PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض کردن لوگوی بایوس ویندوز

hhhh_1360
09-11-2011, 22:42
سلام به دوستان عزیز بنده خدمات کامپیوتری دارم و می خواهم برای مشتری زمانی که ویندوز عوض می کنم لوگوی بایوس ویندوز که بالا می اید تبلیغ مغازه خودم را بروی سیستم مشتری بگذارم خواهش برنامه را با اموزش آن برایم بگذارید ممنون می شوم

A M ! N
09-11-2011, 23:16
سلام به دوستان عزیز بنده خدمات کامپیوتری دارم و می خواهم برای مشتری زمانی که ویندوز عوض می کنم لوگوی بایوس ویندوز که بالا می اید تبلیغ مغازه خودم را بروی سیستم مشتری بگذارم خواهش برنامه را با اموزش آن برایم بگذارید ممنون می شوم
سلام
البته منظورتون تغییر دادن لوگوی BOOT هست دیگه.
بسته به نوع سیستم عامل راهش هم فرق میکنه.
این برنامه برای Seven هستش ولی پیشنهاد میکنم لوگوی زیبای seven رو عوض نکنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار هم باهاش آسون هست.

و این برنامه هم برای XP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم برنامه ی چند منظوره ی tune up utility هست که حجمش بیشتر هست ولی کاراییش در همه ی زمینه های ویندوز هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همون دوتای برنامه ی اول کارت رو راه میندازه

May you do well:40:

hhhh_1360
11-11-2011, 04:53
سلام
البته منظورتون تغییر دادن لوگوی BOOT هست دیگه.
بسته به نوع سیستم عامل راهش هم فرق میکنه.
این برنامه برای Seven هستش ولی پیشنهاد میکنم لوگوی زیبای seven رو عوض نکنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار هم باهاش آسون هست.

و این برنامه هم برای XP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم برنامه ی چند منظوره ی tune up utility هست که حجمش بیشتر هست ولی کاراییش در همه ی زمینه های ویندوز هست.

همون دوتای برنامه ی اول کارت رو راه میندازه

May you do well:40: با سلام و تشکر دوست عزیز حالا من می خواهم لوگی خودت بایوس که تبلیغ مادربورد می باشد را عوض کنم یک برنامه پیدا کردم ولی نمی توانم با برنامه کار کنم خواهش می کنم شما برنامه را امتحان کن و آموزش کار با برنامه را بگذار اسم برنامه Bios Logo Changer می باشد

joe_satriani
11-11-2011, 12:41
با سلام و تشکر دوست عزیز حالا من می خواهم لوگی خودت بایوس که تبلیغ مادربورد می باشد را عوض کنم یک برنامه پیدا کردم ولی نمی توانم با برنامه کار کنم خواهش می کنم شما برنامه را امتحان کن و آموزش کار با برنامه را بگذار اسم برنامه Bios Logo Changer می باشد

با سلام
لوگوی مادربرد رو که بعید میدونم بتونید تغییر بدید.
چون اون توی حافظه ای مثه رام یا cmos ذخیره میشه.

موفق باشید.

A M ! N
11-11-2011, 12:55
با سلام و تشکر دوست عزیز حالا من می خواهم لوگی خودت بایوس که تبلیغ مادربورد می باشد را عوض کنم یک برنامه پیدا کردم ولی نمی توانم با برنامه کار کنم خواهش می کنم شما برنامه را امتحان کن و آموزش کار با برنامه را بگذار اسم برنامه Bios Logo Changer می باشد
سلام
خواهش میکنم
راستش رو بخوای توی خواب هم فکر نمیکردم که برای تغییر BIOS LOGO یک همچنین برنامه ای باشه.
من گرفتمش ، ولی با همه مادربوردی کار نمیکنه، بعد هم اینکه ازونجایی که میخواد CMOS رو فلش کنه اصلا توصیه نمیشه که اینکار رو انجام بدین، ممکنه حتی به سوختن مادربورد منجر بشه به آسونی!

May you do well:40:

jafarian
11-11-2011, 13:27
چون اکثر برندهای مین گیگا با ایسوس استفاده میشه برای عوض کردن لوگوی بایوس این دوشرکت هم ازبرنامه این دوشرکت که برای انکاردادن باید استفاده کنید که برای مین ایسوس باید ازبرنامه MyLogo استفاده کنید که لینکش پایین میزارم برای گیگا هم ازبرنامه های FaceWizard یا که BIOS picture changer استفاده کنید :20:

لینک دانلود MyLogo 2

لینک دانلود FaceWizard با BIOS picture changer