PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد تپلت براي مديران شركت

mrmostafa
05-11-2011, 14:17
با عرض سلام و خسته نباشيد
من براي مديران ارشد شركت ميخواهيم تپلت بخريم ميخواستم بدونم چه تپلت هايي هست و چه كارايي داره.
1- در جلسات به راحتي بتونن فايل هاي آفيس از جمله world را ارائه بدن و قابل تغيير باشه به راحتي
2- پورت usb داشته باشه براي فلش و موس و كيبورد
3- واي فاي داشته باشه و اينكه از طريق واي فاي ميشه بهم متصل بشن و از فايل هاي هم استفاده كنند؟؟؟؟
4- تپلتي كه درايو نوري داشته باشه موجود نيست درسته ولي از طريق usb امكانش هست؟؟؟؟
5- تپلت هاي ويندوزي راحت تر هست و يا اندرويدي هم به راحتي فايلهاي آفيس رو مثل كامپيوتر دسكتاپ اجرا ميكنه با فونت فارسي و قابليت ويرايش رو هم داره و يا اينكه ويندوز همون بهتره.
6- تپلت هاي موجود سيستم عامل ويندوز چي موجود هست ؟؟؟؟؟

بين مدل هاي زير cpu كدوم بهترن؟؟؟
HP Slate 500 = Intel Scorpion Dual-Core Processor, Qualcomm APQ8060 Snapdragon Chipset 1.2GHz
Fujitsu Stylictic Q550-30 gb = Intel Z670 Oak Trail Processor 1.2GHz
اين CPU ها از كجا بدونيم چه مدلي ميشه؟؟ مثلا Core i5 , i3 ؟؟؟
تپلت بهتره يا ميني لپ تاپ؟؟؟ ميني لپ تاپ ها وزنشون بيشتر از تپلت ها هستش؟؟؟
ممنونم

salman3835
15-12-2011, 13:08
لطفا اگر کسی اطلاعات کاملی راجع به مشخصات تبلت درخواستی دوستمون داره بزاره چون من خودم هم نیاز شدیدی به تبلتی با این مشخصات برای ثبت و ارائه گزارشهای شرکت تو جلساتم دارم
ممنون

Mcafee*
15-02-2012, 15:14
ميبينم که هيچ استادی به ياری نشتافته!
دوستان و عزيزان منم به شدت دنبال چنين تبلتی ميگردم که بتونه فايل های ورد از جمله پاور پوينت و اکسل و ... رو با فونت فارسی اجرا و ويرايش کنه ، يو اس بی فلش و هارد اکسترنال بخوره ، صفحه با کيفيتی برای نشون دادن عکس داشته باشه ، به پرينتر هم وصل بشه و ...
حداکثر قيمت فکر ميکنم 700 بيشتر لازم نباشه بدم ، چه مدلهايی پيشنهاد ميديد؟

mrmostafa
15-02-2012, 16:25
ميبينم که هيچ استادی به ياری نشتافته!
دوستان و عزيزان منم به شدت دنبال چنين تبلتی ميگردم که بتونه فايل های ورد از جمله پاور پوينت و اکسل و ... رو با فونت فارسی اجرا و ويرايش کنه ، يو اس بی فلش و هارد اکسترنال بخوره ، صفحه با کيفيتی برای نشون دادن عکس داشته باشه ، به پرينتر هم وصل بشه و ...
حداکثر قيمت فکر ميکنم 700 بيشتر لازم نباشه بدم ، چه مدلهايی پيشنهاد ميديد؟

دوست عزیز من خودم گلاکسی تب 8.9 خریدم راضی هستم فایل های آفیس رو هم باز میکنه ویرایش میکنه ولی نباید انتظار کار کردن آفیس در خود ویندوز رو داشته باشی همه کار کنه برات حداقل تا الان بعدا خیلی اتفاق ها میافته.
برای رئیس های شرکتمون هم تبلت ایسوس خریدیم که پورت هم داره مموری هم میخوره. قیمتش هم زیر 700 هستش. سایت tabletshop.ir برین هستش 670 گذاشته. فقط سیم کارت نمیخوره مودم 3جی نداره ولی تو یه انجمن گفتن با تغییر رام میتونین مودم 3جی تکسترنال بزنین و درایورش ساپورت میشه. من میدونستم ایسوس میگرفتم چون برای من مموری کارت نداره. ولی از این هم راضی هستم عالیه کار من رو راه میندازه. ویندوز دارهاش هم که تا 2 سال دیگه تو ایران بیاد چون مهرماه تازه نسخه اصلی ویندوز 8 میاد تو بازار بعد تا تبلت ها ساخته بشن و وارد بازار ایران بشه همون 2سال طول میکشه در اون موقع هم باید دید کدوم سیستم عامل حرف اول رو میزنه. چون گوگل واقعا پله های طرقی رو داره طی میکنه.

emadpumad
30-05-2012, 22:49
WIND PAD MSI گذینه خوبی برای شما هست
ولی با توجه به خواسته هایی که داری پیش نهاد من به شما نوتبوک هست بهتر کار های شرکتتون رو راه میندازه و جایی گیر نمیافتید

مشخصات عمومي

ابعاد
271 * 183 * 15.5 mm

وزن
850 g

بلندگو
دارد

سيستم عامل
Windows , 7 Home Premium

نوع پردازنده
دوهسته اي

سرعت پردازنده
1 GHz

صفحه نمايش

نوع صفحه
IPS TFT

رزولوشن صفحه
800*1280

صفحه لمسي
تاچ خازني

اندازه صفحه
10 "

تعداد پيكسل در هر اينچ
-

حافظه

RAM
4 GB

ROM
-

حافظه داخلي
32 GB

كارت حافظه
SD

ارتباطات

قابليت استفاده از سيم كارت
دارد

EDGE
دارد

3G
دارد

Wi-Fi
دارد

بلوتوث
دارد

USB
دارد

GPS
ندارد

دوربين

دوربين
1.3 MP

فلاش
ندارد

فيلمبرداري
720p

دوربين دوم
دارد

ساير امکانات

ژيروسكوپ
ندارد

HDMI
دارد

قطب نما
ندارد

خروجي تلويزيون
ندارد

ساير امكانات
-

باتري

ظرفيت باتري
4200 mAh

زمان كار
-

emadpumad
30-05-2012, 22:55
2- پورت usb داشته باشه براي فلش و موس و كيبورد
فقط ترنسفورمر پریم ایسوس این قابلیت رو داره و اون هم نه از طریق پورت یو اس بی بلکه از طرق داک .

3- واي فاي داشته باشه و اينكه از طريق واي فاي ميشه بهم متصل بشن و از فايل هاي هم استفاده كنند؟؟؟؟
اکثر تبلتها این قابلیت رو دارن

4
- تپلتي كه درايو نوري داشته باشه موجود نيست درسته ولي از طريق usb امكانش هست؟؟؟؟

خیر

5- تپلت هاي ويندوزي راحت تر هست و يا اندرويدي هم به راحتي فايلهاي آفيس رو مثل كامپيوتر دسكتاپ اجرا ميكنه با فونت فارسي و قابليت ويرايش رو هم داره و يا اينكه ويندوز همون بهتره.

برای کار شما ویندوزی

بين مدل هاي زير cpu كدوم بهترن؟؟؟
HP Slate 500 = Intel Scorpion Dual-Core Processor, Qualcomm APQ8060 Snapdragon Chipset 1.2GHz
Fujitsu Stylictic Q550-30 gb = Intel Z670 Oak Trail Processor 1.2GHz
اين CPU ها از كجا بدونيم چه مدلي ميشه؟؟ مثلا Core i5 , i3 ؟؟؟
سیپیو فوجیتسو مصرف باطری عالی نسبت به عملکردش داره اون یکیو نمیشناسم

تپلت بهتره يا ميني لپ تاپ؟؟؟ ميني لپ تاپ ها وزنشون بيشتر از تپلت ها هستش؟؟؟
ممنونم
به عقیده من چونکه شما میخواهید در یک محیط کاری از این وسیله استفاده بکنید و همچنین توقع انجام کارهای روتین رو دارید نوت بوک براتون گذین هبهتری هست
موفق باشید