PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آخرین ورژنDirect X 11

Iceboy_LOVE
09-11-2011, 14:51
سلام

برای دانلود اخرین ورژن Direct X11 باید به کجا مراجعه کرد ؟ وین 7 شصت چهار بیت دارم

من سایت ماکروسافت رفتم اما یه فایل کوچیک دان میکنه وسپس میاد اپدیت میکنه
یه جوری میخوام باشه که کل فایل حجیم رو همون موقع بگیره . میدونید منظورم چیه !

jafarian
09-11-2011, 15:00
دایرکست 11 بصورت پیشفرض روی ویندوز 7 نصبه شمانمیتونید دانلودش کنی درضمن باید کارت گرافیکم دایرکست 11 رو ساپورت کنه اگر واسه xp میخواین که نیست این سایت پایین ببینید بکارتون میاد :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mafaman2003
09-11-2011, 15:01
بفرمایید

همون ورژن 9.29.1974 هست که تو سایت مایکروسافت هم هست ولی نسخه کامل

روی external mirror کلیک کنید و صبر کنید تا دانلود شروع بشه بعد میتونید لینک رو توی هر دانلود منیجری که خواستید قرار بدید

Erfan.B
09-11-2011, 15:37
سلام

برای دانلود اخرین ورژن Direct X11 باید به کجا مراجعه کرد ؟ وین 7 شصت چهار بیت دارم

من سایت ماکروسافت رفتم اما یه فایل کوچیک دان میکنه وسپس میاد اپدیت میکنه
یه جوری میخوام باشه که کل فایل حجیم رو همون موقع بگیره . میدونید منظورم چیه !
دوست من ببین این کارت رو راه میندازه یا نه البته ویندوز 7 خودش دیرکت اکس 11 داره و نیازی نیست!
خدمت شما :

موفق باشي:11:

Iceboy_LOVE
09-11-2011, 15:53
تشکر بی نهایـــت از داداش های گلم

در وین 7 من اینو تایپ کردم dxdiag یه کادر اومد که پایینش نوشته بود Directx 11
کارت من ATI 5670 1GB DDR5 هست که 11 رو ساپورت میکنه

دوستان برای ویندوز XP-32bit چه چیزهایی باید دانلود کنیم اخرین ورژن ؟
ورژن 11 باید نصب کنیم یا 9 یا 10 ؟ یا هر سه مورد .. ممنون راهنمایی کنید
در مورد Microsoft visual C++2010 و 2008 توضیح بدین که کلا کدوم نسخه رو باید از کجا دانلود کنم برای Xp 32 بیــت و وین7 -64 بیت

چون آخرین ورژن درایور کارت گرافیک واسه 32 بیتی و Net framework 4.0 هم میخوام برای XP دانلود کنم

Erfan.B
09-11-2011, 16:10

در مورد Microsoft visual C++2010 و 2008 توضیح بدین که کلا کدوم نسخه رو باید از کجا دانلود کنم برای Xp 32 بیــت و وین7 -64 بیت

چون آخرین ورژن درایور کارت گرافیک واسه 32 بیتی و Net framework 4.0 هم میخوام برای XP دانلود کنم
دوست من پیشنهاد می کنم خودت رو بی خودی به زحمت نیندازی واسه اکس پی چون نمی تونی فریم مناسبی تو اکس پی بگیری و همین طور اکس پی از دیرکت اکس 11 پشتیبانی نمی کنه. یعنی از حداکثر کارت گرافیکت نمی شه استفاده کرد.
شما کاربردت رو مشخص کن شاید راه بهتری به جای نصب اکس پی 32 بیتی بهت پیشنهاد کردم.

Iceboy_LOVE
09-11-2011, 16:14
دوست من پیشنهاد می کنم خودت رو بی خودی به زحمت نیندازی واسه اکس پی چون نمی تونی فریم مناسبی تو اکس پی بگیری و همین طور اکس پی از دیرکت اکس 11 پشتیبانی نمی کنه. یعنی از حداکثر کارت گرافیکت نمی شه استفاده کرد.
شما کاربردت رو مشخص کن شاید راه بهتری به جای نصب اکس پی 32 بیتی بهت پیشنهاد کردم.

اخه گفتم شاید یه بازی رو 7 شصت بیت نصب نشد ، خودمو اماده کنم واسه بازی که نصب بشه رو اکس پی

البته کم پیش اومده ها ولی اکس پی من ماهی دو سه بار بهش سر میزنم رو اون یکی درایوم نصب کردم

90 درصد کارم تو 7 هست و جدیدترین ها رو میخوام هر چی برنامه کاربردی و مهم واسه گیم هست
مثل درایور کارت گرافیک و دایرتکس ایکس و Visula C 2010 و .. رو تا سرعت اینترنتم خوبه دان کنم
بیشترین استفاده من کلا گیم هست .. هر چی برنامه به ذهنتون میرسه که لازمه بگین ممنون
Win 7- 64 bit - SP1 Ultimate

Erfan.B
09-11-2011, 16:25
اخه گفتم شاید یه بازی رو 7 شصت بیت نصب نشد ، خودمو اماده کنم واسه بازی که نصب بشه رو اکس پی

البته کم پیش اومده ها ولی اکس پی من ماهی دو سه بار بهش سر میزنم رو اون یکی درایوم نصب کردم

90 درصد کارم تو 7 هست و جدیدترین ها رو میخوام هر چی برنامه کاربردی و مهم واسه گیم هست
مثل درایور کارت گرافیک و دایرتکس ایکس و Visula C 2010 و .. رو تا سرعت اینترنتم خوبه دان کنم
بیشترین استفاده من کلا گیم هست .. هر چی برنامه به ذهنتون میرسه که لازمه بگین ممنون
Win 7- 64 bit - SP1 Ultimate
بهتر بود این جا مشکل رو مطرح می کردی :

ولی خوب...
شما به نظر من قید اکس پی رو بزن چون این قدر باید وصله پینه بهش نصب کنی که آخرش هم کرش می کنه!
اما واسه سون 64 بیتت :
1- درایور گرافیکت رو حتماً آپدیت کن.
این درایور گرافیک :

2- نیازی به دیرکت اکس 11 نیست ولی یه بازی ممکنه به 9 نیاز داشته باشه! بستگی داره به ران تایمی که می خواد.
این هم دیرکت اکس ران تایم ها :

3-پیشنهاد می کنم از برنامه ی GAME BOOSTER هم استفاده کنی تا بتونی راندمان بالایی بگیری از ویندوز.

GAME BOOSTER 3.1

D4B5F-29CDA-EF33C-56060
(در مورد سریالش مطمئن نیستم می تونی به بخش کرک مراجعه کنی.)

4-Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package Service Pack 1

Microsoft .NET Framework 4.5 CTP Developer Preview / 4.0.30319.1 Final

این برنامه رو هم داشته باشی خالی از لطف نیست واسه عکس گرفتن بازی و فیلم برداری و مهم تز از همه نشون دادن فریم بازی کاربرد داره :

FRAPS 3.4.6 BUILD 13747

mafaman2003
09-11-2011, 16:42

وقتی شما directx رو دانلود کردی(همونی که تو سایت مایکروسافت هست و لینک نسخه کاملش رو تو پست 3 گذاشتم) دیگه نیاز نیست که نگران ورژن 9 و 10 و 11 باشی همه فایلهای مربوطه رو داره و با توجه به ویندوزت و نوع برنامه از این ورژنها استفاده میشه (اگر دقت کنید تو سایت مایکروسافت هم فقط یه لینکه)

عکس زیر رو از فولدر فایل های نصبی گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که بقیه هم گفتند ویندوز ایکس پی از ورژن 9 استفاده میکنه ولی ویندوز 7 از ورژن 11 پس اگر بخوای باید ویندوز 7 نصب کنی

در مورد Microsoft visual C++ هم بستگی به برنامه ای داره که بخواد از این استفاده کنه به هر حال این لینک

ورژن 208 و 2010 32 و 64 بیتی

در مورد Net framework 4.0 هم یه نسخه هست که هم 32 بیت و هم 64 بیت رو داره و بر حسب ویندوز خودش نصب میکنه فرقی هم توی ویندوز نداره که 7 باشه یا ایکس پی.

Iceboy_LOVE
09-11-2011, 17:39
شما به نظر من قید اکس پی رو بزن چون این قدر باید وصله پینه بهش نصب کنی که آخرش هم کرش می کنه!
اما واسه سون 64 بیتت :

درود . عرفان جان ممنون واقعا جامع و کامل بود و خیلی کارم راه افتاد :10:

وقتی شما directx رو دانلود کردی(همونی که تو سایت مایکروسافت هست و لینک نسخه کاملش رو تو پست 3 گذاشتم) دیگه نیاز نیست که نگران ورژن 9 و 10 و 11 باشی همه فایلهای مربوطه رو داره و با توجه به ویندوزت و نوع برنامه از این ورژنها استفاده میشه (اگر دقت کنید تو سایت مایکروسافت هم فقط یه لینکه)
همونطور که بقیه هم گفتند ویندوز ایکس پی از ورژن 9 استفاده میکنه ولی ویندوز 7 از ورژن 11 پس اگر بخوای باید ویندوز 7 نصب کنی
.

از شما هم بخاطر راهنمایی ها ممنونم درود بر شما :11:

اقا پس نتیجه گیری این شد که Direct X 11 خود وین 7 داره و ما ورژن 9 که شما و عرفان خان لینک گذاشتید هم نصب میکنیم رو ویندوز 7 که کامل تر باشه واخرین و جدیدترین ها رو داخل پکیج ش هسـت ...

البته تو بازی ها هم پوشه Support این Direct x گذاشته بودند ، منتها من به این خاطر سوال کردم که میخواستم خود فایل جدیدشو تو هـارد داشته باشم

من خودمم کارم رو Win 7 64 bit SP1 هســت و الان نصبه رو سیسـتم

mafaman2003
09-11-2011, 18:34
البته تو بازی ها هم پوشه Support این Direct x گذاشته بودند ، منتها من به این خاطر سوال کردم که میخواستم خود فایل جدیدشو تو هـارد داشته باشم

منم میخواستم بگم اگه برا بازی نیخوای که تو دیسک بازی هست آخرین ورژن رو هم قرار میدن نیاز به دانلود جدا نیست

Iceboy_LOVE
18-12-2011, 09:26
دوستان . دو تا برنامه دیگه هم بود که البته تو DVD بازی ها کم و بیش موجود هست اینم کاربردی فکر کنم

Microsoft Games for Windows Live
Nvida physX
realtalk sound driver R2_67 win7 64bit

shabnam1986
18-12-2011, 21:05
میشه بگین وضعیت سیستم من چجوریه؟

Erfan.B
19-12-2011, 01:29
میشه بگین وضعیت سیستم من چجوریه؟

نمی دونم از چه لحاظ مد نظرته ولی بهتر بود تو قسمت بحث های نرم افزاری یا کارگاه سخت افزار مطرح می کردی ولی اگه من به جات بودم حتماً ویندوز 64 بیتی نصب می کردم اگه درایورهاش رو داری.
در کل سیستمت ردیفه:46:
راستی چون شما علاقه ی زیادی به زبان فارسی داری می تونی ویندوزت رو هم فارسی کنی ،

خدمت شما :

موفق باشي :40: