PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ورود به جی میل و ارور The Google Account for...has been disabled

irani1
09-11-2011, 21:09
با سلام خدمت اساتید محترم .حدود 1 ماه هست که اصلا نمیتونم وارد جیمیلم بشم و با این ارور ها مواجه میشم :

The Google Account for irani1367@gmail.com has been disabled.

You will not be able to sign in to this account or use it to access any Google products or services.
You do not meet the age requirements for a Google Account. This account will be deleted soon unless the birthday you entered was incorrect and you submit proof that you are 13 years old or older. Learn more. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A web-based request for this account was created on October 19, 2011 11:34 PM. This request is rejected. This is typically due to inaccurate or incomplete information.You can submit a new request ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mGZ_4v9Q5S5Lge6ylunekRSpg3sxlEHnJL73qwG7LcT2h-TEdopZCPLnpolA%3D%3D&hl=en&request=AKGifSUFsSBlGzGudZt-valqauN47Zgd1ID3VY83Ba1A4ErHHGyk2gJ0qA1SqXWJbpz3QZ 6sA7jF) if desired. To learn more about this process, click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

بعد از عوض کردن ویندوز چند تا از پسورد هام رو یادم رفته که فقط میتونم از جی میلم درشون بیارم . اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم .

joe_satriani
10-11-2011, 16:04
با سلام
به نظر میرسه به دلیل کامل نبودن مشخصاتتون در اکانت گوگل از کار افتاده و احتمال حذف شدنش هم هست.
شما امتحان کنید ببینید داخل تنظیمات میلیتون هم نمیتونید به هیچ عنوان برید تا مشخصات رو کامل کنید؟

موفق باشید.

irani1
11-11-2011, 01:54
دوست عزیز مشخصات من کامل بوده ! بعد از اینکه یوزر و پسورد رو وارد میکنم سریعا با این پیغامهایی که در بالا ذکر کردم مواجه میشم . از دوستان دیگه کسی نیست کمک کنه ؟

irani1
12-11-2011, 20:04
کسی نیست جواب منو بده ؟ چه کار کنم , کلی از پسورد هام از بین رفت .

joe_satriani
12-11-2011, 20:50
با سلام
دوست عزیزم به آدرس زیر مراجعه کنید.
صفحه ی راهنمای گوگل هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله ای که به مشکل شما نزدیک تر هست رو انتخاب کنید و مراحل رو جلو برید و اطلاعات رو تکمیل کنید تا گوگل واستون راه حل ارائه بده.

موفق باشید.