PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت: برنامه true crypt و خطر بد سکتور گرفتن پارتیشن های انکریپت شده ?!*!؟

DaRiOuShJh
10-11-2011, 23:26
دوستان خسته نباشید

اگر با برنامه true crypt یا برنامه های مشابه کار کرده باشید این برنامه ها ور میدارن یک مقداری از هارد رو که شما انتخاب میکینید به صورت درایو جدا گانه فرمت و درایو مجازی میسازند
حالا میخواستم ببینم امکانش هست که این درایو ها بد سکتور بگیره و با یه بک سکتور کوچیک کله اطلاعاتش دچار مشکل بشه؟
چون در قالب بک فایل این کار رو انجام میدن و من تا به حال پارتیشن هایی که ساختم نهایت 10 گیگ فضا داشتن ولی الان میخوام یه هارد 500 گیگ رو کلا انکریپت کنم
از دوستان آشنا ممنون میشم اگه راهنمایی کنن:46:

black.assassin
10-11-2011, 23:39
دوستان خسته نباشید

اگر با برنامه true crypt یا برنامه های مشابه کار کرده باشید این برنامه ها ور میدارن یک مقداری از هارد رو که شما انتخاب میکینید به صورت درایو جدا گانه فرمت و درایو مجازی میسازند
حالا میخواستم ببینم امکانش هست که این درایو ها بد سکتور بگیره و با یه بک سکتور کوچیک کله اطلاعاتش دچار مشکل بشه؟
چون در قالب بک فایل این کار رو انجام میدن و من تا به حال پارتیشن هایی که ساختم نهایت 10 گیگ فضا داشتن ولی الان میخوام یه هارد 500 گیگ رو کلا انکریپت کنم
از دوستان آشنا ممنون میشم اگه راهنمایی کنن:46:

هارد 500 گیگی ؟؟؟ :27: ماشالا.
امکانش هست خود هارد بدسکتور بگیره اما اینکه حل شدن مشکل راحته یا نه من در جریان نیستم و اینکه اطلاعاتت رو از دست میدی یا نه ؟؟؟ :31:
پست نمی دادم سنگینتر بودم.

DaRiOuShJh
11-11-2011, 15:07
ممنون برادر
حالا خودش بد سکتور بگیره میشه یه کاریش کارد تا یه حدی اطلاعات رو رکاور کرد منتها وقتی که همه رمز گزاری شده باشن اون معضله

milad_25
29-12-2011, 10:09
مرسییییییییییی

milad_25
29-12-2011, 10:15
چطور میشه هارد به هارد کارت کرد بدون ترس از بدسکتووور

ALI . R
08-02-2012, 19:06
TrueCrypt 7.1a[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TrueCrypt Foundation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 3.31MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید