PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار باwindows movie maker

sistani14
08-11-2011, 18:39
با سلام
من میخام روی یک سری عکس آهنگ بگذارم اما تا حالا اصلا با این نرم افزارهای مولتی مدیا کار نکردم.کسی هست که کامل و قدم به قدم طریقه آهنگ گذاشتن روی عکس باwindows movie makerراتوضیح بده؟:8:

CRIS Joon CR7
08-11-2011, 19:15
با سلام
من میخام روی یک سری عکس آهنگ بگذارم اما تا حالا اصلا با این نرم افزارهای مولتی مدیا کار نکردم.کسی هست که کامل و قدم به قدم طریقه آهنگ گذاشتن روی عکس باwindows movie makerراتوضیح بده؟:8:
با نرو هفت و داخل اون با Nero Vision انجام بده خیلی آسونه کمک خواستی همینجا بگو:10:

A M ! N
08-11-2011, 22:48
با سلام
سلام
برنامه ی واقعا ساده ای هست نیاز به آموزش نداره واقعا ولی این هارو براتون پیدا کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

May you do well:40:

jafarian
09-11-2011, 23:58
پیشنهاد میکنم از برنامه proshow gold استفاده کنید برای ساخت همچین کاری که میخواین انجام بدین داری افکتهای زیادی هم هست این برنامه :20:

sistani14
10-11-2011, 21:26
ممنون از این برنامه هایی که معرفی کردین.اما من فقط کار با برنامه ایی رو که گفتم ترجیح میدهم.از سوال اصلی دور نشیم.کار با همون ویندوز مویه میکر رو یاد بگیرم برام کافیه.فقط میخام رو چند تا عکسآهنگ بذارم.با جزیات اگه توضیح بدین ممنون میشم.

Ghaioom
11-11-2011, 13:56
با سلام

منم خودم یه بار باهاش کار کردم چون جایی که بودم برنامه افکت گذاری و آهنگ گذاری رو عکس رو نداشتم میتونستم بیارم ولی برای اینکه وقت تلف نشه برای یه بار باهاش کار کردم :31:

من به طور خلاصه میگم:
در سمت چپ برنامه قسمت Capture Video گزینه Import pictures رو بزنید و عکس هایی که میخوایید به برنامه بیارید رو انتخاب کنید. حالا عکس هایی که در سمت راست میاد رو انتخاب کنید و بکشید پایین برنامه رها کنید.

برای آهنگ گذاری روی عکس گزینه Import audio or music رو بزنید و آهنگی که میخوایی رو انتخاب کن. حالا آهنگ میاد و در اینجا میتونی آهنگ رو بکشی پایین کنار اولین عکس رها کنی یا میتونی در بالای عکسها که نوشته Show Timeline رو بزنی و در قسمت Audio/Music بزاری.

برای اینکه کارت قشنگتر بشه ترنزیشن یا به گفته خودمون روی عکس افکت میزاریم. بازم در سمت چپ قسمت Edit Movie گزینه View video transitions رو بزن بعد چیزایی که در سمت چپ میاد رو یکی یکی بین عکس های پایین بزار.

حالا شما میتونید روی عکس متن هم بزارید برای این توضیح نمیدم ولی گزینه Make titles or credits برای اینکار هست.

آخرین کار هم ذخیره کلیپ هست. در قسمت Finish Movie گزینه Save to my computer رو برای ذخیره رو هارد بزنید بقیش آسونه با علم خودتون برید جلو. :31:

موفق باشید. :10::40: