PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سر

Reza Azimy_RW
05-11-2011, 21:16
سلام اساتید
اینو ذهنی بدون بلوپرینت زدم . البته چیزی که تو نظرم بود یه چهره خشن بود که مثه اینکه اون در نیومده ! یعنی خشن نیست حالا نمیدونم به نظر من میاد اینطوری شده یا واقعا اینجوریه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بازی دارم میزنم همین لو پلیه . خوشهال میشم ایراداشو بگیرید من نمیدونم چرا هر کار میکنم به نظرم میاد چهره خشن نیست خیلی هم فانتزیه ! بی بلئوپرینتیه دیگه :31:

Qadiany
06-11-2011, 01:50
سلام .
تا حدی خشن شده ولی آثار خشونت توش کمه مثلا چنگ و دندونش کو ؟ دندوناش مثل گربه هم نیست مثل بچه 5 سالست بعدم تکستچر نداره به نظر خشن نمیاد.
نکته دیگه اینکه حالت چهره ریلکسه و کاراکترت هیچ مشکل و دغدغه ای و تشویشی نداره و اینکه چشماش که خیلی مهم هستن و حالت چهره و روحی کاراکترو میرسونن ، در فرع کار (توی شاخها) قرارگرفتن و خیلی بهش نپرداختی.
دیگه اینکه هیچ زخمی نداره و صورتش خراب نشده و میتونیم بگیم حتی یه سیلی معمولی هم نخورده نه مشتی چه برسه به تیزی یا گرز یا داغی.
دستت درد نکنه. موفق باشی.

hadi665
06-11-2011, 20:17
آفرین خوب شده اما همونطوری که خودت گفتی فانتزیه !
به نظره من مشکل از اینه که بدون بلوپرینت یا اسکچ داری کار میکنی !!!

تو باید یه دیدی از اون چیزی که میخوای بسازی داشته باشی

Reza Azimy_RW
07-11-2011, 23:01
سلام .
تا حدی خشن شده ولی آثار خشونت توش کمه مثلا چنگ و دندونش کو ؟ دندوناش مثل گربه هم نیست مثل بچه 5 سالست بعدم تکستچر نداره به نظر خشن نمیاد.
نکته دیگه اینکه حالت چهره ریلکسه و کاراکترت هیچ مشکل و دغدغه ای و تشویشی نداره و اینکه چشماش که خیلی مهم هستن و حالت چهره و روحی کاراکترو میرسونن ، در فرع کار (توی شاخها) قرارگرفتن و خیلی بهش نپرداختی.
دیگه اینکه هیچ زخمی نداره و صورتش خراب نشده و میتونیم بگیم حتی یه سیلی معمولی هم نخورده نه مشتی چه برسه به تیزی یا گرز یا داغی.
دستت درد نکنه. موفق باشی.

ممنون از نظرتون . خیلی به کارم اومد حتما اینایی که گفتین پیاده میکنم

آفرین خوب شده اما همونطوری که خودت گفتی فانتزیه !
به نظره من مشکل از اینه که بدون بلوپرینت یا اسکچ داری کار میکنی !!!

تو باید یه دیدی از اون چیزی که میخوای بسازی داشته باشی

قربونت برم داداش
نه اخه حوصله بلوپرینت که ندارم هیچ تا حالا هم نکشیدم فک نمیکنم بتونم خوب در بیارم . بدتر میشه !:دی

Reza Azimy_RW
07-11-2011, 23:30
الان حالت سرش از حالت فانتزی یکم خارج نشد ؟:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هوم ؟!

J1 1J
12-11-2011, 02:01
زیاد خوب نشده به نظرم :13:

*Necromancer
12-11-2011, 02:02
باید جزییات بهش اضافه کنی