PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگه داری کوکی و کپی به موقع انها

mohsen_blid
06-11-2011, 08:21
سلام خدمت دوستان
من یه مشکل دارم من باید هر روز تمام کوکی هام رو چند بار کلا پاک کنم
و این باعث میشه که هی من برای ورود و وارد کردن پسورد سایتهام اعصابم بهم بریزه
می خوام بدونم نرم افزاری هست که این کار رو برام کنه
یعنی با انتخاب اون کوکی های مورد نیاز از اونها کپی بگیره و هر موقع من خواستم کوکی ها رو حذف کنم بعد حذف شدندشون با استفاده از اون نرم افزار کوکی های مورد نیازم وارد لیست بشه

jafarian
06-11-2011, 14:38
اگر مرورگرتون فایرفاکس هست که برای بک آپ گیری کوکی ها از برنامه MozBackup یا که افزونه FEBE هم میتونید استفاده کنید اگر هم گوگل که از برنامه Google Chrome Backup استفاده کنید اما بصورت تکی از کوکی های مورد نظرتون نمیتونید بک آپ بگیرین :20:

Erfan.B
06-11-2011, 15:01
سلام خدمت دوستان
من یه مشکل دارم من باید هر روز تمام کوکی هام رو چند بار کلا پاک کنم
و این باعث میشه که هی من برای ورود و وارد کردن پسورد سایتهام اعصابم بهم بریزه
می خوام بدونم نرم افزاری هست که این کار رو برام کنه
یعنی با انتخاب اون کوکی های مورد نیاز از اونها کپی بگیره و هر موقع من خواستم کوکی ها رو حذف کنم بعد حذف شدندشون با استفاده از اون نرم افزار کوکی های مورد نیازم وارد لیست بشه
ولی به نظر من شما یه تیک بزن که وقتی مرورگرت رو می بندی کلاً کوکی هات پاک بشه. این جوری امنیتت تضمین شده است. من هرگز پسوردهام رو هیچ وقت REMIND نمی کنم! این جوری باعث می شه یکم سلول های خاکستری مغزت فعال بمونه و هم این که رو کیبورد سریع تر عمل کنی:46:
این پست رو هم نگاه کن خالی از لطف نیست واسه این که حوصله ی پسورد زدن رو نداری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي:11:

jafarian
06-11-2011, 16:30
اگر مرورگرتونم فایرفاکس هست بخواین پسوردتون save بشه همون برنامه MozBackup نصب کنید تیک گزینه مرد نظر بزنید بعدش ازمرورگرتون یک بک آپ گرفته میشه یعنی ازقسمت پسوردها .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]