PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپ تاپ (HP یا Asus)

unique2world
10-11-2011, 12:26
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران انجمن p30word

من می خواستم ازتون مشاوره بگیرم برای خرید لپ تاپ و بین مدل های زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تفاوت هایی که خودم بهشون پی بردم ایناس:

توی این مدل asus چهار اسلات حافظه وجود داره یعنی تا 16 گیگابایت قابلیت ارتقا داره در حالی که در این دو مدل Hp سقف همون 8 گیگابایت هستش.

قدرت خنک کنندگی CPU و بازدهی زمانی باطری در 6199 بیشتر هست ،اما کانفیگ 6190 بروزتره (بین 6190 و 6199 )

تفاوت دیگه هم بین دو برند داشتن Finger print در برند HP هست.

البته تفاوت های دیگه ای هم هست که انقدر به چشم نمیان.

هرکسی استدلالی منطقی داره برای برتر بودن هر کدوم از مدل های بالا ممنون میشم ذکر کنه (با استدلال قوی)

mehdi666lp
10-11-2011, 14:06

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتفاوت هایی که خودم بهشون پی بردم ایناس:

توی این مدل asus چهار اسلات حافظه وجود داره یعنی تا 16 گیگابایت قابلیت ارتقا داره در حالی که در این دو مدل Hp سقف همون 8 گیگابایت هستش.

قدرت خنک کنندگی CPU و بازدهی زمانی باطری در 6199 بیشتر هست ،اما کانفیگ 6190 بروزتره (بین 6190 و 6199 )

هرکسی استدلالی منطقی داره برای برتر بودن هر کدوم از مدل های بالا ممنون میشم ذکر کنه (با استدلال قوی)
.
.
.
مدل 6190 تازه اومده و واقعا کانفیگ خوبی داره....قیمت خوبی هم داره.....مدل Asus N53SN کیبورد جالبی نداره...اما گارانتی خوبی داره..........اگه دنبال کانفیگ قوی هستش 6190 خوبه.....کلا HP تو سری DV6 خوب کار کرده

unique2world
10-11-2011, 19:17
ممنون دوست عزیز درسته که کانفیگ بالایی داره اما خوب کانفیگ که همه چیز نیست!
باید از بقیه ابعاد هم برسی بشه مثل سیستم خنک کنندگی ، کنتراست رنگ ها و ...

یکی از دوستان میگفت رنگ قرمز رو اونجوری که هست لپ تاپ های HP نشون نمیده!

بنظرشما تفاوت بین برند HP و Asus چی میتونه باشه؟

و تفاوت دو مدل 6190 و 6199 جز CPU در چی هست ...

اگه یکم تخصصی تر جواب بدین ممنون میشم.

این مدل Asus کارت گرافیک ضعیف تری نسبت به HP داره اما شنیدم زیاد توی نمایش تصویر قوی نیست، میخوام ببینم حقیقت داره و چرا انقدر تو سر برندHP میزنند؟!!!

من لپ تاپی می خوام که زود داغ نکنه قدرت پردازشش بالا باشه و استحکام خوبی داشته باشه ، قیمت اصلا برام مهم نیست .

shy_majid_ir
11-11-2011, 13:51

این مدل Asus کارت گرافیک ضعیف تری نسبت به HP داره اما شنیدم زیاد توی نمایش تصویر قوی نیست، میخوام ببینم حقیقت داره و چرا انقدر تو سر برندHP میزنند؟!!!

من لپ تاپی می خوام که زود داغ نکنه قدرت پردازشش بالا باشه و استحکام خوبی داشته باشه ، قیمت اصلا برام مهم نیست .

اچ پی گارانتی درست و حسابی نداره شاید واس این میگن من خودم 6199 دارم ازش راضی هم هستم 6190 میخواستم که نبود تو سایتم خوندم که هارد 6190 مشکل داره و 6199 جایگزینش شده ولی 6190 cpu قویتره

Xilevens
11-11-2011, 15:16
قیمت مهم نیست 2.5 بده اسوس G74 بگیر کیفشو ببر

unique2world
11-11-2011, 22:54
اچ پی گارانتی درست و حسابی نداره شاید واس این میگن من خودم 6199 دارم ازش راضی هم هستم 6190 میخواستم که نبود تو سایتم خوندم که هارد 6190 مشکل داره و 6199 جایگزینش شده ولی 6190 cpu قویتره

شما تا الان هیچ مشکلی با 6199 نداشتید؟
مثل داغ کردن غیرطبیعی و این حرفا؟
بنظرتون نقاط ضعف و قوت این مدل چی هست؟
نه یکی از دوستام 6190 داره چنین مساله ای رو بیان نکرد!
گارانتی که کلا در ایران یه قضیه تخیلی هست!

قیمت مهم نیست 2.5 بده اسوس G74 بگیر کیفشو ببر

این مدل لپ تاپ گیمر هست!
من لپ تاپ گیمر نمیخوام! بحث من سر این سه تا مدل هست!!!
اگه لپ تاپ برای گیم بخوام بخرم برند MSI بهترین گزینست نه ASUS!

Viunj
16-11-2011, 19:38
من 6190 دارم
خب به نسبت کاری که می کنه cpu داغ می شه .
شما با هر دستگاهی کار کنید به هر حال داغ می شه که با تهیه یک Cooling pad این مشکل حل می شه .
در ضمن رنگ قرمز توی این سری هیچ مشکلی نداره .
یکی از فرق های بین 6190 با 6199 فکر کنم در رنگ اون هستش .
ولی من الان 2 هفته هستش که دارم کاملاً راضی هستم .
HP به خاطر اینکه یک برند آمریکایی هستش توی ایران زیاد گارانتی درست و حسابی نداره .
البته گارانتی معنایی نداره و هر برا به یک بهانه هزینه اون رو دریافت می کنند .
با زهم اگر سوالی بود من در خدمتم

shy_majid_ir
16-11-2011, 23:37
شما تا الان هیچ مشکلی با 6199 نداشتید؟
مثل داغ کردن غیرطبیعی و این حرفا؟
بنظرتون نقاط ضعف و قوت این مدل چی هست؟
نه یکی از دوستام 6190 داره چنین مساله ای رو بیان نکرد!
گارانتی که کلا در ایران یه قضیه تخیلی هست!

این مدل لپ تاپ گیمر هست!

نه رفیق هیچ مشکلی نداشتم تل الان 6190 cpu قوی تری داره من داشتم میخریدم 6199 داشتن

mohgold
17-11-2011, 13:36

اقا بنظرم من asus از نظر طراحی و پرفرومنس Pcbو کولینگ و کوالیتی ,....خیلی بالاست قابل قیاس با hp نیست

hacker2007
18-11-2011, 13:50

hp الان تو سری dv 6 فوق العاده کاره کرده به جز {6090} که مشکل داشت:41:
من که این همه لپ تاپ اچ پی دیدم تا حالا نه دیدم نه شنیدم که رنگ قرمز یه جور دیگه نشون بده !!!!
hp تو سری های قبلی یه کم داغ می کرد ولی الان درست شده و کسایی که اون سری ها رو دیدن که داغ میکنه راه افتادن تو بازار و شروع کردن به زدن تو سر لپ تاپ در صورتی که اصلا به hp کار نکردن
الان از هر کسی بپرسی لپ تاپ hp چطوره فقط بلدن بگن داغ میکنه یکی نیست بهشون بگه تو اصلا با چشم خودت دیدی داغ می کنه ؟:21::21:

ABACAD
18-11-2011, 14:11
اچ پی و اسوس تو سال 2011 و در حال حاضر ! به نظر من سرتر از بقیه برند ها هستند

شخصا اسوس دارم ، قصد داشتم مدل های گرانقیمت ش رو بخرم ولی چون قراره ای وی بریج بیاد به جای سندی بریج بی خیالش شدم و یه مدل ساده اسوس K53 خریدم تا نهایتا 7 هشت ماه دیگه که ای وی بیاد و خودشو خوب جا کنه !

اگر ضرورت نداره خرج بکنی به نظرم فعلا یه اسوس بگیری بهتره

اج پی بیشتر مدل های گرانقیمت بالا یک تومنش خوب بوده که من دیدم ، ولی اره داغ کردن و ... هم داره ! البته بعضیا ندیدن بعضیا دیدن ! من تو شرکت کامپیوتری که رفیقم فروش داشت ازش چند مورد داشت ولی این داغ کردن چیزی نیست که ادمو نگران کنه بیش از حد

ولی الان ایسوس ، تو این بازار متلاطم قیمت لپ تاپ بهتره

h!tman
18-11-2011, 14:18
این مدل لپ تاپ گیمر هست!
البته شرمنده یک اصلاح کنم
MSI به هیچوجه به ایسوز نمیرسه مخصوصا سری گیمینگ!

hacker2007
18-11-2011, 14:31
البته شرمنده یک اصلاح کنم
MSI به هیچوجه به ایسوز نمیرسه مخصوصا سری گیمینگ!
اتفاقا رسیده
الان msi GT780 شونصد هوار تا جایزه برده که asus تو خواب اونا رو نمی بینه !! تازه تو سایت msi رو ببین msi gt780dx اومده مشخصاتش 10 برابر g 74 بهتره
اگه بخوای گرافیک هاشون رو هم ببینی msi گرافیک بهتری داره
البته من با تعصب اینو نمی گم
می تونی یه سرچ بزنی تو اینترنت البته به انگلیسی چون تو سایت های ایرانی با تعصب و جانب داری مقایسه می کنن

unique2world
26-11-2011, 22:44
از همه دوستان ممنونم که با نظرات خودشون بهم کمک کردن ...
متاسفانه با نوسانات قیمت دلار یه قیمت های کاذبی ایجاد شده که انشاا.. زودتر به حالت عادی خودش برگرده!!!

الان بحث لپ تاپ های گیمر نیستااا :دی منحرف نکنید قضیه رو ..
من بیشتر میخوام این مدل ها رو آنالیز کنم HP 6190 و N53SN ./

با ایسوس راستش اصلا کار نکردم ببینم چجوریاس از دوستام میخوام بپرسم این کانفیگ ها real هست یا فقط اسمیه !!!؟
بطور مثال سونی یا اپل یه کانفیگ که میده واقعا همونیه که گفته اما توی این دوتا برند شک دارم چون کانفیگش هاش واقعا افسانه ای هست، آیا واقعی هستند این دو تا برند یا اسمی و تخیلیه؟! :دی

خواهشا دوستان از روی غریزه و توهم حرف نزنند ؛ با استدلال و منطق حرف بزنید ، این دو تامدل رو من میخوام برسی کنیم کاری به سایر برند ها و مدل های این دوتا برند نداریم :دی

اونهایی که با این دوتا مدل کار کردند نظراتشون رو بیان کنند ممنونشون میشم...:40::11:

mojtaba-design
26-11-2011, 23:16
چرا حالا فقط همین دو مدل مد نظرت هست ؟ من پیشنهاد می کنم سونی بگیری چون جنس با کیفیت + طراحی بی نظیر هستش.

اگه بخوای می تونم چند تا مدل خوب رو معرفی کنم برات در غیر اینصورت در مورد پیشنهاد های خودت : من به شخصه جای تو بودم سراغ hp نمیرفتم آمار نشون میده خرابی های برند hp خیلی بالاست البته این میانگین کل محصولاتش هست و ممکنه این مدل خاص خیلی هم خوب باشه ولی بلاخره شرکتی با سابقه اینجوری اعتماد کردن بهش خیلی ریسک داره.
ایسوس دوامش قطعا بیشتره با وجود اینکه چینی هست ولی جنس درجه یکشونه .
در کل جای تو بودم میرفتم سراغ ایسوس (هر چند بهتر اینکه از برند سونی انتخاب کنی).

متاسفانه با نوسانات قیمت دلار یه قیمت های کاذبی ایجاد شده که انشاا.. زودتر به حالت عادی خودش برگرده!!!
آی گفتی دلار جیگرم رو اتیش زدی ! این افزایش قیمت باعث شده اختلاف بین قیمت برند ها خیلی زیاد شه ! می بینی دو مدل مختلف کانفیگ یکسان 300 تومان اختلاف هزینه !

unique2world
28-11-2011, 19:19
گفتی سونی رفتم یه دیدی توی محصولاتش زدم :دی

انقدر زیرآب این دوتا برند HP و ASUS رو زدن وحشت میکنم برم ترفشون :18:

سری F و S جالب بودن برام توی برند سونی

توی سری S کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید دوستان؟!

من میخوام این امکانات رو حتما دارا باشه:

CPU:Core i7 - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
Ram:4 ~ 8 GB DDR3
VGA:1GB ~2GB DDR5
USB3 - FingerPrint - Blu-ray

(این ویژگی ها رو میخوام داشته باشه) :46:

ممنونتون میشم یه کمکی برسونید :دی

shy_majid_ir
28-11-2011, 20:54
گفتی سونی رفتم یه دیدی توی محصولاتش زدم :دی

انقدر زیرآب این دوتا برند HP و ASUS رو زدن وحشت میکنم برم ترفشون :18:

سری F و S جالب بودن برام توی برند سونی

توی سری S کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید دوستان؟!

من میخوام این امکانات رو حتما دارا باشه:

(این ویژگی ها رو میخوام داشته باشه) :46:

ممنونتون میشم یه کمکی برسونید :دی

hp pavilion 6199ee :31:

mojtaba-design
28-11-2011, 22:58
دوست من ایشون از سری وایو f یا s می خواد نه hp.

الان داشتم تو انجمن مشکلات لپ تاپ ها می چرخیدم که دیدم خیلی از مشکلات (مخصوصا داغ کردن و هنگیدن) از برند hp هست.
به هر حال hp برند ریسک داریه یه وقت دیدی خوب در اومد و یک وقت بد !
به نظرم ارزش داره 100 تومن بیشتر بدی ولی دیزاین و کیفیت سونی پشتش باشه !

unique2world
29-11-2011, 00:58
shy_majid_ir,

این مدل خوبه اما 6190 سرتره از این ...

فعلا رو برند سونی دارم میگردم :دی

mojtaba-design,

بعضی از مدل های HP مشکل داره توی هارد و سیستم خنک کنندگیش به خاطر همین کل برند HP رو زیر سوال برده!
وگرنه تو همه این مدل ها مشکل وجود نداره.
مثلا 6090 مشکل داشت توی هارد اومد 6190 رو جایگزین کرد./
HP و ASUS میخوان بازار رو تسخیر کنند بعد بعضی وقت ها گاف میدن اما سونی و اپل حساب شده کار می کنند و همه چیز رو یکجادراختیار مشتری قرار نمیدن مثل لون دوتا برند!

البته اون ها هم تو بعضی مدل ها گاف دادن (مشکل باطری) و ...

دوستان کسی توی سری S سونی مدلی با مشخصات بالا برا ما یافت نکرد؟!:دی

shy_majid_ir
29-11-2011, 01:17
shy_majid_ir,

این مدل خوبه اما 6190 سرتره از این ...

فعلا رو برند سونی دارم میگردم :دی

mojtaba-design,

بعضی از مدل های HP مشکل داره توی هارد و سیستم خنک کنندگیش به خاطر همین کل برند HP رو زیر سوال برده!
وگرنه تو همه این مدل ها مشکل وجود نداره.
مثلا 6090 مشکل داشت توی هارد اومد 6190 رو جایگزین کرد./
HP و ASUS میخوان بازار رو تسخیر کنند بعد بعضی وقت ها گاف میدن اما سونی و اپل حساب شده کار می کنند و همه چیز رو یکجادراختیار مشتری قرار نمیدن مثل لون دوتا برند!

البته اون ها هم تو بعضی مدل ها گاف دادن (مشکل باطری) و ...

دوستان کسی توی سری S سونی مدلی با مشخصات بالا برا ما یافت نکرد؟!:دی
6190 هم خنک کنندگیش مشکل داشت 6199 جایگزینش شده من تا حالا باهاش مشکلی نداشتم 6190 cpu قوی تری داره داداش:31:

subliz
29-11-2011, 07:35
بهتر نيست رقيب 6190 رو n55 در نظر بگيرين ؟
صفحه نمايش عالي !
صداي عالي البته مال من ايراد فني داره !
قيمتشم به مرور به قيمت واقعيش نزديك ميشه !
كولينگ بي نظير !

negary
29-11-2011, 11:14

تفاوت هایی که خودم بهشون پی بردم ایناس:

سلام دوست عزیز , از بین لپ تاپ هایی که نام بردی 6190 hp از اون 2 مدل دیگر به نظر من بهتره . هم جدید هستش و کانفیگ بهتریم داره ولی از لحاظ کارکرد asus بیشتر دووم میاره ولی با این مدلش تایپ کردن سخته .

unique2world
29-11-2011, 14:08
shy_majid_ir,

آره شنیدم این قضیه رو یکی دوستام میگفت توی بازی های سنگین داغ میکنه 6190 !
تنها برتریش هارد بیشتر با CPU قوی تره!!!
6199 تاحالا جایی برات مشکل ایجاد نکرده؟
بازی های سنگین با گرافیک بالا روش خوب جواب دادن؟:11:

negary,

ببین دوست عزیز ، کانفینگ های سخت افزاری تقریبا شبیه هم هستن توی این برند ها،وجه تمایزشون همون بدنه و سیستم خنک کنندگی و این ریزه کاری هاست، سونی میاد حساب شده مدل میده بیرون اما اینا میان مدل رو میدن بعد یه مدل دیگه واسه فیکس ایرادات مدل قبلی میدن همین امر میاد برند رو زیر سوال میبره! (البته این نظره منه:دی)

دوستان توی برند وایو سری S و F چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
بروز باشه ...

مخصوصا توی سری S :27:

mojtaba-design
29-11-2011, 15:24
اصرار به core i7 واسه چیه ؟

unique2world
29-11-2011, 23:59
Core i7 با تشکیل هشت هسته سرعت بسیار بالاتری نسبت به Core i5 و Core i3 داره./

mojtaba-design
30-11-2011, 01:18
آخه واسه چه کاری می خوای !
اگه پولت زیاده و هیچ مشکلی نداری برو سراغش.(فقط به این دلیل که دیرتر قدیمی میشه)
اما اگه قصدت کارکرد هستش خرید corei7 تجملی و غیر اقتصادی هست.

مگر اینکه واقعا کار خاصی بخوای انجام بدی (که بازم چندان فرقی نخواهد کرد).

اینو گفتم که یهو جو گیر نشی بری کلی هزینه کنی فردا یکی با corei5 همون کار رو به همون روونی انجام بده شاکی بشی !

یا علی

unique2world
30-11-2011, 11:40
نه عزیز،
پردازنده واسم مهمه چون کارهای سنگین هم میخوام باهاش انجام بدم(3dmax).....

shy_majid_ir
30-11-2011, 12:06
shy_majid_ir,

آره شنیدم این قضیه رو یکی دوستام میگفت توی بازی های سنگین داغ میکنه 6190 !
تنها برتریش هارد بیشتر با CPU قوی تره!!!
6199 تاحالا جایی برات مشکل ایجاد نکرده؟
بازی های سنگین با گرافیک بالا روش خوب جواب دادن؟:11:

negary,

ببین دوست عزیز ، کانفینگ های سخت افزاری تقریبا شبیه هم هستن توی این برند ها،وجه تمایزشون همون بدنه و سیستم خنک کنندگی و این ریزه کاری هاست، سونی میاد حساب شده مدل میده بیرون اما اینا میان مدل رو میدن بعد یه مدل دیگه واسه فیکس ایرادات مدل قبلی میدن همین امر میاد برند رو زیر سوال میبره! (البته این نظره منه:دی)

دوستان توی برند وایو سری S و F چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
بروز باشه ...

مخصوصا توی سری S :27:

سلام نه داداش تا حالا مشکلی پیش نیومده خدااروشکر به زنم به تخته:31:

unique2world
30-11-2011, 22:52
نظرتون راجع به این مذل چیه؟ :دی

mehdi666lp
01-12-2011, 14:02
نظرتون راجع به این مذل چیه؟ :دی

.
.
.
.
هم CPU که قدیمی تر از سندی هستش............گرافیکش هم واقعا ضعیف هست

reza_ips
03-12-2011, 23:46
6199 بگیر خیال خودتو راحت کن با گارانتی ایران اچ پی (فالنیک) من با این گارانتی گرفتم . نه داغ میکنه نه مشکلی داره واقعا حرف اولو میزنه ! درضمن فینگر پرینت رو روش حساب بازکن خیلی خیلی بدرد بخور هستش که تنها در برند اچ پی موجوده !!!

unique2world
04-12-2011, 20:43
6199 بگیر خیال خودتو راحت کن با گارانتی ایران اچ پی (فالنیک) من با این گارانتی گرفتم . نه داغ میکنه نه مشکلی داره واقعا حرف اولو میزنه ! درضمن فینگر پرینت رو روش حساب بازکن خیلی خیلی بدرد بخور هستش که تنها در برند اچ پی موجوده !!!

چند گرفتی شما؟

نقات ضعف و قوتش رو چیا دیدی؟
بازی های سنگین روش نصب کردی ببینی قدرت رندر و ایناش خویه یانه؟!!

البته من برای بازی نمی خوام ...

m.r.devil
05-12-2011, 13:31
سلام من دانشجوي ترم 6 مكانيك هستم دنبال يه لب تاپم كه كارهاي سنگين مهندسي رو بشه باهاش انجام داد يعني catia- solid work -ansys -fluent و اينجور برنامه هاي مهندسي رو روش بريزم و كارم رو ايشالا تا بعد از ارشد راه بندازه با سوال و جوابي كه كردم پردازنده اش بايد core i7 باشه اما چون بودجه تا نهايت 1.5 دارم كلا vaio رو بيخيال شدم از dell هم زياد تعريف نشنيدم الان بين asus و hp موندم گارانتيش هم برام مهمه .شنيدم hp گارانتي درست ودرمون نداره درسته؟ و از اون ور هم ميگن asus واسه گيم خوبه خيلي گيج شدم اگه ميشه راهنماييم كنين.

reza_ips
05-12-2011, 15:38
168000 تومان بازی روش نصب نکردم ولی 8 گیگ رم 2 گیگ گرافیگ و سی پی یو core i7 صد درصد سنگین ترین بازی ها روی به راحتی اجرا میکنه نقاط قوت : من عاشق فینگر پرینتم دیگه لازم نیست تو هرسایتی ادرس ایمیل و پسورد رابزنی با یه اثر انگشت خیلی حساس وارد میشه در ضمن فقط با اثر انگشت خودتون ویندوز بالا میاد و برای سرقت لپ تاپ هم خوبه ودیگر اینکه ویندوز سون اورجینال 64 بیتی با تمامی نرم افزار های اورجینال ازقبیل ms word 2011 وadobe reader ,غیره ...
طراحی بسیار شیک - کیفیت صفحه نمایش فوق العاده HD - کیفیت بالای تاچ پد - داشتن دو پورت usb3 -پورت hdmi
نقاط ضعف فعلا چیزی ندیدم
تا الان 2 دو هفته روزی 8 ساعت باهاش 3dmax ونرم افزار گرافیک سنگین کار میکنم در ضمن روزی دو ساعت وبگردی
نرم افزار های گرافیکی رو بدون گیر کردن مثل اجرا کردن نرم افزار ورد اجرا میکنه.
در بحث داغ کردن بعد از هشت ساعت کار قسمت سمت چپ روی کیبرد فقط از سایر نقاط گرمتر هست درضمن اصلا دمای اون در کار با نرم افزار های سنگین به 35 درجه نمیرسه اینو با نرم افزار تست کردم. اگه دوباره بخوام لپ تاپ بخرم 6199 میخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza_ips
05-12-2011, 15:40
چند تا عکس از لپ تابم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed2vfx
06-12-2011, 23:38
168000 تومان بازی روش نصب نکردم ولی 8 گیگ رم 2 گیگ گرافیگ و سی پی یو core i7 صد درصد سنگین ترین بازی ها روی به راحتی اجرا میکنه نقاط قوت : من عاشق فینگر پرینتم دیگه لازم نیست تو هرسایتی ادرس ایمیل و پسورد رابزنی با یه اثر انگشت خیلی حساس وارد میشه در ضمن فقط با اثر انگشت خودتون ویندوز بالا میاد و برای سرقت لپ تاپ هم خوبه ودیگر اینکه ویندوز سون اورجینال 64 بیتی با تمامی نرم افزار های اورجینال ازقبیل ms word 2011 وadobe reader ,غیره ...
طراحی بسیار شیک - کیفیت صفحه نمایش فوق العاده HD - کیفیت بالای تاچ پد - داشتن دو پورت usb3 -پورت hdmi
نقاط ضعف فعلا چیزی ندیدم
تا الان 2 دو هفته روزی 8 ساعت باهاش 3dmax ونرم افزار گرافیک سنگین کار میکنم در ضمن روزی دو ساعت وبگردی
نرم افزار های گرافیکی رو بدون گیر کردن مثل اجرا کردن نرم افزار ورد اجرا میکنه.
در بحث داغ کردن بعد از هشت ساعت کار قسمت سمت چپ روی کیبرد فقط از سایر نقاط گرمتر هست درضمن اصلا دمای اون در کار با نرم افزار های سنگین به 35 درجه نمیرسه اینو با نرم افزار تست کردم. اگه دوباره بخوام لپ تاپ بخرم 6199 میخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر قرار به هزینه 1680 تومنی باشه چرا Dell XPS نخره ؟!
DELL XPS در حدود 1500 قیمت داره و بجز تاچ پد ، تمام قطعاتش در بالاترین میزان قرار داره.
توی یوتیوب اگر سرچ کنید Dell XPS game playing test ، کلی تست بازی میاد. از GTA IV گرفته تا جدیدترین بازیها.
مدل Dell 5110n هم که تقریباً همین قطعات رو داره و قیمتش فوق العاده پایینه (در حدود یک ملیون تومان) فقط حرفو حدیث های پراکنده ای هست راجع به خرابی... که شخصاً باور نمیکنم!

reza_ips
07-12-2011, 01:27
آگه اصل دل گیرت بیاد چرا که نمی ارزه