PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید سیستم

akhoond
04-11-2011, 21:09
سلام

دوستان ، فعلا دارم مانیتور می گیرم ، تا بعدش هم یه سیستم بگیرم

نیاز هام این هاست :

نرم افزار های شبیه سازی و مهندسی مخابرات ، متلب پروتئوس و .... ، دارم کد نویسی html و css , Php و هم چنین .net یاد میگیرم .
بازی خیلی کم می کنم ، اما بازی کردن رو منکر نمی شم :دی
فیلم زیاد می بینم ، و کیفیت و روان بودنش برام مهمه ( سی پی یو دخیله توی پخش فیلم یا گرافیک ؟ )
گاهی هم کانورت فیلم رو انجام می دم که پردازش زیاد می بره .
سیستمی که تا الآن زیر دست بوده اینه : سی پی یو e8400 ، رم 4 گیگ ، گرافیک ati 4770 و خیلی راضی ام ، اما گاهی توی کانورت فیلم ها زیر بار می مونه ( سیستم برای خانواده است ، شخصی نیست ) ( فکر می کنم 6 مگ کش خیلی عالیه وقتی با لپ تاپ خواهرم کار می کنم که سی پی یوش 3 مگ کش هست ، از من عقب می مونه بنده خدا )

چقدر باید هزینه کنم تا بتونم همه نیاز هام رو ساپورت کنه ؟ حدس من اینه که کیس تا 700 - 800 بتونه ساپورت ام کنه ، درسته ؟
پیشنهادتون چیه ؟
من فعلا سی پی یو این رو دیدم و بسیار باهاش حال کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

ممنون می شم راهنمایی کنید

تذکر : قیمت هایی که محسوب و منظور می کنید معقول باشه ، مثلا هارد رو با قمیت قدیم منظور کنید که با این تفاسیر باید صبر کرد تا این تب فروکش کنه بعد هارد رو خرید .

پ ن 1 : اگه بخوام همین سیستم پیشنهادی رو به لپ تاپ فکر کنم ، چقدر باید هزینه کنم ؟ ( من فکر می کنم لپ تاپ و پی سی دارای کانفیگ یکسان اختلاف 200 _ 300 تومانی داشته باشند ، ضمن این که من توی پی سی از یه مانیتور 20 اینچ بهره مند می شم ، اما توی لپ تاپ به 15 تا باید قناعت کنم . توی لپ تاپ دارم هزینه ویندوز رو هم می دم ، برای همین به نظر من کیس خیلی خیلی به صرفه تره ، درسته ؟ )

پ ن 2 : دوستان ، من نیاز دارم با بتونم توی خونه سیستم رو جا به جا کنم ، آیا راهی هست که برای این کار راه حلی گذاشته باشه ؟
لپ تاپ هزینه اش خیلی زیاد می شه در حالی که من بیرون خونه هم استفاده ندارم . فقط توی خونه استفاده دارم ، اما فقط جا به جا کردن بین 2 تا اتاق ، اگه بشه که کیس یه جا باشه و مانیتور و موس و کیبورد رو جا به جا کنم ، خیلی عالی می شه . آیا سولوشنی برای مانیتور بی سیم هست ؟

خودم این رو دیدم نمی دونم اینجا هست یا نه ، چجوریه و کلا اوضاع از چه قراره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی

Ultra_Black
04-11-2011, 23:36
سلام
اگه عجله ندارید توصیه می کنم کمی صبر کنید...

Hamed DC
05-11-2011, 16:31
سلام.
من هم با نظر Ultra_Black عزیز موافقم.
به خاطر ثبات قیمت قطعات!!!