PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل احتمال با هاردDELL N5110

Modern Talking
08-11-2011, 08:34
سلام دوستان من هم با N5110 به یک مشکل بر خوردم نمی دونم کسی راه حلی داره یا نه . چند روز پیش ویندوز بالا نیومد و پیغام ریپیر ست آپ داد من هم اجازه دادم اما صفحه بک گراند ویندوز سون اومد و هیچ اتفاقی نیوفتاد مجبور شدم باتری رو در بیارم تا ری ست بشه دفعه بعد استارت نرمال رو انتخاب کردم بازم همون حالت شد خواستم ویندوز سون جدید نصب کنم نشد . ویندوز ویستا نصب کردم ناقص نصب شد خلاصه تا حالا 30 یا 40 بار کابل شارژر رو قطع و وصل کردم که ری استارت کنم دیروز پیغام می داد که یک سخت افزار یا نرم افزار باعث اشکال شده برای جلوگیری از آسیب به کامپیوتر ویندوز شات دان کرده . با سی دی بوت ضد ویروس ویروس یابی هم کردم ولی ویروس نداشته . آخر سر با F12 رفتم تو Diagnostic تست که کرد ارور کد 0146-2000 داد و گفت هارد ارور قبلی داره نمی تونه چک بشه . توی سایت دل هم گفته هارد رو در بیارید دوباره جا بزنید اما گارانتی داره نمی تونم دست کاری کنم . برنامه های پارتیشن بندی هارد رو می شناسن اما نمی تونم پارتیشن بندی کنم . یکی می گفت مشکل از رمه اما تست رم می گه سالم فرصت رفتن به تهران استفاده از گارانتیش - که اصلی هم نیست - رو ندارم شما چه نظری دارید . معذرت می خوام پست طولانی شد .

Rainbow
08-11-2011, 10:36
من احتمال خرابی هارد دیسک رو می دم . بهرحال بهتره از گارانتی استفاده کنید .

F R E E M A N
08-11-2011, 11:31
بهتره اول با hiren boot cd یکبار هاردو فرمت کنی به روش low level format

hamid.7003
08-11-2011, 12:53
مشکل از هارده به قول دوستمون Low level بهترین راهه
حالا که کار از کار گذشته ولی وقتی همچین مشکلی پیش میاد برق رو قطع نکن چند ثانیه دستت رو رو دکمه پاور بگیری خاموش میشه