PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ برای کارهای گرافیکی

zombie
06-11-2011, 11:20
سلام

من یه لپ تاپی می خوام که تو کارها و طراحی های گرافیکی قوی باشه. البته تا اونجایی که شنیدم مثل اینکه واسه کارهای انیمشن و مدل سازی اینا لپ تاپا زود داغ می کنن.
لطفا راهنمایی کنید که چی بگیرم.( تا 2 تومن)

ممنون

F R E E M A N
06-11-2011, 11:52
لپ تاپهای workstation بالای 2 ملیون قیمت دارند و این روزها به علت بالا رفتن قیمت دلار شرکتها کمتر وارد میکنند
اگر رندر در سطح حرفه ای انجام میدی بهتره به فکر دسکتاپ باشی

amid88
06-11-2011, 12:20
دوست عزيز شما چرا ميخاين لپ تاپ بخرين ؟؟

لپ تاپ يك pc ضعيف شده است كه جهت قابل حمل شدن خيلي از قدرت اون كاستن !!
فلسفه لپ تاپ يعني كامپوتري كه هميشه همراه شما باشه و كارهاي ضروريتون رو باهاش انجام بدين اونم در صورتي كه شما زياد مسافرت مي رين يا به دليل شغلتون مكان ثابتي ندارين .
پس اگه شما ميخاين كارهاي سنگين و هميشگي با كامپيوتر انجام بدين بهتر هستش كه pc بخرين اينجوري هم در هزينه صرفه جويي كردين و هم يك وسيله كاربردي تر مي خرين .
من با اينكه مهندس نرم افزار هستم يك asus 1015 كه يك ميني لپ تاپ يا همون NetBook خريدم با وزن 1 كيلو گرم و باطري با ماندگاري 8 ساعت كه اين سيستم رو هميشه همراهم دارم اما در محل كار يك pc خيلي با كانفيگ بالا خريدم جهت كارهاي گرافيكي و كامپايل و رندر گرفتن از اون استفاده مي كنم .
اميدوارم راهنماي مفيد داده باشم

zombie
06-11-2011, 14:55
دوست عزيز شما چرا ميخاين لپ تاپ بخرين ؟؟

لپ تاپ يك pc ضعيف شده است كه جهت قابل حمل شدن خيلي از قدرت اون كاستن !!
فلسفه لپ تاپ يعني كامپوتري كه هميشه همراه شما باشه و كارهاي ضروريتون رو باهاش انجام بدين اونم در صورتي كه شما زياد مسافرت مي رين يا به دليل شغلتون مكان ثابتي ندارين .
پس اگه شما ميخاين كارهاي سنگين و هميشگي با كامپيوتر انجام بدين بهتر هستش كه pc بخرين اينجوري هم در هزينه صرفه جويي كردين و هم يك وسيله كاربردي تر مي خرين .
من با اينكه مهندس نرم افزار هستم يك asus 1015 كه يك ميني لپ تاپ يا همون NetBook خريدم با وزن 1 كيلو گرم و باطري با ماندگاري 8 ساعت كه اين سيستم رو هميشه همراهم دارم اما در محل كار يك pc خيلي با كانفيگ بالا خريدم جهت كارهاي گرافيكي و كامپايل و رندر گرفتن از اون استفاده مي كنم .
اميدوارم راهنماي مفيد داده باشم

ممنون از راهنماییتون
من سفر کاری زیاد دارم و می خوام در طول سفرم هم بقیه کارهامو هم انجام بدم واسه همین لپ تاپ قویی می خوام.

zombie
23-11-2011, 21:59
لپ تاپ های سری G ایسوس برای انجام کارهای انیمیشنی می تونن مناسب باشن؟

mehdi666lp
24-11-2011, 08:18
لپ تاپ های سری G ایسوس برای انجام کارهای انیمیشنی می تونن مناسب باشن؟
.
.
.
خوب هستش ولی کارت های Quadro و FirePro مخصوص کار گرافیکی طراحی شدن.....گرافیک Gefroce GTX هم خوبه کارتو راه میندازه.....

hea886
27-11-2011, 20:00
لبتاپی بگیر که گرافش 6770 ati یا 550 gf باشه یا بالاتر از اینا