PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متفاوت بودن رنگ نصف lcd لپ تاپ با نیمه ی دیگر!

mha_mha
11-11-2011, 01:32
سلام
من یک هفته است که لپ تاپ MSI U270 گرفتم،
از چند روز پیش یک چیزی توجه من رو جلب کرد، اینکه اگه یک عکس تیره رو روی صفحه نمایش بدم ، اگه آدم یکم دقت کنه معلوم میشه دقیقا از وسط صفحه رنگ سمت چپ lcd یکم از رنگ سمت راست اون تیره تره! حالا به نظرتون این لپ تاپ مشکل داره؟ در ضمن از دو روز پیش بعضی مواقع بالای صفحه ی lcd یک خط هایی شبیه نویز می افته که اگه لپ تاپ رو یک بار خاموش و روشن کنم درست می شه!

یک سوال دیگه هم دارم اینکه از وقتی لپ تاپ رو روشن می کنم، صدای فن اش به گوش میرسه، با اینکه اصلا هیچ برنامه ی سنگینی باز نیست (قبلا من لپ تاپ Toshiba satellite pro l300 داشتم و فقط وقتی باهاش کارهای سنگین می کردم صدای فنش در می اومد)، آیا این طبیعیه یا نه؟ حالا من با یک برنامه میزان دما و اطلاعات قطعات رو گرفتم که قرار می دم (البته در حالی که فقط فایرفاکس و چند برنامه ی کوچک در حال اجرا هستند):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نکته رو هم اضافه کنم که توی این لپ تاپ، در درون سی پی یو (AMD E-450)، کارت گرافیک AMD Radeon HD 6320 قرار داره و دمای CPU و GPU یکی هست.

با سپاس فراوان

hamid.7003
13-11-2011, 14:18
دمای GPU یکم بالاس برای یه مینی لپ تاپ!
فن و سیلیکون رو CPU رو باید چک کنی اگر که نمیتونی خودت باید ببری تعمیرگاه

Gabit0
14-11-2011, 21:27
من هم تقریبن یه همچین مشکلی دارم، با این تفاوت که گای اوقات یهو صفحه نمایش یه نویزی میده و بعدش هم لپ تاپ هنگ میکنه (کل صفحه نویز میشه) و یا بلو اسکرین میده . . . !

hamid.7003
17-11-2011, 14:43
من هم تقریبن یه همچین مشکلی دارم، با این تفاوت که گای اوقات یهو صفحه نمایش یه نویزی میده و بعدش هم لپ تاپ هنگ میکنه (کل صفحه نویز میشه) و یا بلو اسکرین میده . . . !
دمای CPU و GPU چنده؟