PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا اشکال توی بازی بتلفیلد 3

silsin
11-11-2011, 12:20
سلام .

چند تا اشکال توی بازی دیدم که گفتم شما هم بدونید و کمی بررسی ش کنیم .

توجه کردین که ساختار این بازی به شدت اسکریپت شده است ؟
مثلا تو قسمتی که فکر کنم محدوده بانک شهری بود از پشت باید یکی رو با چاقو می کشتیم اونجا تفنگ حتما قفل شده وباید با چاقو بکشیم و اگر این کار رو نکنیم یه هویی و به دون هیچ دلیلی می مردیم .

یا یه قسمت توی خیابون های تهران یادمه چندتا کامیون از راه دور درحال اومدن بودن اگه به کامیون ها نزدیک می شدی کامیون ها وای میستادن و تا وقتی که ازش دور نمیشیدی هیچ دشمنی از اون پیاده نمیشد .

یا مثلا برعکس بازی کال اف دیوتی توی این بازی توی صحنه های مختلف فقط و فقط با تعدادی محدود از دشمنان روبه رو هستیم و مثلا باید در صحنه سه دشمن رو بکشیم تا دوباره چندتا دیگه تولید شن و بیان سراغت . ولی توی کال اف دیوتی یه هویی 40 تا میریختن سرت .

یکی دیگه هم بود که یکی از دوستان در باره رفلکت ها و خالی بندی بودنشون گفت .

یه سری جاها هم اختلاف توی شلیک و هدف رو دیده بودم که نمی دونم اشکال از سیستم منه یا خود بازی .
حالا من نمیدنم شما بگین اینا هست یا نه ؟

parvizamd
11-11-2011, 12:47
حسین اسم این زباله نیاری بهتره.
چی به خدا....
کامپیوتر من که اینو نمی کشه ولی همون bf:bad commpany 2 اینقدر گیم پلی ایش ک#ری بود که تا حد نداشت....
در حالی که cod 4و6 خفن ترین گیم پلی رو داشت....

iload
11-11-2011, 15:56
حسین اسم این زباله نیاری بهتره.
چی به خدا....
کامپیوتر من که اینو نمی کشه ولی همون bf:bad commpany 2 اینقدر گیم پلی ایش ک#ری بود که تا حد نداشت....
در حالی که cod 4و6 خفن ترین گیم پلی رو داشت....

سلام

پرویز این حسنه نه حسین ! :31:

parvizamd
11-11-2011, 18:34
احححححححححححححححححححححححح حححح دیوانه شدم......................:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]