PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب برنامه ها و ویندوز به صورت یکجا

King Of Karaj
07-11-2011, 13:23
با سلام خدمت دوستان
من وقتی میخوام یه سیستم رو ردیف کنم اول میام windows نصب میکنم بعد درایورهای اون کامپیوتر رو نصب میکنم بعدش یه سری نرم افزار و در آخر کار هم با برنامه Acronis یه بک کاپ میگیرم
خوب این کارها زمان بر هستش و سوالم درمورد این هست که من میحوام یه dvd درست کنم که بعد از نصب اون ویندوز به همراه برنامه های خاص خودم نصب شده باشه و فقط لازم باشه تا درایور ها رو نصب کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

joe_satriani
07-11-2011, 13:36
با سلام
این کار رو فقط در صورتی میتونید انجام بدید که سیستم هایی که ویندوزشون رو میخواید عوض کنید تمامشون دارای یه سخت افزار واحد و باشن. در غیر اینصورت باید حتما تمام مراحل نصب ویندوز طی بشه تا سخت افزارها رو بشناسه.

موفق باشید.

King Of Karaj
07-11-2011, 15:11
با سلام
این کار رو فقط در صورتی میتونید انجام بدید که سیستم هایی که ویندوزشون رو میخواید عوض کنید تمامشون دارای یه سخت افزار واحد و باشن. در غیر اینصورت باید حتما تمام مراحل نصب ویندوز طی بشه تا سخت افزارها رو بشناسه.
موفق باشید.

دوست عزیز ممنون ار جوابتون ولی منظور من این بود که بعد از نصب فقط احتیاج باشه که درایور ها رو نصب کنم
میدونم که درایور ها با هم یکی نیست
منظورم اینه که ویندوز و برنامه ها با هم نصب بشن و بعدش من درایورها رو نصب کنم

jafarian
07-11-2011, 15:38
تنها راه استفاده ازبرنامه acronis یا که برنامه های مشابه هست که شما اول ویندوز نصب میکنید بعدشم برنامه های مورد نظر آحرسرم یک ایمیج ازدرایو c خودتون میگیرین بعدشم که درایورها رو نصب میکنید که واسه سری بعدم خواستین بازم از همون ایمیج استفاده کنید تنهاراشم همینه یعنی استفاده از برنامه های ایمیج گیری که بهترینشم خودتون دارین استفاده میکنید :20:

King Of Karaj
07-11-2011, 23:47
تنها راه استفاده ازبرنامه acronis یا که برنامه های مشابه هست که شما اول ویندوز نصب میکنید بعدشم برنامه های مورد نظر آحرسرم یک ایمیج ازدرایو c خودتون میگیرین بعدشم که درایورها رو نصب میکنید که واسه سری بعدم خواستین بازم از همون ایمیج استفاده کنید تنهاراشم همینه یعنی استفاده از برنامه های ایمیج گیری که بهترینشم خودتون دارین استفاده میکنید :20:

حرف شما درست ولی مشکل من با تعدد سیستم هامون هستش
معمولا سیستم های زیادی رو به من میدن و اون وقت مجبوزن زمان زیادی برای هر کدومشون صرف کنم
من میخوام هر موقع خواستم یه لپتاب یا pc به من دادن بدون صرف وقت زیاد فقط یه DVD بزارم و ویندوز و برنامه هامو نصب کنه و بعدش من فقط درایور اون دستگاه رو نصب کنم

King Of Karaj
08-11-2011, 07:15
به وسیله برنامه اکرونیسم همین کار میتونید بکنید که ایمیج سیستم خودتون روی سیستمهای دیگه پیاده کنید با ورژن plus pack برنامه .

خیلی ممنون ولی اینجا سوالی که مطرح میشه اینه که مگه هر ویندوز برای یک مادربورد ریخته بشه دیگه بر روی سیستم دیگه قابل استفاده نیست :41:

من امتحان کردم . یک دفعه اومدم یه هارد که روش ویندوز نصب بود رو بردم بر روی سیستم ئیگه امتحان کردم ولی بالا نیومد
کاری که دقیقاً برنامه Acronis انجام میده که از یک پارتیشن بک آپ میگیره و کاری به محتوای اون نداره
اینم مثل همون کار میمونه دیگه:27::19:
اگر بتونید دقیقاً برام توضیح بدید ممنون میشم

worldm
08-11-2011, 07:52
دوست عزیز شما می تونید این کارو بکنید ولی فکر به هم ریختن ویندوز بعلت نصب درایورهای جدید و تداخلشون هم باشید شما هر کاری کنید ویندوز بازم درایورهای جدید رو میخواد و اینجاست که ممکنه براتون مشکل پیش بیاد مثل صفحه مرگ-هنگ و ...

Ahmad24
08-11-2011, 08:42
میرید به سایت reboot.pro و بهتره که عضو بشید توی قسمت search تایپ کنید Universal
مقالات و آموزشهای حرفه ای و ارزشمندی وجود داره و در ابتدا باید زمان اختصاص بدید.تو عالم کامپیوتر کار، نشد نداره.ایجاد dvd یه سیستم عامل به صورت Unattended(سفارشی شده) و با نرم افزارها و تنظیمات از پیش فعال شده یه جورایی پیش پا افتاده شده به خصوص تو ویندوز 7 خود ویندوز Sysprep داره و به صورت توکار از این پروسه پشتیبانی میکنه.

jafarian
08-11-2011, 15:02
خیلی ممنون ولی اینجا سوالی که مطرح میشه اینه که مگه هر ویندوز برای یک مادربورد ریخته بشه دیگه بر روی سیستم دیگه قابل استفاده نیست :41:

من امتحان کردم . یک دفعه اومدم یه هارد که روش ویندوز نصب بود رو بردم بر روی سیستم ئیگه امتحان کردم ولی بالا نیومد
کاری که دقیقاً برنامه Acronis انجام میده که از یک پارتیشن بک آپ میگیره و کاری به محتوای اون نداره
اینم مثل همون کار میمونه دیگه:27::19:
اگر بتونید دقیقاً برام توضیح بدید ممنون میشم

واسه همین میگم ورژن بوت برنامه رو که plus pack هم باشه دان کنید این پلاس پک یک پلاگین از avronis شما اگر باورژنهای قبلی اکرونیس بخواین ایمیج یکی سیستم روی سیستم دیگه نصب کنید بطور حتم به مورد برمیخورین مگر اینکه همین قابلیتی که میگم داشته باشه طریقه کارشم به اینصورت هست که اول مثل همیشه ایمیج سیستم خودتون به وسیله این برنامه اکرونیس میگیرین دعه بعدم برای ریکاوری ایمیج بطور مثال روی یکی سیستم دیگه اون گزینه ای که تو عکس مشخص کرده بودم تیکش بزنید بعدشم تموم میشه کار ورژن 2012 برنامه که بصورت بوت هست از پست پایین میتونید دان کنید این نکته رو هم اضاف کنم که اگر که ایمیج ازسیستم میگیرین به وسیله این ورژن بازم از همین ورژن باید استفاده کنید برای ریکاوری ایمیج روی سیستم دیگه فقط .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
08-11-2011, 18:48
میرید به سایت reboot.pro و بهتره که عضو بشید توی قسمت search تایپ کنید Universal
مقالات و آموزشهای حرفه ای و ارزشمندی وجود داره و در ابتدا باید زمان اختصاص بدید.تو عالم کامپیوتر کار، نشد نداره.ایجاد dvd یه سیستم عامل به صورت Unattended(سفارشی شده) و با نرم افزارها و تنظیمات از پیش فعال شده یه جورایی پیش پا افتاده شده به خصوص تو ویندوز 7 خود ویندوز Sysprep داره و به صورت توکار از این پروسه پشتیبانی میکنه.
این دوست عزیزمون به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کرد ، ازش تشکر می کنم بابت یادآوری این نکته ی ظریف.
این لینک رو دوستان ببینید برای اکس پی هست البته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد:11: