PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خونریزی معده و زخم عثنی عشر

rodinerad
04-11-2011, 16:19
با سلام همسر من چند سال پیش دچارخونریزی معده شده است و پس از چند سال به موجب فشاربیش از حد عصبی به شدت دچاردرد معده شد پس از مراجعه به متخصص اندسکوپیی و نمونه برداری انجام گردید که زخم عثنی عشر رویت شده لیکن محلول که به ما داده شد پس از سه ساعت قرمز نگردید حال از کجا مطمئن شویم که میکروب هیلوباکتر ندارد و مصرف چه چیزهایی جدا ممنوع است و آیا درمان قطعی می شود؟ لازم به ذکر است که در حال مصرف قرصهای دایجستیو و فاموتد و لانسوپرازول می باشد قبلا از شما کمال تشکر را دارم

hes25
05-11-2011, 09:28
اوه زخم معده و اینا ....خدا شفا بده

راستش من متخصص نیستم اما تا دوستان بیان به شما پاسخ بدن من یه تجربه عینی رو بهتون میگم

پسر عموم از 20 سالگی زخم معده گرفت الانم 31 سالشه اما تقریبا دوسال میشه که بهبود کامل پیدا کرد!

یادمه اوایل همه جور قرصی رو مصرف میکرد اما بازم آخ آخ میکرد اصلا هم نمی تونست هر غذایی رو بخوره

اواخرم دیگه مجبور شد غذا درمانی کنه و چند ماه شب و روز عسل می خورد، فقط و فقط عسل! الانم خوب خوب شده

اینم بگم از عوامل اصلی ایجاد زخم معده خوردن « موی سر زنها » همراه غدا هست که آدم متوجه نمیشه، اینو من توی تلوزیون شنیدم که پزشک میگفت مواد سازنده در موی سر زنان یه طوریه که بافت مخاطی دیواره معده رو حل میکنه و اسید به مویرگها میرسه و بعدم درد شروع میشه که علاجش جدای دارو این طور که من عینی دیدم همون عسل هست

خدا صبر بده و شفای عاجل

morsadr
05-11-2011, 15:27
با سلام همسر من چند سال پیش دچارخونریزی معده شده است و پس از چند سال به موجب فشاربیش از حد عصبی به شدت دچاردرد معده شد پس از مراجعه به متخصص اندسکوپیی و نمونه برداری انجام گردید که زخم عثنی عشر رویت شده لیکن محلول که به ما داده شد پس از سه ساعت قرمز نگردید حال از کجا مطمئن شویم که میکروب هیلوباکتر ندارد و مصرف چه چیزهایی جدا ممنوع است و آیا درمان قطعی می شود؟ لازم به ذکر است که در حال مصرف قرصهای دایجستیو و فاموتد و لانسوپرازول می باشد قبلا از شما کمال تشکر را دارم

تشخیص قطعی هلیکوباکتر یا با بررسی آندوسکوپی و بررسی نمونه گرفته شده از مخاط برای این میکروب می باشد و یا با انجام ازمایش اختصاصی آن که بنام Ureas Breath Test است انجام می گیرد