یه کمی کاغذ لاش مشکلشو حل کنی اگه زیاد لق نیست !
ولی به نظر من اگه تازه گرفتی و این مشگل رو داره برو پسش بده یکی دیگه بگیر !