PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمک فوری در مورد Sony Bravia KDL-40HX800

asj1370
04-11-2011, 14:37
سلام من یه تلویزیون Sony Bravia KDL-40HX800 از بانه خریدم بعد وقتی دکمه ی 3d رو میزنم میگه باید transmitor نصب بشه در صورتی که داخل کارتون چیزی نبود میخواستم ببینم بدون transmitor میشه فیلم سه بعدی دید ؟برای دیدن تصاویر سه بعدی ایا میشه فیلم رو داخل فلش ریخت و بعد اون اجرا کرد-من یه لپتاپ دارم که درایو بلوری پلیر داره میخواستم ببینم چه طور باید فیلم سه بعدی رو اجرا کرد و داخل تلویزیون اونو دید خوشحال میشم کامل توضیح بدید

shamika
04-11-2011, 14:57
سلام من یه تلویزیون Sony Bravia KDL-40HX800 از بانه خریدم بعد وقتی دکمه ی 3d رو میزنم میگه باید transmitor نصب بشه در صورتی که داخل کارتون چیزی نبود میخواستم ببینم بدون transmitor میشه فیلم سه بعدی دید ؟برای دیدن تصاویر سه بعدی ایا میشه فیلم رو داخل فلش ریخت و بعد اون اجرا کرد-من یه لپتاپ دارم که درایو بلوری پلیر داره میخواستم ببینم چه طور باید فیلم سه بعدی رو اجرا کرد و داخل تلویزیون اونو دید خوشحال میشم کامل توضیح بدید

وظیفه 3D Transmitter ارسال سیگنال فرمان جهت عینک های 3D می باشد . در این مدل سونی Transmitter به صورت داخلی نمی باشد و بصورت جداگانه ارائه می شود . پس بدون استفاده از عینک و Transmitter قادر به دیدن 3D نیستید . در مورد سؤال بعدیت باید بگم که با استفاده از لپ تاپت و کابل HDMI 1.4 می تونی محتوای سه بعدی رو تلویزیون ببینی در مورد تصاویر معمولی هم میتونی از فلش یا کابل شبکه یا وایرلس استفاده کنی .