PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمایی کنید برای سه بعدی کردن نوشته!!!

Ala 1389
11-11-2011, 06:14
سلام دوستان.من تو سه بعدی کردن نوشته با اشکال برخورد می کنم میشه محبت کنید و مثل همیشه یه راهنمایی جامع و کامل در اختیارم بذارید؟
سپاسگذارم ازتون:11::11:
در ضمن ورژن فتوشاپم cs6 هست از همین سایت هم دانلود کردم

Jeff hardy M
11-11-2011, 13:07
سلام
سه بعدی کردن نوشته ها مثله همون سه بعدی کردن شکل ها هست . اگه با سه بعدی کردن شکل ها مشکلی نداشته باشی ، راحت میتونی نوشته رو هم سه بعدی کنی ... فقط قبلش باید رو لایه نوشتت کلیک راست کنی و گزینه rasterize رو بزنی .
وقت توضیح کامل رو ندارم
موفق باشید

black.assassin
11-11-2011, 15:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینا چند سایت آموزششون رو ببین تصویری هست. هم سه بعدی هست هم افکت های جالب و خوفناک برای نوشته. به نظر من که عالین اما روی cs5 یا cs6 نیستن. بیشترشون روی cs2 ,3 هست آموزشاش.

Ala 1389
12-11-2011, 00:12
ممنون ازتون بخاطر معرفی سایت امیدوارم جواب بده و مشکلم رفع بشه
موفق باشید

YAHYA-PRO
12-11-2011, 23:29
اگه زیاد به فتوشاپ وارد نیستی بهتره از برنامه ی xara 3d استفاده کنی و خروجی بگیر تو فتوشاپ باز کنی
یا این که از پلاگین های فتوشاپ استفاده کنی
اگه به کارت میاد بگو برات بزارم

Ala 1389
13-11-2011, 12:20
ممنون ازتون, دانشجوی رشته گرافیک هستم..با مشکل مواجه شدم و باید کار تحویل میدادم این بود که راهنمایی خواستم

Ala 1389
13-11-2011, 16:44
سلام مجدد به شما دوستانی که لطف می کنید و راهنمایی مفید ارائه میدید .میخوام تصویری رو به صورت پوستر در بیارم مثل این تصویر اما متاسفانه باز با اشکال مواجه شدم و بخاطر اینکه تاپیک جدا ایجاد نکنم همین جا پرسیدم(این تصویر رو خودم تو کلاس درست کردم به این طریق عمل کردم اول یه کپی ازش گرفتم لایه کپی شده رو سیاه و سفید کردم اومدم روی لایه بک گراندم و دوباره کلیدهای کنترل و J رو نگه داشتم تا به تعدادی که میخوام لایه ایجاد بشه و از بالاترین لایه شروع کردم به رنگی کردن طوری که با استفاده از یکی از ابزار سلکت قسمت مورد نظرمو انتخاب میکردم و از منوی ایمیج و فتو فیلتر رنگ دلخواهمو بهش دادم بعد اومدم روی لایه پایینی همین کار رو انجام دادم اما هر کار میکنم اون قسمتی که رنگی شده رو میخوام بیارم نمیشه چیزی که تو ذهنمه اینه که با اینورس کردن هم داشت حالا محبت کنید جزئ به جزئ واسم توضیح بدید آخه فردا باید کارمو به استادم نشون بدم...ضمنا به تصویرم گرادین هم دادم
بسیار ممنون و متشکرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ala 1389
13-11-2011, 17:01
ضمنا لایه سیاه و سفید رو کشیدم و آوردم زیر لایه های رنگی کپی شده قرار دادم و بعد شروع کردم به رنگی کردن و....
لطفا یکی سریعتر راهنمایی ام کنه ممنون میشم خیلی دقیق باشه آموزشتون

Ala 1389
13-11-2011, 17:59
یکی بیاد کمکم کنه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
دیوونه شدم

Ala 1389
13-11-2011, 18:35
اساتید محترم کجایییییییییییییییید؟؟؟؟؟ ؟!!!

YAHYA-PRO
14-11-2011, 12:21
سلام مجدد به شما دوستانی که لطف می کنید و راهنمایی مفید ارائه میدید .میخوام تصویری رو به صورت پوستر در بیارم مثل این تصویر اما متاسفانه باز با اشکال مواجه شدم و بخاطر اینکه تاپیک جدا ایجاد نکنم همین جا پرسیدم(این تصویر رو خودم تو کلاس درست کردم به این طریق عمل کردم اول یه کپی ازش گرفتم لایه کپی شده رو سیاه و سفید کردم اومدم روی لایه بک گراندم و دوباره کلیدهای کنترل و J رو نگه داشتم تا به تعدادی که میخوام لایه ایجاد بشه و از بالاترین لایه شروع کردم به رنگی کردن طوری که با استفاده از یکی از ابزار سلکت قسمت مورد نظرمو انتخاب میکردم و از منوی ایمیج و فتو فیلتر رنگ دلخواهمو بهش دادم بعد اومدم روی لایه پایینی همین کار رو انجام دادم اما هر کار میکنم اون قسمتی که رنگی شده رو میخوام بیارم نمیشه چیزی که تو ذهنمه اینه که با اینورس کردن هم داشت حالا محبت کنید جزئ به جزئ واسم توضیح بدید آخه فردا باید کارمو به استادم نشون بدم...ضمنا به تصویرم گرادین هم دادم
بسیار ممنون و متشکرم

فکر کنم کسی نفهمیده منطورتون چیه ! یه خورده واضح بگید یا عکس بزارید ببینیم
و این که وقتی پروژه ای چیزی دارید نزاریدش برای دقیقه نود
یهو مثل الان انجمن سوت و کور میشه کسی نیست راهنمایی کنه:46:

Ala 1389
14-11-2011, 13:27
عکس گذاشتم که!!!!
میخواستم روی قسمتهای مختلف یک تصویر رنگهای متفاوت اعمال کنم بعد از اینکه قسمت دلخواهمو سلکت میکردم و فتو فیلتر میدادم به لایه هام رنگ لایه زیرینم معلوم نمیشدکه الحمدلله امروز رفتم کلاس و استادم اشکال کارمو گفت این بود که بعد از دادن فتو فیلتر باید از منوی سلکت گزینه اینورس رو میزدم و بعد با یک پاک کن مناسب دور لایه رو پاک میکردم تا رنگ لایه بعدیم دیده بشه