PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی های گوشی K970

Eblis 2011
07-11-2011, 19:32
دوستان واسه گوشی K970 بازی میخوام نمیدونم از کجا باید دانلود کنم ... انگار تو نت پیدا نمیشه
لطفا بهم کمک کنید .

Eblis 2011
08-11-2011, 15:56
یکی جواب بده دیگه اه
لازم دارم که اومدم پست زدم دیگه

M.FBI
26-12-2011, 14:35
دوستان واسه گوشی K970 بازی میخوام نمیدونم از کجا باید دانلود کنم ... انگار تو نت پیدا نمیشه
لطفا بهم کمک کنید .
سلام دوست عزیز
با این هم بازی موبایل کا970
G:\BARNAMEH HA\جاوا\1975.jar

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

لطفا بهم کمک کنید .
سلام دوست من
تو هر سایتی بری گیرت میاد
باتشکر

icar
03-06-2012, 21:33
سلام برای دانلود بازی و برنامه و تم و ... برای موبایلت به این سایتا برو . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت جی اس ام بهتره ولی چون درحال بروزرسانی کامل سایته ممکنه یکم طول بکشه . ادرس اصلی سایت اینه gsm.ir هست ولی اگه نشد (که احتمالا میشه) برو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .