PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار از بين بردن فايل هاي حذف شده

Farzad_p30
05-11-2011, 10:30
سلام
همانطوري كه همه اساتيد عزيز ميدانند بعد از اينكه فايلي از روي هر وسيله ذخيره سازي اعم از هارد يا فلش و يا هر نوع حافظه اي پاك شد باز هم امكان بازيابي فايل ها وجود دارد

من دنبال نرم افزاري ميگردم كه اين امكان رو از بين ببره
يعني اگر فايلي پاك شد امكان بازيابي اون رو از بين ببره

البته ميدونم نرم افزار هايي وجود دارد كه اگه موقع پاك كردن از اونا استفاده بشه ديگه نميشه فايل رو بازيابي كرد ولي مشكل من اينه كه چطوري جلو بازيابي فايلهايي كه بصورت معمولي پاك شدن رو بگيرم

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

Erfan.B
05-11-2011, 13:03
سلام
همانطوري كه همه اساتيد عزيز ميدانند بعد از اينكه فايلي از روي هر وسيله ذخيره سازي اعم از هارد يا فلش و يا هر نوع حافظه اي پاك شد باز هم امكان بازيابي فايل ها وجود دارد

من دنبال نرم افزاري ميگردم كه اين امكان رو از بين ببره
يعني اگر فايلي پاك شد امكان بازيابي اون رو از بين ببره

البته ميدونم نرم افزار هايي وجود دارد كه اگه موقع پاك كردن از اونا استفاده بشه ديگه نميشه فايل رو بازيابي كرد ولي مشكل من اينه كه چطوري جلو بازيابي فايلهايي كه بصورت معمولي پاك شدن رو بگيرم

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
دوست من شما یه سر به این تاپیک بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن برای این که فایل هایی که پاک شدن رو نتونی بازیابی کنی باید هارد رو اصطلاخاً وایپ کنی . تو همون تاپیک آخرین برنامه ای که خودم معرفی کردم مناسبه برای شما. ولی می تونی از برنامه های دیگه هم استفاده کنی.
موفق باشی:11:

jafarian
05-11-2011, 14:29
ازبرنامه های O&O SafeErase یا Eraser یا Active KillDisk Hard Drive Eraser یا East-Tec Eraser میتونید استفاده کنید که بهترینها هم اولی با دومی هستن بترتیب مشکلی داشتین بگین راهنمایی کنم ورژن Eraser خواستین دان کنید شماره Eraser 6.1.0.2284 دان کنید از صفحه اصلیش :20:

تاپیک O&O SafeErase

لینک دانلود Eraser

saeed774
05-11-2011, 15:39
همون Wipe کنی اطلاعات دیگه قایل برگشت نخواهند بود . یکی از نرم افزارهایی که این کار و خیلی از کارای دیگه از جمله بهینه سازی رو انجام میده CCleaner هست . در قسمت Tools و Drvie Wiper اون میتونی فضای خالی هر درایو رو وایپ کنی . به بقیه اطلاعات سیستم که روی درایو هست کاری نداره . البته یه گزینه هم داره که اگه انتخاب بشه . کل اطلاعات رو پاک و کل درایو رو وایپ خواهد کرد . پس دقت کن . بطور پیش فرض این گزینه فعال نیست . شما با تنظیمات پیش فرض کار کن .

این فایل ستاپ هم 32 و هم 64 بیتی هست و بسته به نوع ویندوز اتومات نصب میشه .