PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایراد Reflection ها در Battle Field 3 !!!

3Dmajid
09-11-2011, 23:12
بچه ها من یه پست دادم توی تاپیک این بازی کم مونده بود بهم فحش بدن :31:
ولی من فکر میکنم شما بازی سازا بهتر بتونید این مسئله رو درک کنید ...
اونجا چون اکثر گیمر ها نظر میدن، براشون اهمیتی نداره.
رفلکشن هایی که توی این بازی استفاده شده اکثرا غلط هستن :18:
و این به نظر من از نظر طراحی بازی یه ضعف بزرگ محسوب میشه.
خیلی دوست دارم نظر شمارو بدونم.
لطفا به این لینک مراجعه کنید و عکسارو ببینید :11: :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aria1997
09-11-2011, 23:20
بچه ها من یه پست دادم توی تاپیک این بازی کم مونده بود بهم فحش بدن :31:
ولی من فکر میکنم شما بازی سازا بهتر بتونید این مسئله رو درک کنید ...
اونجا چون اکثر گیمر ها نظر میدن، براشون اهمیتی نداره.
رفلکشن هایی که توی این بازی استفاده شده اکثرا غلط هستن :18:
و این به نظر من از نظر طراحی بازی یه ضعف بزرگ محسوب میشه.
خیلی دوست دارم نظر شمارو بدونم.
لطفا به این لینک مراجعه کنید و عکسارو ببینید :11: :

ما بازی ساز نیستیم اگه می‌شه توضیحات بیشتری بدید !!!! :46:

3Dmajid
09-11-2011, 23:38
ما بازی ساز نیستیم اگه می‌شه توضیحات بیشتری بدید !!!!

توی همون تاپیک توضیح دادم، پست های بعدیمو ببین :31:

mjorh
10-11-2011, 00:18
آقا مجید منظورتون ما نیسیم ک ؟؟؟؟؟
حالا میخواد این موضورو جاهانیش کنه!:31:

silsin
10-11-2011, 00:52
خو اینجوریه پس حمله.....................!!!!!!!!!!!:31:
الان پیام باید اینجا بود می بست اینو به کارکتر:31:
:::::::
دیدم حرفت کاملا درسته یه دونه هم صحیح رعایت نشده . حالا بیخیال کی اینا رو توجه می کنه . اونا هم ذوغ داشتن یه کاری کنن صحنه خوشگل تر باشه .راستی این یه تکنولوژی بود توی دایرکت ایکس 11 هم بوداسمش چی بود . . .. .چی بود . . .. چی بود . ..
اها Image Based Reflections چیز خیلی خوقیه . فقط حیف که من کارت گرافیکم دایرکت ایکس 11 نمی خونه و نمی تونم بسازمش .:41:

Reza Azimy_RW
10-11-2011, 01:55
اره بعضی جاها خصوصا اون عکس ماشین که گذاشتی مشخصه . البته تو بقیه عکسا باید بازی رو انجام بدی تا دقیقا" متوجه بشی ! یعنی درست مشخص نیست ! ( من بازی رو هنوز گیرش نیاوردم :دی ) . البته در کل به چشم نمیاد زیاد ولی میتونستن با رعایتش بازی رو زیباتر و حرفه ای تر درش بیارن

parvizamd
10-11-2011, 13:09
من که تو تصویر متوجه نشدم.

3Dmajid
10-11-2011, 13:16
موافقم به چشم نمیاد !!
من خودم وقتی بازی کردم گفتم عجب رفلکتی داره :31:
ولی بعد که دقت کردم دیدم همش اشتباهه :31:

آخه بروبچ ما (یعنی گروهی که من توشم) یه پروژه شبیه سازی داشتن با udk که توش reflection به کار بردن و سر همین رفلکت دادن پدرشون در اومد ! :31: ولی رفلکتاشون همه شون درست بود و خیلی به قشنگ تر شدن کار کمک کرد.
واسه همین منم نسبت به رفلکت ها یه کم حساس شدم :27:
البته من بلد نیستم رفلکت بدم با udk کار اونا بود :10:

Hotsun
10-11-2011, 21:38
الان پیام باید اینجا بود می بست اینو به کارکتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:31:

حالا این که خوبه.
من تو کرایسیس 2 یه جاش رفتم دیدم نور خورشید داره میوفته تو زمین در صورتی که جلوش یه ساختمون گنده و بالاش هم سقف بود و غیره.
فیلم هم گرفتم ازش. :13:
حالا کافی بود تو یه بازی ایرانی ببینن مردم.
هیچی دیگه دهن سازنده و ناشر و کسایی که آخر بازی ازشون تشکر شده و کسایی که قرار بوده توش همکاری کنن نکردن و کل فک و فامیلای اینا رو با هم آسفالت میکردن :31:

3Dmajid
10-11-2011, 21:58
حالا کافی بود تو یه بازی ایرانی ببینن مردم.
هیچی دیگه دهن سازنده و ناشر و کسایی که آخر بازی ازشون تشکر شده و کسایی که قرار بوده توش همکاری کنن نکردن و کل فک و فامیلای اینا رو با هم آسفالت میکردن

اینو قشنگ گفتی ! :31:

parvizamd
11-11-2011, 11:06
این بازی ... واقعا دیگه چی بگم والا DICE باید بره بمیره......آشغال حروم زاده....

3Dmajid
11-11-2011, 11:48
این بازی ... واقعا دیگه چی بگم والا DICE باید بره بمیره......آشغال حروم زاده....

چرا قاطی کردی یه دفعه پرویز :38::16::9:

parvizamd
11-11-2011, 11:55
نقد رو نگاه کنی می فهمی....چقدر عوضی هستن...

silsin
11-11-2011, 12:08

پرویز . اروم دوتا نفس عمیق بکش . حالا بگو چی شده

کد:

خ این که چیزی نیستش که اینقدر به فکر اینجور نمادها و ریز کاری ها بودن به گند کشیدن بازی رو رفتن .

parvizamd
11-11-2011, 12:50
به خدا اگه کسی بود می رفتم یه بازی تمسخر انگیز با نام BATTILEFOOL می ساختم.
ولی حیف نه دیگه حوصله قدیم دارم.نه ...

به خدا... چی بگم...

3Dmajid
11-11-2011, 12:59

خیلی وقت پیش ما سر این نقد داشتیم تو تاپیک بازی بحث میکردیم !
واقعا نقد مزخرفیه :2:
متاسفم واسه کساییکه این شر و ور هارو میکنن تو مغز جوونا :2:
dice ببینه خندش میگیره ! :13:

parvizamd
11-11-2011, 13:57
کجاش شر وره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!

mjorh
11-11-2011, 14:31
خیلی وقت پیش ما سر این نقد داشتیم تو تاپیک بازی بحث میکردیم !
واقعا نقد مزخرفیه :2:
متاسفم واسه کساییکه این شر و ور هارو میکنن تو مغز جوونا :2:
dice ببینه خندش میگیره ! :13:
آره بابا طرف یه.....
آخه کی ب اینجور نمادا توجه میکنه ،وسط تیر و تیراندازی کی هواسش ب این جور چیزاس آخه ؟؟؟
باورکنید خود پلیرای خارجیم نمیدونن اینا چین!

3Dmajid
11-11-2011, 14:43
آره بابا طرف یه.....
آخه کی ب اینجور نمادا توجه میکنه ،وسط تیر و تیراندازی کی هواسش ب این جور چیزاس آخه ؟؟؟
باورکنید خود پلیرای خارجیم نمیدونن اینا چین!

درسته.
پلایر فقط دنبال یه دشمنه که بهش تیر بزنه !
حتی توجه زیادی به طراحی صحنه و این جور چیزام نمیکنه.
چه برسه به نمادهای وسط خیابون !!
اونا میدونن پلایر به چی توجه میکنه و اگه بخوان پیامی برسونن تو اون زمینه کار میکنن، مثل داستان بازی.
نه تابلو های رو در و دیوار.
خیلی جای بحث داره ولش کنیم بهتره :20::31:

Hotsun
13-11-2011, 21:00
آره بابا طرف یه.....
باورکنید خود پلیرای خارجیم نمیدونن اینا چین! واقعاً منطقت من رو نا امید کرد.
شما برو یکم در مورد روانشناسی در بازی اگر مطلب پیدا نکردی تو فیلم رو مطالعه کن بعداً متوجه میشی اینا خود به خود روی آدم تاثیر میذارن.
در ضمن اون رفلکشن های غلط به خاطر بهینه کردن بازی بودن و اصلاً ریل تایم نیستن که بخوان اشتباه باشن.
این رو توی آشغال ترین انجین ها از جمله FPSC هم میشه پیاده کرد و به این صورته که میان مثلاً برای آب روی زمین میبینن آسمون قراره توش بیوفته با یه سری ساختمون بعد میان از اون ساختمون ها و آسمون یه عکس میگیرن و میندازن روش.
این قضیه رو توی کرایسیس 2 هم به شدت توی شیشه ماشین ها میشه دید. :46:

فکر کن حالا میخواست مثل آینه رفلکت کنه میدونی چی میشد.
برای هر قسمت شیشه,آینه یا آب یه بار رندر دوبل میشه یعنی مثلاً اگر 1000 تا پلی توی دیدت باشه 1000 تا هم پشتت اونوقت میری جلوی آینه هم شیدر رفلکت رو باید بخونه هم 1000 تای پشتت رو نشون بده.
آبی که روی زمینه داره ساختمون جلوش رو نشون میده همینجوری هم داری خودت ساختموم رو میبینی پس دو بار رندر میشه.
حالا فرض کن 200 تا از این جور چیزا باشه.
همینجوریش سیستم منم که زیر نوشتم به زور داره 60 فریم میگیره حالا اومدی از بازی ایراد میگیری.

VGA:GTX 580
(توضیح:پر سرعت ترین کارت گرافیک تک هسته دنیا)
CPU:I7-2600 K
(توضیح:دومین نسل از I7 که تکنولوژی سال 2011 رو داره و قبلترش نبوده,این مدل از 3.4 گیگاهرتز تا 3.8 موقع نیاز میره و از 4 هسته و 8 ترید یا همون Thread بهره میبره)
Ram:8GB 1600 GHz
(توضیح:2 تا 4 گیگ دو کاناله DDR3 با سرعت هسته 1600GHz)
Mother board:Asus P8 Z68V-pro
(توضیح:از نظر برقراری ارتباط بین اجزا و انتقال اطلاعات یکی از پر سرعت ترین مادربوردهای موجود هست و توی بنچ مارک ها با مدل های بسیار گرون قیمت تر از خودش رقابت میکنه)
با هارد پر سرعت. :31:
اینا رو نگفتم بعداً بیاین نصیحت کنین بگین پز نده و از اینجور حرفا.
اینا رو گفتم که بدونین نوشتن اون شیدر هایی که به مراتب طراحیشون سنگین تر از رفلکشن ریل تایم هست دلیل داشته و در واقع با این کارشون هوای ما رو داشتن که سیستمامون بتونه بکشه بازی رو.

NINJA0098
20-11-2011, 10:38
این ایراد نیست ... الان تو بازیای دیگه هم داره این کار میشه ... اگه میخواستن رفلکت واقعی بزارن دهن سیستم سرویس میشد ...
برای رفلکت از تکستچر استفاده شده .. خیلی چیز پر کاربردیه ....
بزرگترین مشکل این بازی فیزیک آب هست ... تو اون قسمت کا داری میری به سمت بانک شهر اگه دقت کنی آب توی جوب اصلا فیزیک نداره و فقط متریاله و تکستچر ...
این بازی ایراد گرافیکی زیاد داشت ... ولی در کل گرافیک خیلی قشنگی داره ...

PersianLoverMRB
24-11-2011, 17:31
حق با دوستان هست.این انعکاس ها که real time نیستن.البته با اینکه real نیستن می شد با دقت بیشتری بسازن.
کسی در مورد این image based reflection که تو پست های اول گفته شد اطلاعاتی داره؟
راستی تو بازیه COD MW3 یه مدل 3 بعدی از درخت نخل دیدم که انگار از بازی 1 crysis کپی شده بود.خیلی شبیه هم بودن.:31:

Reza Azimy_RW
24-11-2011, 21:50
کسی در مورد این image based reflection که تو پست های اول گفته شد اطلاعاتی داره؟یه قایلیت رفلکت خیلی عالی تو DX11 . اطلاعات کاملش اینجا هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این صفحه مربوط میشه به یو دی کی

این ایراد نیست ... الان تو بازیای دیگه هم داره این کار میشه ... اگه میخواستن رفلکت واقعی بزارن دهن سیستم سرویس میشد ...درسته ولی نه دیگه همه جا اینجوری باشه ! کفه سالنها و کلا" محیطهای کوچیک اکثرا" رفلکت ریل تایمه تو بازیا _( کلا" اینقدرام سنین نمیکنه تو بازیهای قدیمی مثه FIER 2 هم شاهدش بودیم ) البته من هنوز این بازی رو بازی نکردم ببینم همه جا اینجوریه یا فقط تو بعضی صحنه ها مثه ابهای کوچیک که یه جا جمع شده و شیشه های ساختمونا و ... که اگه اینجور جاها باشه که کاملا" عادیه . چون جدا" سنگین میشه بخان همه جا رو رفلکت ریل تایم بدن