PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای فن

S@B@
10-11-2011, 01:23
سلام شرمنده من با فن لپ تاپم مشکل دارم.با اجازتون اینجا مطرح میکنم

من یه لپ تاپ HP G61 دارم مدتیه بعد اتصال به اینترنت ( وایرلس و کابل) فن با دور تند ممتد کار میکنه ...اگه اتصال اینترنت قطع بشه صدای فن آروم میشه .... میتونید منو راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟

adamebikarr
10-11-2011, 11:14

من یه لپ تاپ HP G61 دارم مدتیه بعد اتصال به اینترنت ( وایرلس و کابل) فن با دور تند ممتد کار میکنه ...اگه اتصال اینترنت قطع بشه صدای فن آروم میشه .... میتونید منو راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟

اگر فن اصلی داخل لپ تاپت منظورته که در اصل فن سی پی یو هستش. که هراز گاهی دقت کنی صداش کم و زیاد میشه.
اینکه صداش وقت اینترنت زیاد میشه چون سی پی یو داره پروسس سنگینی انجام میده.ولی با این مدل لپتاپت خیلی عجیبه وقت رفتن به اینترنت این جوری میشه.احتمال زیاد ویروسی هستی.
واسه تستش اول task manager رو موقع اتصال به اینترنت باز کن ببین جند درصد از سی پی یو در حال استفادس. بگو تا بهت بگم چیکار کنی

italia88
12-11-2011, 22:33

کارکردن فن با دور بالا حین اتصال به اینترنت نشون میده یکی از نرم افزارهای ویندوز با اتصال شما در حال کارکردن با حداکثر توان هستش و همون طور که دوستمون گفته بهترین راه حل تست کردن نرم افزارهای نصب شده هستش البته میتونه دلیلی هم بر وجود ویروس یا جاسوس افزاری باشه که ترافیک استفاده شما از اینترنت رو افزایش میده

I Am Gangster
13-11-2011, 14:33
دوست عزيز كلا اچ پي خيلي خيلي زود داغ ميكنه !
شايد به همين دليل كه يه فن گردن كلفت واسش تعبيه كردن !
شما ميتونيد از اين فنهاي جدا كه به وسيله USb به لب تاپ وصل ميشن !و زير لب تاپ قرار ميگيرن استفاده كنيد تا دماي سي پي يو بالا نره و نيازي به بالا رفتن دور حركت فن نشه !
اين يه روش براي حل كردنه !

S@B@
15-11-2011, 12:24
اگر فن اصلی داخل لپ تاپت منظورته که در اصل فن سی پی یو هستش. که هراز گاهی دقت کنی صداش کم و زیاد میشه.
اینکه صداش وقت اینترنت زیاد میشه چون سی پی یو داره پروسس سنگینی انجام میده.ولی با این مدل لپتاپت خیلی عجیبه وقت رفتن به اینترنت این جوری میشه.احتمال زیاد ویروسی هستی.
واسه تستش اول task manager رو موقع اتصال به اینترنت باز کن ببین جند درصد از سی پی یو در حال استفادس. بگو تا بهت بگم چیکار کنی

سلام مرسی از توجه تون!

processes : 85
CPU usage : 100%
یه چیز جالب اینکه در همین حین صدای فن برای چند ثانیه کم شد و 100 % تبدیل شد به 42 %

S@B@
15-11-2011, 12:37
کارکردن فن با دور بالا حین اتصال به اینترنت نشون میده یکی از نرم افزارهای ویندوز با اتصال شما در حال کارکردن با حداکثر توان هستش و همون طور که دوستمون گفته بهترین راه حل تست کردن نرم افزارهای نصب شده هستش البته میتونه دلیلی هم بر وجود ویروس یا جاسوس افزاری باشه که ترافیک استفاده شما از اینترنت رو افزایش میده

مرسی دوست عزیز
من ESET NOD32 antivirus 5 رو نصب دارم که تقریبا آپدیت هست

S@B@
15-11-2011, 12:49
دوست عزيز كلا اچ پي خيلي خيلي زود داغ ميكنه !
شايد به همين دليل كه يه فن گردن كلفت واسش تعبيه كردن !
شما ميتونيد از اين فنهاي جدا كه به وسيله USb به لب تاپ وصل ميشن !و زير لب تاپ قرار ميگيرن استفاده كنيد تا دماي سي پي يو بالا نره و نيازي به بالا رفتن دور حركت فن نشه !
اين يه روش براي حل كردنه !

مرسی ........یه سونی دارم که بدون استند فن دار به درد نمی خوره ...خیلی بیشتر از hp داغ میکنه

S@B@
17-11-2011, 22:30
کسی کمک نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

F R E E M A N
17-11-2011, 23:11
اچ پی هیچ نرم افزاری برای کنترل دور فن نداره
از نرم افزار زیر استفاده کن شاید جواب داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اچ پی برنامه های بیخودی داره که موقع استارت آپ ویندوز اجرا میشن
در system configuration ویندوز تب startup پیداشون کن و تیک هاشونو غیرفعال کن و ...

italia88
18-11-2011, 17:58
سلام مرسی از توجه تون!

processes : 85
CPU usage : 100%
یه چیز جالب اینکه در همین حین صدای فن برای چند ثانیه کم شد و 100 % تبدیل شد به 42 %

کسی کمک نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

با این توضیحات بهتره موقعی که سی پی یو داره 100 درصد کار میکنه به Task Manager بخش Proccesses برید و ببینید کدوم نرم افزار داره این همه کار از سی پی یو میکشه ...

You & I
24-11-2011, 00:17
به نظر من خیلی عادیه !
ولی میتونی با استفاده از یه فن جدا از حرارت سی پی یو رو کم کنی تا نیاز به بالا رفتن دور فن نباشه !
کلا اچ پی زود داغ میکنه !

S@B@
25-11-2011, 16:23
با این توضیحات بهتره موقعی که سی پی یو داره 100 درصد کار میکنه به Task Manager بخش Proccesses برید و ببینید کدوم نرم افزار داره این همه کار از سی پی یو میکشه ...

سلام با توجه به این دو عکس ، میتونید راهنمایی کنید کدام برنامه اضافه است؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

italia88
25-11-2011, 18:05
سلام با توجه به این دو عکس ، میتونید راهنمایی کنید کدام برنامه اضافه است؟

خب این جور که تصویر نشون میده فایل x30811 . exe داره از سیستمت اساسی کار میکشه فایلش بدجوری مشکوک میزنه !!!zabataba (حدیدا نرم افزار چی نصب کردی؟)

S@B@
25-11-2011, 22:15
Eset Nod32
orbit downloader

یادم نمیاد :23:

S@B@
25-11-2011, 22:34
رفتم end process کردم فن خاموش شد !!!
تو نت سرچ کردم درباره این zaba taba به این رسیدم
ک مشکل بزرگ

دوستان دیشب یک هارد به سیستم وصل کردم که گویا پر از ویروس بود,اما سریع قطعش کردم و کار ویروسه این بود که تمام پوشه های داخل هارد رو به short cut تبدیل کرده بود,خلاصه از دیشب تاحالا cpu سیستم 100 درصد درگیره,تا سیستم میاد بالا فنش روشن و صداش میره بالا,میخواستم ببینم راهی برای حل این مشکل ما پیشنهاد میکنید؟
یخورده گشتم متوجه شدم فایلی به نام x30811 zaba taba داره cpu رو درگیر میکنه,به محض end کردنش درست میشه,اما بازم فعال میشه؛ادرس فایلش هم توی temp هست,که میرم پاکش هم میکنم بازم چند دقیقه دیگه میسازه,دوستان سیستمم داره منفجر میشه ممنون میشم سریع پاسخ بدید
راستی دوستان اسم ویروس:svchost هست,بی چاره کرده مارو,حدود 10 تا از اینا تو process explorer دیده میشه

S@B@
25-11-2011, 22:56
الان یادم اومد یه روز لپ تاپم ویروسی شد ....اینجا مطرح کردم .و فایلها رو نصب کردم ...بعدش این مشکل فن واسم پیش اومد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamid.7003
26-11-2011, 09:46
رفتم end process کردم فن خاموش شد !!!
تو نت سرچ کردم درباره این zaba taba به این رسیدم
ک مشکل بزرگ

دوستان دیشب یک هارد به سیستم وصل کردم که گویا پر از ویروس بود,اما سریع قطعش کردم و کار ویروسه این بود که تمام پوشه های داخل هارد رو به short cut تبدیل کرده بود,خلاصه از دیشب تاحالا cpu سیستم 100 درصد درگیره,تا سیستم میاد بالا فنش روشن و صداش میره بالا,میخواستم ببینم راهی برای حل این مشکل ما پیشنهاد میکنید؟
یخورده گشتم متوجه شدم فایلی به نام x30811 zaba taba داره cpu رو درگیر میکنه,به محض end کردنش درست میشه,اما بازم فعال میشه؛ادرس فایلش هم توی temp هست,که میرم پاکش هم میکنم بازم چند دقیقه دیگه میسازه,دوستان سیستمم داره منفجر میشه ممنون میشم سریع پاسخ بدید
راستی دوستان اسم ویروس:svchost هست,بی چاره کرده مارو,حدود 10 تا از اینا تو process explorer دیده میشه

با برنامه Magic utilities میتونی راحت پاکش کنی

S@B@
26-11-2011, 22:36
منون از راهنماییتون
این برنامه رو نصب کردم ...بعد چیکار کنم ؟؟؟

hamid.7003
27-11-2011, 21:14
تو قسمت Process killer میتونی تمام پروسس های در حال اجرا رو ببندی حتی پروسس های مخفی
تو قسمت Startup organizer هم میتونی تمام برانامه هایی با بالا اومدن ویندوز اجرا میشن رو ببینی و هر کدوم که اضافه یا مشکوک هست Delete کنی
یه خوبی دیگه هم که این برنامه داره هر باری که اجراش کنی و Startup organizer رو باز کنی اگه از بار قبلی که برنامه رو چک کردی تا الان یه برنامه به Startup ویندوزت اضافه شده باشه با رنگ قرمز مشخصش میکنه که چک کنی ببینی مشکوکه یا نه