PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار خوب برای فیلم برداری از محیط ویندوز و تهیه ی فیلمهای آموزشی با کیفیت

nits
09-11-2011, 14:16
سلام دوستان
اگر میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنید که بتونم از محیط ویندوز فیلم برداری کنم وقتی که دارم مثلا با برنامه ای کار میکنم و میخوام فیلمهای آموزشی تهیه کنم
مثلا من دیشب میخواستم آموزش نصب ویندوز xp رو در محیط Virtual Pc با برنامه power screen capture ضبط کنم که موقع رسیدن به تنظیمات زبان و ... ارور میداد و از برنامه خارج میشد . برنامه های دیگه ای اگر قوی تر و بهتر هستند معرفی کنید لطفا
مرسی

jafarian
09-11-2011, 14:26
فیلم برداری بصورت معمولی بخواین انجام بدین یعنی روی فیلمی که میگیرین نخواین چیزی اضاف کنید برنامه Bandicam پیشنها میدم اما اگر حرفه ای به صورت اینتراکتیو بخواین فیلم درست کنید برنامه های CamVerce یا Wondershare DemoCreator یا که BB FlashBack Pro پیشنهاد میدم بهتون که کلا همشون با توجه به حجم کمی که دارن امکانات زیادی دارن :20:

تاپیک BB FlashBack Pro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وبسایت برنامه

تاپیک bandicam

وبسایت برنامه

saeed774
09-11-2011, 14:57
همون BB Flashback Pro فوق العاده هست و امکانات ویرایش فیلمای ذخیره شده هم داره . خروجی برنامه هم متنوع هست . یه حسنی هم که داره مثلا اگه خروجی برنامه رو AVI انتخاب کنی حجمش بشه 400 مگ ، اگه بصورت فشرده و زیپ دربیاری میشه مثلا 10 مگ !! یعنی قابلیت فشرده سازی بالایی داره .

nits
09-11-2011, 15:36
خیلی خیلی متشکرم ازتون . BB Flash Back Pro رو دانلود کردم . خیلی عالیه و امکانات خوبی هم داره ..... مرسی از راهنماییتون :11: