PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن اخرین نسخه flash player

ninjavb
06-11-2011, 23:02
با سلام من اخرین نسخهflash player رو نصب کردم تو قسمت add/remove program هم هست (adobe flash player 10 activix و adobe flash10 plugin اما فایل های فلش رو که میخوام اجرا کنم با نسخه 6 اجرا میشه تو قسمت open with هم نیست !! اصلا نمیدونم کجا نصب شده ؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید که من الان چی کار باید بکنم؟

jafarian
06-11-2011, 23:44
اگر منظورتون اینه که فایل فلش روی سیستم دارین تو دیدنش مشکل دارین ازبرنامه SWF Opener میتونید استفاده کنید چون این فلش پلایر شما فقط تو browser برای دیدن فیلمهای تحت وب کار میکنه :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ghaioom
07-11-2011, 07:48
به نظر من بعد از نسخه ی 8 یا 9 بود مثل اینکه فلش پلیر واسه ویندوز نساختن. به جاش مثل اینکه نرم افزار های دیگه تولید شد.

ninjavb
07-11-2011, 15:20
اگر منظورتون اینه که فایل فلش روی سیستم دارین تو دیدنش مشکل دارین ازبرنامه SWF Opener میتونید استفاده کنید چون این فلش پلایر شما فقط تو browser برای دیدن فیلمهای تحت وب کار میکنه :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نه همونطور که گفتم با دیدن فایل های فلش مشکلی ندارم . مشکل من اینه که فایل ها با نسخه قدیمیه فلش یعنی نسخه 6 اجرا میشه. ( و مشکل اصلیه من اینه که چون یه نرم افزار ساخت منو فلش دارم وقتی میخوام کد هاش رو publish کنم تو مرورگر میگه که flash player رو باید upgrade کنی!!)

به نظر من بعد از نسخه ی 8 یا 9 بود مثل اینکه فلش پلیر واسه ویندوز نساختن. به جاش مثل اینکه نرم افزار های دیگه تولید شد.
چه نرم افزارهایی؟!

Ghaioom
07-11-2011, 16:19
چه نرم افزارهایی؟!
منظورم مثل این نرم افزار Adobe Shockwave Player هست که فایل فلش تو خود ویندوز میخونه. قبلا که خود adobe flash player میخوند الان واسه مرورگر ساخته میشه مثل اینکه.
تو گوگل بنویس adobe flash player نسخه 11 تازه هست مثل اینکه اونو دانلود کن واسه مرورگر هست.

Erfan.B
08-11-2011, 03:08
با سلام من اخرین نسخهflash player رو نصب کردم تو قسمت add/remove program هم هست (adobe flash player 10 activix و adobe flash10 plugin اما فایل های فلش رو که میخوام اجرا کنم با نسخه 6 اجرا میشه تو قسمت open with هم نیست !! اصلا نمیدونم کجا نصب شده ؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید که من الان چی کار باید بکنم؟
دوست من شما با برنامه ی REVO UNINSTALLER برنامه ی فلش 6 و همین طور جدید رو حذف کن و دوباره نصبش کن.
موفق باشي:11:

ninjavb
09-11-2011, 15:18
مشکلم حل شد اخرین ورژن flash player رو گرفتم و فکر میکنم مشکل من از یه بی دقتی بود که به جای این که مرورگر ie رو اجرا کنم fire fox رو اجرا میکردم.