PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشرده سازی

daniad
04-11-2011, 16:21
تو یه سایتی دیدم یه نفر بازی 1.4گیگی را به حجم 200مگ رسونده اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میخواستم ببینم اگه کسی از این کارا بلده که حجم فایل رو یک هفتم بکنه به ما هم بگه

jafarian
04-11-2011, 16:29
این برنامه KGB Archiver هست نمیدونم بکارتون بیاد یا که نه تو سایت دوم هم چند تا برنامه برای فشرده سازی هست :20:

Erfan.B
04-11-2011, 17:40
تو یه سایتی دیدم یه نفر بازی 1.4گیگی را به حجم 200مگ رسونده اینم لینکش

میخواستم ببینم اگه کسی از این کارا بلده که حجم فایل رو یک هفتم بکنه به ما هم بگه
دوست من KGB اصلاً توصیه نمی شه! کلی طول می کشه تا کامپرس بشه و کلی هم طول می کشه تا اکسترکت بشه به عبارتی نمی صرفه:31:
بهتره برای کامپرس کردن از چند تا متد استفاده کنی و با برنامه های WINRAR و UHA و 7ZIP استفاده کنی و هر کدوم رو بذاری تو دل هم. این جوری هم حجمت کاهش پیدا می کنه و هم وقت کم تری گرفته می شه.
موفق باشی:11:

kambiz_mbi
04-11-2011, 19:05
هر فایلی رو نمیشه فشرده سازی حرفه ای کرد بسته به نوع فایلش داره

من با 7zip بعضی چیز هارو از 256 mb به 2 مگا تبدیل کردم که خودم هم نمیدونم چه جور ساختاره که راحت فشرده میشه

و ضمنا بعضی ها رو هم شاید نه تنها از حجمش کم نمیکنه بهش اضافه هم میکنه

Pami
04-11-2011, 19:51
KGB Archive از چندین الگوریتم تو در تو استفاده میکنه تا یک فایل رو بسیار فشرده کنه
شما در تنظیمات برنامه هرچقدر سطح فشرده سازی رو بالا ببرید به همون اندازه زمان بیشتری نیاز هست
در بعضی موارد تا 1-2 روز هم طول خواهد کشید اکسترکت کردن یک فایل
برنامه هایی مثل WinRAR از الگوریتم های خطی برای فشرده سازی استفاده میکنن ، فشرده سازی فایل ها هم در اولین مرحله به کد های تکرار شده بستگی داره ، به عنوان مثال یک فایل تصویری با فرمت BMP که حاوی داده های تکراری زیادی هست بسیار کاهش حجم در مقابل فشرده سازی داره تا یک فایل JPG

jafarian
04-11-2011, 22:36
سایت پایین ببینید یک مقایسه بین 7 zip با win zip کرده .

daniad
13-11-2011, 17:48
من با وین رار هر چی سعی میکنم فوقش 3%کم میکنه

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

در ضمع تو لینکی که گذاشتم نظرات هم بخونید

زنده یاد awed
26-11-2011, 17:00
من با kbg کار کردم ولی تغییر چندانی نداشت نهایت 3 مگ از یه فایل 80 مگی ولی خب من نتونستم با نهایت فشردگی کار رو انجام بدم چون رم سیستم من 2 هست و kbg فقط وفقط از رم استفاده میکنه به همین خاطر وقتی رو آخرین حد که قرار میدام خطا میداد ونمیشد ولی اگه رم شما 4 هست بهترین گزینه برای شما kgb هست