PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنبال گوشیهای camera phone میگردم

saver
11-11-2011, 19:54
سلام دنبال گوشی های camera phone میگردم
گوشی هایی که دوربین غولی دارند من دنبال خدا مگا پیکسل نیستم دنبال گوشی میگردم که عکسش و فیلمش حرف نداشته باشه

مثلا من امروز یک عکس دیدم که تو اون .... اصلا ولش کن خودتون ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر میزان نور نمایشگر رو کنار بگذاریم چون تکنولوژی بکار رفته تو هر کدوم از گوشیها فرق میکنه
iphone - ips
htc - s lcd
samsung - s amoled plus
nokia - amoled

کاملا واضحه که دوربین n8 در نورهای کم هم قابلیت عکاسی داره و اون بخش سالن که حالت چوب داره کاملا قابل رویته
که تو iphone هم نمایانه اما نه روشن مثل n8 و تو htc هم رنگها کاملا دروغین هستن و تو samsung هم که سیاهه !!!

pedram79
11-11-2011, 20:09
شك نكن فقط ان8

Pedram_mrn
11-11-2011, 20:17
اگه شما خیلی دوربین براتون مهمه بهتره یه دوربین دیجیتال بگیرین در کنار یه گوشیه معمولی
شما اگه کامنتای این سایتو میخوندی میدیدی همه از اینکه این یه آزمایش غیر حرفه ای هست داشتن سایتو مسخره میکردن
به نظر من گلکسی اس تو دوربین خوبی داره نسبت به قیمتش

saver
11-11-2011, 21:29
اگه شما خیلی دوربین براتون مهمه بهتره یه دوربین دیجیتال بگیرین در کنار یه گوشیه معمولی
شما اگه کامنتای این سایتو میخوندی میدیدی همه از اینکه این یه آزمایش غیر حرفه ای هست داشتن سایتو مسخره میکردن
به نظر من گلکسی اس تو دوربین خوبی داره نسبت به قیمتش

خوب این فقط یه سایته من امروز تو گوگل که سرچ میکردم مثلا این تیترها رو
best camera phones
top camera phones
best camera phones ever
همه سایتها n8 رو به عنوان بهترین کمرا گوشی معرفی میکردند و خودم هم اعصابم خورد شده بود میگفتم اینها همشون نتایج قدیمی هستند
تا اینکه به سایت engadget رسیدم که با یه تصویر کاملا منو متقاعد کرد که n8 همون عکسی رو میگیره که من دنبالش بودم

مثلا من خودم xperia x10 دارم و دوستم wave 2 داره و اون یکی دوستم c6 داره

xperia x10 - 8megapixel
wave 2 - 5 megapixel
c6 - 8megapixel

عکسهای wave 2 یه سرو گردن از عکسهای گوشی من xperia x10 بالاتر بود و عکسهای گوشی من یه سروگردن از c6 بالاتر بود

جالبیش به این بود که عکسهای panorama گوشی xperia x10 من در مقابل عکسهای panorama گوشی wave 2 فاجعه بود !!!

من به زودی عکسهاش رو میذارم که تو شرایط یکسان گرفته شده باشه