PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیکم سوخته؟

kamran_20691
07-11-2011, 19:15
با سلام به دوستان

یک ماه پیش سیستمو که روشن کردم مانیتور روشن نشد بعد از یه کم دستکاری متوجه شدم عیب از مانیتور نیست از کارت گرافیکه چون گارارنتی گرافیک تموم شده بود درش آوردم آناینستال کردم مانیتورو به گرافیک آنبورد وصل کردم که داره کار میکنه امروز دوباره همون اتفاق با گراقیک آنبورد افتاد یعنی سیستمو که روشن کردم بوق گرافیکو نزد و مانیتور هم روشن نشد. البته بعد از چند دقیقه که دوباره روشن کردم مانیتور روشن شد.
اگه ممکنه راهنماییم کنید بدونم ایراد از کجاست

لطفا فورا

با تشکر

samad_sr
08-11-2011, 12:59
سلام
مطمئنی از رمت نیست رمت رو در بیار اگه بوق نزد پس مادربوردته!

jafarian
08-11-2011, 15:52
1: قطعات بیرون کیس تست بزنید کلا

2: بایوس آپدیت کنید

3: بلندگوی روی مین هم ببینید وصله یا که نه

4: دمای سیستم هم چک بشه

5: ازآخر سرم با یک پاور دیگه موقت تست بشه :20:

EXTREME
08-11-2011, 21:32
اگه با گرافیک انبرد هم تصویر ندارین مشکل از موارد دیگه ای هم میتونه باشه اول از همه بایوس رو دیفالت کن
رم ها جابه جا بشه و با یک رم دیگه تست کن
فن سی پی یو چک بشه
با یک پاور دیگه هم سیستم رو تست کن
چک کن مین با بدنه کیس اتصال بدنه نداشته باشه
در آخر مین بررسی بشه

kafepaeto
09-11-2011, 22:39
دوست عزیز مشکل شما از مونیتور است اگر بازدن مونیتور به کارت آنبرد دوباره شما تصویر ندارید مونیتور شما مشکل دارد لطفا" اگر از نوع CRT (لامپی) دیگر از آن استفاده نکنید با توجه به سوزاندن دو کارت گرافیک !

gilase_tanha
09-11-2011, 23:03
گرافبك منم فكر كنم سوخت ،‌داشتم فيلم نگاه مي كردم يهو يه صفحه ي آبي اومد كه اگه واسه اولين بار اين پيام رو ميبينين كاميوتر رو ريست كنين . بعد يهو صفحه بهم ريخت . ريست كردن ديگه تصوير خيلي بهم ريخت ولي با آنبورد بالا مياد . گرافيكم سوخته واقعاً ؟

Hamed DC
12-11-2011, 15:08
با سلام به دوستان

یک ماه پیش سیستمو که روشن کردم مانیتور روشن نشد بعد از یه کم دستکاری متوجه شدم عیب از مانیتور نیست از کارت گرافیکه چون گارارنتی گرافیک تموم شده بود درش آوردم آناینستال کردم مانیتورو به گرافیک آنبورد وصل کردم که داره کار میکنه امروز دوباره همون اتفاق با گراقیک آنبورد افتاد یعنی سیستمو که روشن کردم بوق گرافیکو نزد و مانیتور هم روشن نشد. البته بعد از چند دقیقه که دوباره روشن کردم مانیتور روشن شد.
اگه ممکنه راهنماییم کنید بدونم ایراد از کجاست

لطفا فورا

با تشکر
سلام.
نکاتی رو که مهرداد و جعفریان گفتند رو مد نظرر قرار بده.
در ضمن بوق عملیات Postشنیده میشه(همون بیپ کوتاهی که از کیس میاد!)؟؟؟
اگر شنیده نمیشه از وصل بودن بلندگوی مادربرد مطمئن شوید.

گرافبك منم فكر كنم سوخت ،‌داشتم فيلم نگاه مي كردم يهو يه صفحه ي آبي اومد كه اگه واسه اولين بار اين پيام رو ميبينين كاميوتر رو ريست كنين . بعد يهو صفحه بهم ريخت . ريست كردن ديگه تصوير خيلي بهم ريخت ولي با آنبورد بالا مياد . گرافيكم سوخته واقعاً ؟
با نصب گرافیک بوقهای متوالی از کیس شنیده نمیشه؟؟؟
یه کانفیگ دقیق از سیستم بدین، لطفا!؟؟؟