PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ویندوز دیر بالا میاد

alihidaji
04-11-2011, 21:25
بنام خدا

لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه بخدا خسته شدم از بس ویندوز عوض کردم

مشکل من از این قرار هست که متاسفانه پس از روشن کردن کامپیوتر عکس دسکتاپ که همون چمن و دشت مشهور ویندوز ایکس پی هست میاد ولی بدبختانه نه از آیکونهای ویندوز خبری هست نه مای کامپیوتر -استارت-ساعت و... به خدا خسته شدم ازبس ویندوز عوض کردم حتی از ویندوز با آکرونیس هم بکاپ گرفته بودم و بکاپ رو چند بار برگشتوندم ولی مشکل همچنان پابرجاست و ویندوز دیر میاد نزدیک بیست دقیقه تا نیم ساعت.فقط عکس زمینه میاد و بعد از حدودا بیست دقیقه ویندوز کامل مباد بالا

نکته مهمتر اینکه به امید اینکه از این حالت خلاص بشم رفتم سراغ ویندوز سون ولی این مشکل تو ویندوز سون هم هست ولی مقداری ویندوز زودتر بالا میاد حدودا ده دقیقه

jafarian
04-11-2011, 23:14
مشکل شما به احتمال زیاد مربوط به هارد میشه اول از همه فایل پایین دان کنید بعدشم روی دسکتاپ سیو کنید بعدم که اجراش کنید هرچی پیغام داد تایید کنید وقتی که سیستم ریست شد و بالا اومد همون اول همینه برنامه باز پنجرش باز میشه بازم open کنید بعدم که اوکی ببینید بعدش توی سرعت بالا اومدن سیستم تاثیر داره درضمن این مشکل از اول داشتین یا که نه سیستم خودتون تازگی بیرون ندادین تعمیر ؟ کابلهای هارد خودتون که به مین خورده رو عوض کنید اگر روی هاردتون پشتش جامپر داره جامپرش بترتیب جابجا کنید کابلهای دستگاه cd rom خودتون کلا جدا کنید از مین ببینید بازم به همون صورته ازآخرسرم بایوس آپدیت کنید بعد خبرش بدین :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hame7de
07-11-2011, 16:03
منم این مشکل رو دارم

khelane
07-11-2011, 19:51
دوست عزیز مشخصات سیستم رو بزار ببینم چی هست راستی از چه برنامه های استفاده میکنی بخصوص انتی ویروس داری
ضمنا ببین هاردت مشکل نداره یا رم های سیستمت رو تست کن

alihidaji
07-11-2011, 20:22
من این مشکل رو ، رو دو تا سیستم دارم یکی مادربردش ایسوس و دیگری گیگابایت یکی رمش 4 گیگ و دیگری 2 گیگ سی پی یو هم رو دوتاشم3 گیگاهرتز دو هسته ای هست من این مشکلو از ابتدای خرید کامپیوتر ها نداشتم جدیدا بوجود اومده دو ماه پیش نرم افزار آکرونیس ترو ایمبج که رو سیستم نصب بودو پاک کردم و مشکل دیر بالا اومدا حل شد و خوشحال شدم که دلبل مشکلو پیدا کردم ولی بعد چند روز دوباره مشکل یاد شده یاز پیدا شد و چند روز پیش نرم افزار فایروال شرکت زون آلارم رو پاک کردم و مشکل بالا نیومدن ویندوز دوباره کاملا برطرف شد و منم خوشحال از پیدا کردن دلیل -مشکل ولی امروز دوباره این مشکل پیداش شد نه دیگه آکرونیس نصب هست نه فایروال شرکت زون آلارم و نکته خیلی خیلی مهم اینکه من از مجموعه ی نرم افزاری شرکت پ ر ن د -king2011 که 24 تا دی وی دی داره استفاده می کنم.

khelane
07-11-2011, 20:27
ببینید تو استارتاپ در msconfig چی هست غیر صروری هارو تیکشو بردار شاید درست شد سیستم رو یه بار اسکن و دیفرگمنت کن ببین درست میشه

A M ! N
08-11-2011, 00:18
سلام
عملیات پست 2 آقای جعفریان رو انجام دادین ؟
اگه کابلهای مربوط به هارد روی حالت High performance نصب شده باشن
مشکل شما باید از همون نرم افزارها باشه..

شما یکبار از Safe mode هم بالا بیاین بعد ببینین زمان بالا امدن چطوری هست.

May you do well:40:

Eblis 2011
08-11-2011, 00:22
صددر صد مشکل سخت افزاری داره

Erfan.B
08-11-2011, 02:30
صددر صد مشکل سخت افزاری داره
دوست من اسپم نده لطفاً! شما از کجا این قدر مطمئنی؟ لطفاً حرفت رو با دلیل و مدرک بزن وگرنه این جا نظر شخصی ملاک نیست.
موفق باشي:11:

alihidaji
10-11-2011, 23:27
با عرض احترام خدمت اساتید ویندوز تو حالت safe mode بدون مشکل بالا میاد حتی لینوکس هم نصب کردم خیلی عالی کار کرد فقط مشکل تو ویندوزه آنتی ویروس نود 5 هم هیچ چیزی پیدا نمی کنه من احساس می کنم مجموعه نرم افزار شرکت پرند مشکل داره حالا شاید

A M ! N
10-11-2011, 23:33
با عرض احترام خدمت اساتید ویندوز تو حالت safe mode بدون مشکل بالا میاد حتی لینوکس هم نصب کردم خیلی عالی کار کرد فقط مشکل تو ویندوزه آنتی ویروس نود 5 هم هیچ چیزی پیدا نمی کنه من احساس می کنم مجموعه نرم افزار شرکت پرند مشکل داره حالا شاید
پس با این حساب باید به برنامه هایی که بالا میان یک سر و سامونی بدین..
چون safe mode استارت آپ برنامه های ناخواسته رو لغو میکنه
با آنتی ویروس هم چک کن مثل آویرا

May you do well:40: