PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گزاری

vampyre
08-11-2011, 17:27
سلام.
یکی از دوستان نرم افزاری میخواست که بشه باهاش یه درایو یا یه فولدر رو قفل کرد و براش پسور گزاشت که بدونه اون پسورد نشه وا کرد.و اگه سیستم ریست شه یا ویندوز هم عوض شه بازم اون پسورد روش باشه.
دوستان اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.

Erfan.B
08-11-2011, 17:40
سلام.
یکی از دوستان نرم افزاری میخواست که بشه باهاش یه درایو یا یه فولدر رو قفل کرد و براش پسور گزاشت که بدونه اون پسورد نشه وا کرد.و اگه سیستم ریست شه یا ویندوز هم عوض شه بازم اون پسورد روش باشه.
دوستان اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
دوست من اول که قفل گذاری صحیحه * :46:
دوم که بهترین انتخاب بیت لاکر 7 هست مخصوصاً برای درایو چون قابلیت ریکاوری نداره.
سوم می تونی از برنامه ی FOLDER LOCK استفاده کنی و یه برنامه دیگه که تو این پست می تونی ببینی ، لینک FOLDER LOCK آخریه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرک FOLDER LOCK :

موفق باشي:11:

omid-p30
08-11-2011, 22:07
اینم خوبه :

resident2011
08-11-2011, 23:45
TrueCrypt 7.1

این یکی خیلی تعریفش رو شنیدم دارمش ولی هنوز جرات نصبش رو نکردم چون می گن رمز رو فراموش کنی فاتحه فایلها رو هم باید بخونی رایگان و اپن سورس
اگه اشتبا نکنم توی سایتش بود که نوشته بود اف بی ای یا سیا بازم دقیقا نمیدونم یه هارد که با این نرم افزار رمز گذاری شده بود رو بعد از چند ماه نتونسته بود باز کنه آخرش اون به کشور مربوطه تحویل داد

jafarian
09-11-2011, 00:29
بهترین برنامه Steganos Safe یکی دیگه هم که برنامه TrueCrypt که این دوستمون گفتن الگوریتم قفل گذاریشون عالیه مخصوصا TrueCrypt :20:

تاپیک Steganos Safe

لینک دانلود TrueCrypt

I Am Gangster
13-11-2011, 14:14
به نظر من مي تونيد از win rar استفاده كنيد !
خيلي هم بهتر قفل ميزاره به راهتي هم بازدن رمز اجرا ميشه !
ضمنا اگه ويندوز رو عوض كني ! يا فايل رو با فلش يا هز چيز ديگه اي جابهجا كني هرجا باشه قابل اجراس !
خهيلي هم بهتره !

m.prodigy
15-11-2011, 10:14
نرم افزار bitlocker رو پیدا کن.باهاش کار کردم خیلی خوبه.

eng2006
15-11-2011, 12:53
دوست من اول که قفل گذاری صحیحه * :46:
دوم که بهترین انتخاب بیت لاکر 7 هست مخصوصاً برای درایو چون قابلیت ریکاوری نداره.
سوم می تونی از برنامه ی FOLDER LOCK استفاده کنی و یه برنامه دیگه که تو این پست می تونی ببینی ، لینک FOLDER LOCK آخریه :

کرک FOLDER LOCK :

من فولدر لاک 7 ورا داشتم خیلی خوب بود ولی متاسفانه کرک درست کار نمیکنه یعنی بعدا اگه به اینترنت وصل بشی بعد 2 روز متوجه میشه!!

Erfan.B
15-11-2011, 16:02
من فولدر لاک 7 ورا داشتم خیلی خوب بود ولی متاسفانه کرک درست کار نمیکنه یعنی بعدا اگه به اینترنت وصل بشی بعد 2 روز متوجه میشه!!
دوست من روشی رو که سعید جان تو این پست توضیح داده رو مو به مو عمل کردی؟

اگه این روش رو اجرا کنی و یه فایروال خوب داشته باشی قاعدتاً نباید مشکلی به وجود بیاد.